Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

D Ě K U J E M E :rolleyes: A V Ř E L E D O P O R U Č U J E M E

 

 

díky, za fotky, díky za práci, díky za odvoz dovoz, prostě díky.

 

 

Auto super klidný, tvrdý, madlo jsem našel pod spolujezdcovou sedajdou - již nainstalováno.

 

Jen detailíky na laku, ale to dořešíme :lol:

(nateklina na nárazníku, vnitřní strana dveří a rozleštit zadní nárazník)

 

jo něco rozleštit není problém ...

Odkaz ke komentáři
Vojtova new kára ... odhodil seata ... octu vrátil presidentovi a osedlal OII ... :palec:

 

Jen škoda toho podvozku .. tak příště...

 

Nejaký ten servísek .. výmněna volantu za O II face jo kůže je kůže ... :D

 

Ikdyz se me FL 3ramiko uz tolik nelibi, oproti tomu plastaku je to mega zmena :) ..dobra prace ;)

Upraveno uživatelem JasteR
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

V zimním období bylo potřeba i údržba bělouše ... new origo řízení v četně čepů ... ,new poloosa .. kloub u převodovky bohužel nevydržel výkon .. bohužel jak je auto snížené tak u krátké poloos je kloub stále pod určitím úhlem . a sem tam nevydfrží .. ale musím říct , že za tu dobu co s autem jezdím s tímto výkonem ... tak se jedná o první opotřebenou součástku ....

 

když se kácí ... rovnou i origo rozvody ...

101_2378.JPG

101_2379.JPG

101_2380.JPG

101_2381.JPG

101_2382.JPG

101_2383.JPG

101_2386.JPG

101_2387.JPG

101_2388.JPG

101_2389.JPG

Odkaz ke komentáři

WV sharan .. oprava nefunkčního nezavislého topení .. které je pod autem .. toto topení funguje spravidla když se nastartuje a je venkovní teplota okolo 5 stupní a méně .. a protože to byla moje první oprava a skušenost ... pěkně jsem to nafotil .. . Asi základem všeho je dostatek info o tomto zařízení .. a pak už jenom chut se do to pustit ... ;)

 

nejčastejší porucha tohoto zařízení . je svíčka .. a potom sítko které má nastatosti splynatění nafty .. pak samo el. vedení .. sůl a vlchko udělá své ... :smich:

Docela mně překvapilo ,že v komoře hoření dochází cca k teplotě 400 °c .. pak se to nedalo ani v ruce udržet .... :smich: :lool:

 

Jinak musím říct ,že když takové zařízení funguje je to super věc . až ta tu pořizovací cenu ... :smich: hlavně ,že se oprava povedla .. :wub:

101_2495.JPG

101_2497.JPG

101_2498.JPG

101_2499.JPG

101_2500.JPG

101_2501.JPG

101_2502.JPG

101_2503.JPG

101_2505.JPG

101_2506.JPG

101_2508.JPG

101_2509.JPG

Odkaz ke komentáři

Opět bych chtěl Garnymu poděkovat za další servisní prohlídku mojí okty která byla nutná ;)

 

takže Petře díky :lol:

 

teď to brzdí jak kráva :)

 

jo a ty stěrače jak jsme zkoušeli, výsledek je že teď to setře 4krát pak asi 2 sekundy nic a a pak ještě jednou ;) takže předtím to bylo asi vypnuté nebo nevím :D tak přiště to budem muset znova pořešit :lol: ;)

 

jinak nemáš nějaký fota z dílny? :D

Upraveno uživatelem chjetjov
Odkaz ke komentáři
Opět bych chtěl Garnymu poděkovat za další servisní prohlídku mojí okty která byla nutná :(

 

takže Petře díky :smich:

 

teď to brzdí jak kráva :lool:

 

jo a ty stěrače jak jsme zkoušeli, výsledek je že teď to setře 4krát pak asi 2 sekundy nic a a pak ještě jednou :) takže předtím to bylo asi vypnuté nebo nevím :) tak přiště to budem muset znova pořešit :) :D

 

jinak nemáš nějaký fota z dílny? :(

 

foto mám ..nějak to sem hodím . .. jinak stěrače je teda věc .. budeme trochu experimentovat .. :( se to podá

Odkaz ke komentáři

jedna Fabia ... výmněna nádrže. ;) .... jak je vidět tak po benzínu je pořád hlad ... a to jsem si myslel ,že ta doba je už pryč .. :palec:

A to zloděj byl docela inteligent když už mněl dost tak dal ze spoda šroubek ,těsnící hmotu a izolačku ... to docela jde .. takže na zemi žádná katastrofa pro hasiče a majitel odjel v klidu ráno do práce .. jen mu byla záhada kam se poděla půl nádrže ... když se podíval pod auto bylo jasno ... :D

101_2530.JPG

101_2531.JPG

101_2532.JPG

101_2533.JPG

101_2534.JPG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zijete jeste vubec nekdo ?
    • Zdravím, tak jsem vyměnil ten pomocný spojkový válec a je to celkem v pohodě 😉 ale zjistil jsem že mi sákne ta trubka co jde do toho válce od hlavního válce....těžko se dostávala ven byla docela "zarostlá" a teď bohužel prosakuje kapalina 😞 snažím se sehnat celou tu trubku ale tvarově mi vychází jen ta z modelu Octavia 1,6 viz přiložené obrázky a podle VIN tam má být tvarově úplně jiná tak fakt nevím jestli koupit tu samou co tvarově odpovídá nynější nebo jenom zkusit vyměnit ten těsnící "O" kroužek na té přírubě co jde do válce....díky za pomoc 😉 
    • Zdravím, mám na své O2 před FL aktuálně kola 8Jx19 ET32, které v podstatě dosloužili a budu kupovat nové. Aktuálně koukám na kola které jsou širší tedy 8,5Jx19 ET35. Řeším jestli i tyto širší kola budou ok a nebudu nijak drhnout či jestli někdo máte zkušenosti s touto šířkou jak moc budou lézt ven atp.  
×
×
  • Vytvořit...