Přejít na obsah

vittorio - snížená SCOUTed 4x4 - R.I.P.


Doporučené příspěvky

no ja sam si nemyslim ze je to social :smich: ja jsem jen na to reagoval :smich:

 

ja myslim ze za ty prachy sem nasel solidni vybavu, chybeji mi trosku ty xenony ale to se dodela

 

zvenku je tuctova, proto na ni dneska dam poklice z OI :D

tech xenu je skoda,ale jak rikas,to se zaladi..Jinak zaklad myslim dost dobrej.. :smich:

Odkaz ke komentáři

misicka - co co, mam tam OI a OII coz mi stohji pred domem :smich: porad mam obe :smich:

 

martyp - asi to vyresim projektorama zatim uvidime :smich:

 

dakie - no jasny :D karosarina se pomalu uz veze ke me no a pak nastoupi lakovani a rolba...ale to asi az v lete, zatim si vsechno nakoupim a dam na pudu :D

Odkaz ke komentáři
zvenku je tuctova, proto na ni dneska dam poklice z OI :D

:smich::smich:

hele xena budu mit na prodej a nechtel bys modry skla do zrcatek? stejne mas jedno KO :smich:

 

vše se dá dodělat a vždycky to vyjde levnějc, než koupit auto s plnou výbavou.. a hlavně se při předělávkách zjistí vždy dost užitečných věci :D

presne :P a vetsinou se toho dodela vic :D

Odkaz ke komentáři

Ovi - kolik za ne budes chtit pane? jen bych musel dodelat ostriky, ale beztak naraznik na scouta tam ma diry. zrcatka bych potreboval to je pravda, ale chtel jsem dat FL casem tak to preziju asi zatim :smich:

 

dneska sem objednal madylko scout, zadni naraznicek a LED mlhy do predku :smich: Od badyho vezmu par bocnich plastiku, mrziku predniho narazniku a volant :smich:

 

uz v tom litam :D ja vedel ze jak si to koupim a zacnu projizdet inzeraty tak je konec...ty sedacky a tapecy proste chci taky :D

 

...a proto kdybyste neco potrebovali prelozit z AJ nebo FJ ..... :P :D

Odkaz ke komentáři
Ovi - kolik za ne budes chtit pane? jen bych musel dodelat ostriky, ale beztak naraznik na scouta tam ma diry. zrcatka bych potreboval to je pravda, ale chtel jsem dat FL casem tak to preziju asi zatim :smich:

 

uz v tom litam :smich: ja vedel ze jak si to koupim a zacnu projizdet inzeraty tak je konec...ty sedacky a tapecy proste chci taky :P

no hele nevim jak na to spechas ale ty svetla bych chtel mit na prodej za cca 2-3 mesice nejpozdeji a cenovka bude urcite lidova.. :D

 

haha to je normalni... prej - ja vedel ze jak si to koupim a zacnu projizdet inzeraty tak je konec... :smich:

 

kurna takze modry skla do zrcatek neudam... :D do tomboly je ale nedam.. :D

Odkaz ke komentáři

no tak to je proste nemoc, ja nemuzu jezdit v serii to bych asi neprezil, ani nevite jak me dere ze nemuzu jit na zem :smich:

 

takovej valejici se scout to tady jeste nebylo :smich:

 

no neda se nic delat, postavime vysokyho scouta a bude no :smich: aspon bude nejaky serial foto na web a nejaky mensi navody no :D

Odkaz ke komentáři
libi se mi ty FL ledky :smich: jen jsou drazsi, uvidime jestli bracha v bolce neco objevi :smich:

 

No zas tak znicena neni, ty prahy pan vzal na horach kam jezdil casto, jinak je v dobrym stavu, dlouho to mel jako sluzebni a pak si to odkoupil.

 

ty zadni vrata jsou tuknuty ale to pujde taky v pohode

 

prahy by mely byt za 5000 za jeden i s lakem, jen uvazuju jak to udelat kdyz je chci prekryt tim kitem pro Scouta :smich:

 

super rada s tim BT, radsi dokoupim toto a nemusim ic predelavat, radio chci zachovat, umi mp3 a to je hlavni, kdyby tam pak slo dodelat jeste AUX tak by to bylo super, to si jeste proctu hodne tady :D

 

Ahoj Vitto,

 

gratulace k novýmu autíčku.

 

Jinak 5000 za práh je dost, seženu ti to levněji (taky jsem ho měl promáčklý) Už jsem to domluvil i Gowstrovi. Je to za cca 3500 a udělaj ti i ten kufr.

 

Martin

Odkaz ke komentáři

diky kluci :palec:

 

no ja sem si prave rikal jestli by to ty scout prahy nezakryly, ale nevim jestli se lepej a kdyz to bude promacknuty tak nevim na co ;)

 

kazdopadne Jardo chystam sek tobe :huh:)

 

ted budu 3 dny bez ni, to bude hrozny :D

 

P2M -. jj pripomenu se mu, nejak se to zaseklo

Odkaz ke komentáři
Scouta už asi někdy v životě viděl :palec: Je na něm krásně vidět ten rozdíl v laku nárazníku a zbytku auta.

 

Btw, uprav si rozlišení přílohy, ok?

mischicka: Ty voeee,to ja vim,ze videl.. :D :D Ja jen,aby se zacal tesit jeste vic.. :D Heh,hosi,ja vam podam prst...a vy zdrbnece celou karu! :huh: Ale treba tyhle Dezenty co tam ma,mu bych rekl slusej.. :D

Jo a priloha upravena...spokojen? :D

michalRS2: Jj,jaks to poznal z tyhle fotky? ;)

Odkaz ke komentáři

Naprosto - vždycky když někoho můžu šikanovat kvůli příloze, prt. ten dotyčný nečte, neví nebo je jen líný, mám naprosto dokonalý, blažený, hřejivý a naplňující pocit. A večer si pak s mody v admin sekci vykládáme kdo kolikrát měl za uplynulý den tenhle pocit a který uživatel se kvůli vynucené úpravě fotek nejvíc vztekal. :huh:

 

Ty kola mu fakt sedí, taky mě to napadlo.

Odkaz ke komentáři

jj to je satinka, jinak dneska maly OC sraz u AutoKelly . vitto, chjetjov, martyp ;) proste panacek jel z prace a my sme kupovali zrcatka na vectru :o sleva 15% na zrcatka a 10% na vonavy stromecky, jeste ze mame OC :o

 

jinak neprovokujte me :) ja na ni chci dat cerny dotz mugello letosni novinka, asi ale jen 17ky...

 

ukazka ;)

scout_mugello_dark.png

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...