Přejít na obsah

Mapy do navigací


Doli

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

čaute mám navigaci Mio Moov S555 mám ji už dlouho..ale je to nejvic na p*** navigace.. ( dostal sem ji tehdy temer zdarma od firmy) jinak bych bral jinou.

 

Chci se optat jde to nějak předělat aby tam byl nevim jak to napsat jiny software? nebo jakoze to ovladaci menu a prostredi.. Ten spirit me tam sere uplne.

 

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak jsem včera trochu experimentoval s mapama do Nexuse. Odkazy co jsem našel jinde, na straně 5 mi nešly, tak jsem si mapy stáhnul tady. Jsou tam dvě úložiště, takže když stahujete z prvního první část archivu, můžete zároveň z druhého stahovat druhou a nečekat na limit pro free download.

Vypaloval jsem na vypalovačce Plextor, rychlostí 1x v Clone CD s profilem Teleatlas, jak tu uváděl LukynoDC.

Vypaloval jsem na nosiče co jsem doma našel:

Nějaký CD Sony, asi 10 let starý, pak nějaký No Name s potisknutelnou horní stranou a HP pro LighScribe. Vypálil jsem všechny stejně. HP a Sony fungujou úplně bez problémů, na první načtení, To No Name píše že mapy nejsou kompatibilní. Takže Verbatim Azo to vysloveně být nemusí. Asi stačí solidní CD a kvalitní vypalovačka s čistou, nezaprášenou optikou a jede to.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Mapy 2013 pro Amundsen ke stažení ZDE.

Zatím je tedy problém je rozjet. Já mám pokusného kočkopsa na SDkartě; zatím (staticky) se to zdá být ok, ale dynamické chování a navigování vyzkouším až v pátek. Do té doby si pro sebe ponechám můj postup.

 

Proto ten odkaz berte jen jako informativní, že něco takového existuje a pokud by někdo chtěl také experimentovat, tak si sosejte :pivo:

Odkaz ke komentáři

Moje poznatky z nových map 2013: mně se podařilo je +/- rozjet, něco málo se v nich změnilo. Navigování, resp. vyhledání trasy je stejně rychlé jako u starších map.

 

A teď něco málo k tomu, co mi (ještě) nefunguje:

- sem tam hluchá místa na mapě; např. D11 na výjezdu z Prahy. Silnice se neukáže, ale nápis tam je. :blink:

- nezobrazuje se kompletní náhled trasy (jen modrá čára kdesi v prostoru)

 

Takže trošku práce na tom ještě bude, ale mapové podklady rozchodit jdou. POI jsem ještě nezkoušel, stejně tak chování v zahraničí (zatím navigování jen v rámci ČR a v pohodě).

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ktoré najnovšie mapy mi pôjdu na SW 2664? Ak som to dobre pochopil tak V9 7920 ani 7921 nebudú fungovať?

 

Ja mám tie mapy na 2664 a fakt mi to blbne. Nechce ma navigovať do cieľa a hlavne ak zadám cieľ ktorý je dosť ďaleko. Neviete či tie V10 pôjdu na 2664 alebo treba upgradnuť aspoň na 3810?

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...