Přejít na obsah

Malý dosah DO i po výměně baterie


Doubeq

Doporučené příspěvky

Mám taky problém s parovanim, mám klasický klíč s dvěma tlačítky.mám dva, oba blikají. Když je synchronizuji přes vag tak jeden cvakne ale ten druhy prostě nejde.. Škoda Octavia I R.v 2000.nevíte proč se nechce spárovat? Ten co nejde už jednou byl používán na autě.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Tiez prispejem svojou skusenostou:

Mam niejaky cinsky central na dialkove... vzdy fungoval aspon na 10m v idealnych podmienkach som auto otvoril az na 50m.

Casom som postupne do svojej octavky kupil novy subwoofer a samozrejma nove reproduktory + pekne hrubu kabelaz, potom som dokupil cinske cuvacie senzory aj s kamerou a farebným displayom. Kedze som mal tolko kabelaze od vsetkeho mozneho a tiahla sa od predku motora az dozadu do kufra tak som jednu cast kabelaze viedol pravou stranou vozidla a druhu cast lavou stranou. Co sa nestalo, central na dialkove mi funkoval kedy ako niekedy som musel prist na pol metra od anteny aby sa auto otvorilo.

Po odskusani vsetkych vyssie uvedenych moznych pricin sa mi v hlave rozsvietila ziarovka a napadlo ma: nevytvoril som si z auta dokonalu Faradayovu klietku, ked je dookola karoserie tolko medeneho kabla? Odpoved znela ano.

Riesenie:

cinske kable mali zle tienenie hlavne cuvacie senzory s kamerou a displayom, tak som ich komplet obalil alobalom (nechcel som do toho vrazat velke peniaze). Tak som obalil vrstvou alobalu pravu aj lavu stranu na vozidle kadial isli kable.

Potom som antenu od dialkokoveho centralu napojil priamo na karoseriu vozidla na jednu zo srub.

 

Vysledok: znova otvaram na 50m

 

Cize davajte si pozor na aby ste si nevytvorili efekt faradayovej klietky.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...