Přejít na obsah

Moje šedivka


Doporučené příspěvky

Díkes luky je to už druhý pokus. Před týdnem mi ji Šterny senior namontoval,vše super až na to že nějaké hovado si v noci z koncovky udělalo stupačku a urval to i s držákem tlumiče. :palec: :o chytit ho tak bych asi vraždil :pivo:

no jo no co se dá dělat s takovejma kreténama co je nenapadne si stoupnout na výfuk Kokoti ale jinak to vypadá hezky i na živo :pivo: :pivo:

Odkaz ke komentáři
no tak doufám,že hned vyblejskneš a hodíš sem :palec: jelikož nejedu na Rozkoš a neuvidím tvou káru na vlastní oka :pivo: ( a tebe samo taky :D )

Tak sedačky jsou v pr... :palec: Když jsem je tam namontil tak to bylo jak pohřebák nehledě na to že ty sedačky byly dóóóst použité no a tak jsem to zase vyhodil vrátil je prodejci a dal tam své šedivé. když šedivka tak se vším všudy :smich::palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Těma drobnostm jsi myslel co,rád se nechám inspirovat. Mám nějakou představu,ale radám od kolegů a koleginěk se rozhodně nebráním,tak sem s tím :palec: :) Jinak všem díky za pochvalu :palec:
tak já bych třeba začal těma kolama co máš v plánu,vždyt přece kola dělaj auto a pak bych dal face předek :palec:
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Míšo pěkný a máš nějakou výztuhu kapoty??? z těch fotek to jde špatně poznat. :) ale jinak je to super :) :) :palec:

Ne ne žádná výztuha tam není. Na blatník přišla jen větší podložka a do kapoty taktéž.Bez podložek se to v blatníku divně kroutilo ale pevná podložka udělala zázrak :palec:

jinak Láďo zítra v robotě to můžeš prohlédnout,

Upraveno uživatelem Živočich7007
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...