Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Díky chlapi ! Musím věřit, že nás Octa nikde nenechá stát u krajnice, i když je to už pomalu babička :cool:

Tome, do Chorvatska si zajeď, moře je tam nádherné ! :palec: Jenom už Chorvati celkem podražili a třeba Itálie vychází cenově líp než Chorvatsko. (když počítám rodinku se dvěma dětmi na týden s polopenzí). Pokud si bereš jídlo svoje a budeš si vařit, tak je to asi fuk.

Odkaz ke komentáři

Tak původně jsme měli jet na Korsiku,ale jak jsem si vyřadil z provozu koleno tak nemůžu nikde lozit a chození o berlích taky nic moc. Každopádně část jídla si povezu, něco si koupím. Ubytování v autě a v podstatě jediné náklady budou cesta, takže jsem právě usoudil že chorvatsko a jeho pobřežní města  a občasné vykoupání by mohlo být fajne... Samozřejmě jen co jsem viděl z fotek... 
itálie je super, i když mám projetý tak nějak jen vršek... Na spodní část se taky někdy chystám ;-) Ale mám zatím tu výhodu že cestuji bez dětí... 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak ještě jsem musel udělat důkladnou očistu interiéru abychom dovolenou absolvovali v čistém a voňavém autí. No a aby toho nebylo málo, tak odešel podvolantový kroužek. No sehnal jsem starší, ještě přes diagnostiku smazat chybu a bude to v klidu. Příští týden dám nový olej v motoru a převodovce spolu s filty a budu spokojený s přípravou!4f737d0e6c8b5378dac3f61d16971444.jpgc59fd3b457cbeaf9dc97c4d4fec2b14d.jpg7dbc8dd2d65b36bbe7b791440cc42396.jpg0e2d823b22c2e53143d8d554a13820c6.jpgb94bc683869d4dff3e85643be31a826b.jpg3f09250c99c2016e392a45f30f973ce5.jpg71f017a4e64f8d9e76eb2db3b92764b2.jpg0d4f9ee1f97db75785f88ea83324315c.jpg51b9a875e93c335644552a87573dcf54.jpg

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Ty zase kecáš Peťo :biggrin: ! 

Ta očista je bohužel pracná v případě látkových sedaček, ale to je holt daň za parádu. 

Eater : jo, ty sluneční clony už mám delší dobu a pro stínění dětem je to moc fajn. Ideálnější by sice byly stahovací jako je to v Superbu III, ale je to uchyceno na magnetech, takže v případě potřeby je to dole jedna-dvě.

Odkaz ke komentáři

Tak dneska máme skorát 240 tisíc Km. Takže mi to vyšlo perfektně před dovolenou: výměna motorového a převodového oleje, všechny filtry Mann, vyčištění klimy ozonem+doplnění 250g chladiva po 2 letech. No a pro jistotu jsem ještě sundal hadici z turba a zkoušel jsem vůli rotoru-naprosto bez vůle! Tak auto je připraveno, jsem klidný [emoji1]!ff2c704c7ab648cfb154acaa67f34213.jpg

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Tak jsme právě dorazili do Itálie, resort v Pesaru. Od nás to bylo skoro 1300Km a Octa to zvládnula za 4,3 l/100 Km. Kromě Itálie jsem všude dodržoval max.rychlost dle GPS. Tady většina jezdí o 20-30 navíc. Cesty všude celkem OK, ale místní okresky jsou hodně rozbité a chvílemi jsem dost trpěl. Asi už stárnu.....840cfa07a981790ba6e58b09e14b322d.jpg

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...