Přejít na obsah

Octavia I nahradne diely


Guest speedy963

Doporučené příspěvky

Guest speedy963

Caute, potreboval by som nejake nahradne diely. Chcel by som sa opytat na zopar veci. Na stredovej opierke, ktora je medzi vodicom a spolujazdcom sa mu pokazil ten mechanizmus na otvaranie uplne vsetko sa rozpadlo, nema tam ani tu packu, na otvaranie, proste len to dviha. Co je vsetko potrebne kupit? Da sa zohnat len ten mechanizmus, alebo treba komplet novu stredovu opierku? Dalej by potreboval, tie mriezky odkial fuka vzduch v aute, neviem ako sa to presne vola, ale tak myslim, ze viete, co mam na mysli. Tam mu nefunguju tie dosticky, su akoby povylamovane, neda sa sa s tym vobec pootocit, akurat z rukou sa to da nastavit, pokazilo sa mu to na strane vodica a na strane spolujazdca, takisto sa chcem opytat, treba komplet nove? alebo sa to da nejak opravit. A takisto by este chcel novu paku, lebo tu ma uz dost opotrebovanu. A este by sa chcel opytat na volant, chcel by vymenit, len je tam aj airbag, je potrebne menit aj ten airbag alebo ako to je s menenim volantu? Takisto este otazka, nejaku dobru stranku s velkym vyberom na take veci, alebo kde to vsetko zohnat? Jedna sa o octaviu, vyrobenu v roku 2001, elegance prevedenie. Je to uz ta novsia ma tie dva biele pasiky na zadnych svetlach, tie starsie myslim, mali len jeden pasik. Dakujem

Odkaz ke komentáři

ohladne laktovej opierky - pozri sa do navodu na opravu, ja som tu zapadku kupil u nas v skodovke, mas tam aj objednacie cislo

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=360

 

Co sa tyka ofukov - ako houmik pise, vrakac a pripadne inzeraty, nove su poslednou moznostou (draheee)

 

No a volant - pozri sa tu do bazaru, mozno najdes aky potrebujes. Pozor ale na "verziu", predface (modelovy rok do 2000 vratane) ma iny airbag ako face verzia (modelovy rok od2001 vratane).

 

No a este jedna pripomienka, vypln si do profilu odkial si, v blizkom okoli sa moze najst niekto z klubu, kto Ti dokaze dobre poradit / pomoct.

A do podpisu si daj ake mas presne auto, pre niektore diely je to dolezite vediet. :P

Odkaz ke komentáři
Guest speedy963

ma skodovka aj nejaky svoj e-shop?

Inak myslel som si, ze ta paka nebude pasovat, lebo potom som si vsimol, ze tam pise, ze to je pre dieslaky, no neviete, ci existuje nejaka podbna paka, na ktoru som dal link, aby bola pre 1,6 bez toho aby som musel robi nejake upravy? Napr tato by pasovala? http://www.obautodily.cz/s_oct_rukojet_rad...nt_cerna-504113 (bez upravy) . A zisla by sa este aj nova manzeta na paku, kedze ta terajsia je uz trocha popraskana. Ale 1000kč sa mi zda nejak vela, ci nie?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...