Jump to content

OIKroutibrk

Uživatelé
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutrální

Recent Profile Visitors

768 profile views
 1. Koupím výše zmíněnou výztuhu. Za nabídky děkuji.
 2. Ano, Octa slouží k plné spokojenosti. Chci ji zachovat co nejdéle, její život ukončí jen omotání kolem stromu, nebo že mi celá shnije 🤣. Dokud to půjde smysluplně opravovat, tak octa bude žít😉.
 3. Zdravím klubáky. Dlouho jsem nic nepřidal tak to shrnu. Kilometry Rs neustále připisuje, takže je potřeba i nějaký ten servis. minuli jsme hranici 300 000km tak se trochu do vozidla zainvestovalo. Rozvody(řemen,pumpa,napínací a vodící kladka,chladící kapalina), zadní kotouče brembo + destičky ferodo + brzdová kapalina, výměna všech filtrů + olej, svíčky, výměna snímače teploty. Co se týká vzhledu, odstranil jsem dení svícení a dal nové mřížky nárazníku, lehce mi kolega rozleštil světlomety, za mě super, ale hlavně jsem sehnal jiné páte dveře, které tento týden dostal do rukou lakýrník. Mo
 4. Už 2, v podstatě stejný příspěvek. Myslím si, že tady RS nekoupíš. Chápu, že to zkoušíš. Ti co ji tady mají, si ji nejspíš plánují nechat, na bazarech je nicméně inzerátů na prodej RS spoustu. Hledal bych tam.
 5. Asi mi nic jiného než to píchnout na VAG nezbyde. Únik tlaku pokud myslíš někde nějaká dírka ve vedení, to si nemyslím vzhledem k tomu že to třeba hodinu tlakuje normálně a pak zničeho nic tlakuje polovinu a stačí znovu nastartovat nebo promazat "chyby" a opět to nějakej čas tlakuje dobře. Kdyby byla někde nějaká dírka nebo prasklá spona nebude tam tlak nikdy.
 6. Zdravím. Nesetkal se prosím někdo z vás s následujícím problémem? Nebo nějaké tipy co by to mohlo způsobovat, na co se mám zaměřit. Je to 1.8t RS (AUQ) Během jízdy přestane tlačit turbo, respektive tlačí jen cca polovinu toho co má. Místo 0.9 začne tlačit 0.4.... až na ten tlak auto jede "normálně". Žádná kontrolka nesvítí, všimnu si toho jenom díky tomu, že to přestane mít ten správný zátah. Stačí zastavit, chcípnout motor a opět nastartovat, nebo vymazat chyby v ECU, ikdyž žádné nevypisuje (aspoň ne přes BT modul a aplikaci Torq/Dashcommand) a opět tlačí správně, teda cca 0.9 Děkuj
 7. Zdravím klubáky. Dlouho se nic nedělo, dnes proběhlo přezutí na zimáky,kdy se rovnou vyměnily přední kotouče BOSCH+ desky ATE.
 8. Jsem rád, že mi to někdo potvrdil. Čekají me komplet brzdy a rád bych tam dal EBCčka. Na předchozím autě jsem s nima byl spokojenej. Problém byl právě v tom, že na shopu neměli pro RS žádný desky, jen pro 1.8T a tak jsem si nebyl úplně jistej 🙂
 9. Díky za odpověď, ale jsi si tím jistý? Právě porovnávám napsané rozměry desek jak na 1.8T tak na RS a u obou jsou rozměry shodné. Já si právě taky myslel, že zadní jsou jiné. Přední by měly být stejné jak pro kotouč 288mm tak i pro 312mm ale u toho zadku jsem si jistý nebyl. Nicméně to vypadá, že i zadek je shodný, aspoň podle rozměrů. A teď babo raď 😄 Tady přikládám odkazy kde jsem to porovnával : http://ebcbrake.cz/katalog-produktu/desticky/red-stuff/dp31230c a https://www.autokseft.cz/BREMBO-Sada-brzdovych-desticek-BREMBO-XTRA-LINE-BRE-P-85-020X-P-85-020X-nd1453139
 10. Zdravim. Trochu to tu ozivim. Moje otazka zni : je zadni brzdova deska na Octavia 1 rs shodna s klasikou Octavia 1 1.8t? Dekuji za odpoved.
 11. Lamela nebyla úplně na vyhození, ale když už nová dvouhmota, tak přece nová komplet spojka 😉
 12. Za jízdy se to zatím nijak neprojevovalo, ale jakmile jsem zastavil a vyřadil, ozvalo se nepravidelné bouchání a celé auto se klepalo. Následně šel i blbě zařadit 1r.s.
 13. Zdravík klubáky. Dlouho jsem nic nepřidal, takže nějaké nové info. RS pořád slouží, aktualně má najeto 290k, proběhlo pár menších oprav na elektrice a tento týden 5 dní před odjezdem na dovolenou umřela dvouhmota. Takže narychlo přemlouvání servisáka aby mě někam vmáčknul. Tudíž RS dostala komplet novou spojku a kilometry bude hltat dál. 🙂 Aktuání foto :
 14. Jak pise Martin, zjistit odkud to tece, pak resit. Mozna male nasmerovani, ja mel prasklou prirubu chladiciho okruhu na motoru.
 15. Fotku nemam, ale mam tam presne tento dil. https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0825236d-stredni-plastovy-kryt-pod-motor-velky-skoda-31848.html
×
×
 • Create New...