Skočit na obsah

OC design Anthracite Lava Race Amethyst Corrida Rio Sprint Rallye Highland Topaz

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Fotka

California Scents - SLEVA až 32% + ROZDÁVÁME 1500 vzorků

* * * * * 7 Hlasy California Scents vůně do auta osvěžovače vzduchu pohlcovače pachu

• Pro odpověd se přihlašte
162 odpovědí na toto téma

TO MI NESMRDI

TO MI NESMRDI

hodnost: ACTIVE

• Partner OctaviaClubu
  • 70 Příspěvků
  • Člen číslo: 12216
  • Status: • Offline

Zdravím vás, klubáci :-)

rád bych vám nabídl intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu pro vaše auto, dům, byt nebo kancelář od americké společnosti California Scents. Vůně jsou ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

Více informací o této společnosti, jejich ekologickém závazku a výrobních procesech  jsem sepsal zde:

PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI CALIFORNIA SCENTS

EKOLOGICKÝ PRODUKT

100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Věřím, že Vás tyto vůně okouzlí :)

POŠTOVNÉ:

dobírka: 100,-Kč

platba předem: 50,-Kč

osobní předání: Úvaly u Prahy

OBJEDNÁVKU můžete zaslat přes soukromou zprávu přímo tady na klubu nebo ji vytvořit na e-shopu TO MI NESMRDÍ | California Scents

Vybírat můžete z TĚCHTO PRODUKTOVÝCH ŘAD:

VŮNĚ DO AUTA

CAR SCENTS

Intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu California Scents - CAR SCENTS jsou vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují lisovaný a parfémovaný přírodní materiál a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity krásně provoní vaše auto, a to až po dobu 60+ dní.

VENT CLIP

Originální řada vůní VENT CLIP z produkce California Scents jsou plastové osvěžovače vzduchu do ventilace automobilů vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do výdechu ventilace ve vašem voze poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 30+ dní.

XTREME

Scents Xtreme jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Xtreme obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, která poskytuje silné osvěžění a vyplňuje kabinu auta dobu 45+ dní.

HANGING PALMS

Žhavá novinka z produkce California Scents "palmičky" HANGING PALMS, jsou 3D plastové vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do vašeho automobilu poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 45+ dní.

VENT STICKS

California Scents - VENT STICKS jsou malinkaté vonné palmičky do výdechů ventilace, které promění kabinu vašeho vozu v tropický ráj, a to po dobu 30+ dní. Kombinujte veselé barvy a podmanivé vůně a vytvořte si vlastní mix, díky kterému se na každou cestu budete těšit.

VŮNĚ DO BYTU

SOLID FRAGRANCE OIL

Osvěžovače vzduchu California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL jsou intenzivní vůně do bytů a kanceláří balené v dekorativní skleněné dóze, která obsahuje zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě, který provoní opravdu velké prostory, a to až po dobu 90+ dní.

CRYSTALS

California Scents Crystals jsou osvěžovače vzduchu obsahující gelové krystaly, které jsou napuštěny originálním parfémovým olejem. Ideální uplatnění naleznou v domácnosti, bytě či kanceláři, které tyto luxusní krystaly provoní podmanivou vůní až na 60 dnů!

Každá vůně z edice Crystals nabízí také specifickou barvu krystalů. Chcete Crystals přeměnit ve voňavý dekorační prvek do Vašeho domova? Přesypte různé druhy krystalů v několika vrstvách do jedné skleničky a nechte je v interiéru rozehrát hru plnou barev a vůní!

Kombinujte, experimentujte a užívejte si pohodu s vůněmi California Scents Crystals!

Co dělat, když Vám vůně přestane vonět a krystaly vyschnou? Máme jednoduchý trik: Zalijte krystaly vodou! Krystaly se opět nasáknou a rozvoní do své původní síly!

ODOR ELIMINATING MIST

Luxusní, intenzivní a podmanivé vůně California Scents, to nejsou jenom plechovky s lisovaným lnem. K provonění jakéhokoli prostoru můžete využít také tyto šikovné rozprašovače Odor Eliminating Mist. Díky nim rozptýlíte vonnou esenci cíleně a přesně tam, kde potřebujete vytvořit příjemnou atmosféru.

Vonná esence navíc účinně likviduje jakékoli nežádoucí pachy, takže nepříjemný zápach se už nevrátí!

Rozprašovače California Scents můžete použít v autě, bytě, kanceláři nebo jakémkoli dalším prostoru, který si přejete provonět smyslnou vůní ze slunné Kalifornie.

