Přejít na obsah

Spotřeba


Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

tak samozrejme nie je to trhac betonu. rozjazdy trochu lenive. akonahle sa rozbehne je fajn. ako som uz inde pisal. nie som zastanca divokej a rychlej jazdy. zatial som s motorom spokojny. spotreba sa mi zda trochu vyssia ale snad to kilometrami a teplejsim pocasim dostanem pod 7 litrov v meste.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Na moje prekvapenie ide vyborene, a hlavne dobre sedi v zakrutach, a ESP s tym je sranda, uplne postacuje, nemam uz 20 rokov aby som machroval a skoncil v jarku s novym autom. Je to vyborne, spolahline a bezpecne auto a myslim ze keby stali vedla seba 1.4 a TDI tak by si zlodej na 100 % vybral TDI. K tej spotrebe, Chodim len na kratke trasy, teraz som bol v Ziline, 300 km po dialnici, stale 140 km/h a spotreba 7 l. Aj ja som bol prekvapeny. Tankujem vzdy len plnu. Mam najazdenych 40000km.

Odkaz ke komentáři

Nedávno som mal možnosť s tou 1.4 59kw najazdiť necelých 100 km a musím povedať, že som bol vcelku prekvapený. S kľudným svedomím ako bývalý majiteľ Fabie HTP by som OII s touto základnou motorizáciou prirovnal zrovna k tej Fabii. Je to bez problémov použiteľné, dá sa s tým ja predbiehať, akurát trvá o niečo dlhšie, kým to zrýchli... Je to len o zvyku, keď sa s tým človek naučí jazdiť, nebude s tým mať problém.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

s tourII a 1.4MPi som najazdil uz cca 5.000 Km. musim povedat ze je to v pohode. po 5 tisicoch klesla trochu aj spotreba a motor sa mi zda zivsi. mozno je to len tym ze v nom jazdim kazdy den, ale zda sa mi to naozaj v pohode.. po pociatocnych obavach zo slabeho motora som spokojny. mam ju v podstate v dobrej vybave, s alarmom, 16" elektronmi, radiom swing atd a musim povedat ze nic nevrzga, vsetko hra vyborne a auto je s velkymi kolesami crateris naozaj velmi pekne..

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
Guest dleskyto

Před cca. dvěma měsíci jsem tuto OII Tour Family v krátké verzi koupil novou a jsem s ní fakt spokojený. Je mi 30 a po pravdě přiznám, že nějaký turbo motor bych samozřejmě uvítal, ale z druhého pohledu, přesedl jsem z 1.6 Felicie a to svezení je prostě luxusní! Jezdím i s novou fábií 1.4 MPI, ale co se týče jízdních vlastností je na tom OII o dost lépe. Je to prostě prostorná limuzína a nejlepší je ten ohromný kufr! Jezdím hodně s dítětem, kočárek, golfovými holemi a s několika batohy a v kufru je pořád místo. Co se týče motoru jezdím s tím převážně sám do práce (30km) občas s přítelkyní a na to normální (ne závodní) ježdění je to naprosto dostačující. Mám najeto cca. 2000km a mám kombinovaný průměr 6.3 s tím, že mi doporučily motor nešetřit, tak když můžu šlapu na to. Jinak občas samozřejmě musím říci, že v nízkých otáčkách to sílu nemá a je potřeba buď podřadit nebo předchozí rychlost trochu víc vytočit, ale to je celkem obecná vlastnost, kterou řeší silnější motory, nebo TD. Celkově ale spokojenost a kdo nepotřebuje s autem pořád předjíždět atd.. bude spokojenej.

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...