Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

tak jsem dnes po trochu času .. bylo nutné poladit můj super sport značky felicie pick uuuuppp ... výmněna kloubu na poloose no vetšinou je to práce jedna dvě ..ale i na tomto jednoduchém pracovním úkonu kde se člověk více umaže než zapotí se dá pěkně zapotit a tzv: vylámat zuby ....

 

První foto .. běžný kloub .. ten byl super .. šikovně mířená rána a je dole ...

druhé foto ... no po umorném snažení .. přišla na řadu flexa .. a kloubek se začal pomalu operovat ... no mazec ...

 

Takže schrnutí ... První kloub cca 5 minut ... druhý kloub cca 20 minut marného snažení ... a hodinka operace ... a dalších 10 minut drobné opravy ... super akce při neděli .... :palec: ;) :palec:

101_2366.JPG

101_2367.JPG

Odkaz ke komentáři

mazda 626 ... soused přišel .. že mu praskla sedačka řidiče ... malá operace ... no hlavně vařit a nic nepropálit ..se nakonec podařilo ...

 

jinak tento vůz už nějakou dobu servisuji a docela drží ... akorát žere olej ... ale sehnat něco na vrakáči je nemožné .. skoro vše nové..

 

budme rádi ,že máme ty škodovky a WV .. toho všude dost .. na tohle to je katastrofa ... ;) :palec:

101_2095.JPG

101_2096.JPG

101_2097.JPG

101_2098.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Po dlouhé době fabia 1.4 16v na rozvody ... origo new sadička ....

 

Ještě bych chtěl podotknout o pozornost na foto interiér .. a to jaký je ve voze pořádek .. a hlavně na popelník .. :smich: :D ,ktzerý skoro přetéká . no mazec pánové .. když jsem si do auta sednul .. trochu jsem se bál co kde na mně skočí ... a hlavně smrad s kouře fakt děsivý .. no bohužel co se dá dělat ... ale tohle fakt néééé ... :smich:

 

ale nebojte nikdo s fora to nebyl ... :D

101_2169.JPG

101_2170.JPG

101_2171.JPG

101_2172.JPG

101_2173.JPG

101_2174.JPG

101_2175.JPG

101_2176.JPG

101_2178.JPG

101_2179.JPG

Odkaz ke komentáři

seat leon cupra ... trochu potuněná ... artikl ... se mi objevil v servisu .... :smich:

 

jinak motor 2.0 tfsi .. 195 kw 265 hp .. ještě nějaké upravy ecu jednotky na nějakých 300 koníků ...

jen škoda ,že si pan majitel neobjedna toto auto s 4x4 .. ono tento výkon na předek už není ideal .. projet se v tomto voze sem s chutí neodmítl .. jedee to .. :smich:

 

a pak další perla ... dostat toto auto na hever taky mazec ... :D

101_2194.JPG

101_2195.JPG

101_2196.JPG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...