Přejít na obsah

problem s autoalarmem


Doporučené příspěvky

Posledni dobou se mi stava ze nejsem schopen zamcit auto ovladacem od autoalarmu. Moc se mi tu nechce vypisovat jak presne to ma fungovat a nejspis tusite proc, kdyztak pres SZ pokud nekdo bude mit pocit ze vi co s tim, nereknu Vam ani jake presne reset zapojeni mam protoze to nevim.

 

Aktualni stav je takovy ze kdyz zamknu auto ovladacem od vyrobce autoalarmu tak nekdy je vse OK a nekdy neni slyset cvaknuti zamku a po chvili auto zapipa a alarm se deaktivuje. Pokud v ten dany okamzik zkusim original klicenku auto se zamkne takze problem v nejakem z zamku by nemel byt. Auto bylo parkrat za posledni pul rok bez baterie delsi dobu vic jak 4 hodiny, pokud je spatnej zalozni akumulator mohlo vypadnout nejake nastaveni alarmu, nebo kde mam hledat problem?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Měl jsem Jablotron v O1.

Jestli to nehrkne zámkama a pak x-krát zakuká tak si alarm podle mě myslí, že nejsou dovřený některý přední dveře (U O1 mi to dělaly vadný zámky a občas nedoklaplej kufr). Je ale divný, že origo klíček zamkne.

Nevím o žádné možnosti jak to u alarmu aktivovat/deaktivovat - je to analog nebo analog s převodníkem?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...