TROPICAL SCENTS

Vůně pro váš dům, byt nebo kancelář California Scents - TROPICAL SCENTS jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Tropical Scents obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, a to až po dobu 30+ dní.

MINI TINS

Mini Tins je nová řada kompaktních osvěžovačů vzduchu California Scents pro váš dům, byt nebo kancelář v barevné plechové krabičce s pevnou gelovou náplní. Jsou malé, ale efektivní a snadno použitelné. Pro okamžité osvěžení vzduchu jen vysuňte víčko krabičky, položte kamkoliv vás napadne a užijte si decentní svěží vůní po dobu 30+ dní. Následně můžete krabičku použít na cokoliv drobného, co chcete mít stále u sebe.

POHLCOVAČE PACHU ELIMINUJÍCÍ ZVÍŘECÍ PACHY

PET SCENTS ODOR ELIMINATOR

Osvěžovače vzduchu California Pet Scents - ODOR ELIMINATOR jsou pohlcovače pachů do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gel na vodní bázi a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 45+ dní.

PET SCENTS CANISTER

Osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents Canister jsou vůně do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný obsah tvořený 3 bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem z přírodních esencí a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní.

PET SCENTS LITTER BOX

Pohlcovače pachu California Pet Scents Litter Box jsou vůně pro váš dům nebo byt, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gelový parfém na vodní bázi z přírodních vonných esencí, který účinně neutralizuje zvířecí pachy a zanechává svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní. Stačí jen sejmout plastové víčko, zacvaknout do přiloženého plastového stojánku a pomocí oboustranné lepící pásky umístit poblíž pelíšku, klece či terária Vašeho zvířecího miláčka.

JELLY BELLY
Znáte americké cukrovinky Jelly Belly? A co takhle provonět si jedním takovým bonbónkem Váš vůz? Jestli Vám to stále nepřijde dost šílené, tak se podívejte na jednotlivé druhy vůní. Vůně je závěsná.

REFERENCE:

Podívejte se také na náš profil na:

video:

Foto:
Přiložený soubor  768.jpg   47.6K   408 Počet stažení
Přiložený soubor  obrázek3.jpg   283.71K   444 Počet stažení
Přiložený soubor  obrázek 1.JPG   123.96K   421 Počet stažení

Příspěvek upravil TO MI NESMRDI: 05 December 2016 - 01:43:37

TO MI NESMRDI

TO MI NESMRDI

• Partner OctaviaClubu
  • 70 Příspěvků
Z důvodu množících se otázek ohledně poštovného a případného místa osobního předání jsem toto již doplnil v prvním příspěvku

TO MI NESMRDI

TO MI NESMRDI

• Partner OctaviaClubu
  • 70 Příspěvků
První reference na:
http://www.hyundaicl...hp?f=53&t=21836
http://www.tuningfor...p?f=91&t=101985

Pozn.: Doskladněna višeň. Nyní v počtu 100+ kusů

vittorio

vittorio

Echt Weiss CustomScout

• Hlavní Admin
  • 12035 Příspěvků
  • Člen číslo: 1
SCHVALENY KOMERCNI INZERAT

danikd

danikd

hodnost: AMBITION

• Uživatelé
  • PipPip
  • 461 Příspěvků
  • Člen číslo: 9551
Pridavam malou referenci, objednany 3 vune, dodani bleskove a bezproblemove.
Otevrena propagovana cherry, voni krasne a silne ( na mladou az moc ), pouzivam cca 20 dni, porad stejne silna, pres ty 3 mesice to da v pohode ...
Plechovka krasne sedi do jednoho s drzaku na kafe ve stredovam panelu u O2
Uz se tesim na dalsi vune, vsude se CS chvali ...
DOPORUCUJI

PS : Toto neni reklama, jen projev spokojenosti s dodanym zbozim ...

DD

Guest_houmik_*

Guest_houmik_*
  • Hosté
  • Člen číslo: 0
Muzu potvrdit, objednano nekdy zacatkem tydne, dnes dodano. Vune mam taky 3, cekam, az co si doma rozeberou do ostatnich aut, pak dam reference o ty, ktera na me zbyla. :)

hawaiian gardens
melon + mango
laguna breeze

Příspěvek upravil houmik: 30 June 2011 - 13:11:31

krocan

krocan

hodnost: ELEGANCE

• Uživatelé
  • PipPipPip
  • 1672 Příspěvků
  • Člen číslo: 3084
  • Od: Kadaň
takže taky potvrzuji, žádná reklama....

v pondělí objednáno,v úterý zaplaceno a dnes,tj. ve čtvrtek dodáno :) díky

mikl

mikl

• OctaviaClub
  • 896 Příspěvků
  • Člen číslo: 43
Přidávám se k pozitivnímu hodnocení.
V pondělí objednáno,placeno v úterý převodem,ve čtvrtek dodáno. :)

Baurak

Baurak

el Maestro de Drift de OC

• Administrátoři
  • 15537 Příspěvků
  • Člen číslo: 9
ja je sice nemam od tebe ale z jineho zdroje a potvrdim, ze vune jsou hezky a vydrzi dlouho, dlouho :-)

Frigo

Frigo

Vrchní logistik

• OctaviaClub
  • 1034 Příspěvků
  • Člen číslo: 53
  • Od: Liberecko
Já sem tyto vůně dřív neznal a nechal sem se zlákat příznivými ohlasy.
Objednal sem si jasmín a čerstvě vypráno a musim říct že obojí je naprosto supre.
Do auta sem si dal čerstvě vypráno a příjemně nevtíravě to tam ted voní.
A protože sem si to nechal poslat do práce a kolegům se to taky zamlouvalo tak sme hned udělali další objednávku a zajisté to nebyla objednávka poslední.
fakt paráda :smich:

TO MI NESMRDI

TO MI NESMRDI

• Partner OctaviaClubu
  • 70 Příspěvků
Jsem rad za prvni spokojene klubaky :palec:

PetrS

PetrS

• OctaviaClub
  • 1214 Příspěvků
  • Člen číslo: 89
  • Od: Šenov u Ostravy
Taky obědnané tři vůně :D rychlá dodávka vůně perfektní maximálni spokojenost :) všem doporučuji. Pedro

sejvi

sejvi

• Moderátoři
  • 2781 Příspěvků
  • Člen číslo: 19
  • Od: Chomutovsko
Tak jsem taky OBJEDNAL. Do auta jsem vzal: VUNĚ MOŘE - laguna breeze, VIŠEŇ - coronado cherry, ČERSTVĚ VYPRÁNO - fresh linen a JASMIN (Odor Eliminator) na zachod. :)

Ta VISEN ma teda GRADY. :pivo: Po otevreni a vychrleni pachu visne VERIM, ze tato vune vydrzi vonet o nekolik mesicu DELE nez ostatni vune. ;)

Jinak s uzivatelem TO MI NESMRDI perfektni domluva po emailu, ihned reaguje a posila do druheho dne. SPOKOJENOST!

A tady je video jak ta plechovka (ČERSTVĚ VYPRÁNO a JASMIN - Odor Eliminator) vypada, cekal jsem ze bude VETSI: :(

Mirek1.8T

Mirek1.8T

Žádnej nováček :)

• OctaviaClub
  • 924 Příspěvků
  • Člen číslo: 92
  • Od: Brno - venkov
Potvrzuji to co píše " sejvi ", obchod probíhá v pořádku, zboží (4 ks vůní) zaslány dle objednávky bleskově na moji adresu, voní to opravdu fest ( zatím jsem otevřel višeň )

M.

romariooo

romariooo

Brumla

• OctaviaClub
  • 34056 Příspěvků
  • Člen číslo: 81
  • Od: Kavkaz
Nezkoušel náhodou někdo vůni NOVÉ AUTO? To by mě lákalo-musi to být dobrý fet :pivo:

Mirek1.8T

Mirek1.8T

Žádnej nováček :)

• OctaviaClub
  • 924 Příspěvků
  • Člen číslo: 92
  • Od: Brno - venkov
Romane, tady to někdo chválí :

http://www.hyundaicl...hp?f=53&t=21836

Kvido27

Kvido27

• OctaviaClub
  • 920 Příspěvků
  • Člen číslo: 2701
Objednal jsem Višeň, nové auto. Vše přišlo 2 dny po zaplacení.

Višeň jsem si dal do kanceláře a cestu bych našel i po čuchu ;)

Nové auto mám v autě. Jako nový auto mi to sice nevoní, ale vůně to je pěkná. Mám ho v zadním popelníku a otevřenej tak na 1mm a auto to provoní krásně.

Zdenda

Zdenda

• Uživatelé
  • Pip
  • 7 Příspěvků
  • Člen číslo: 1224
  • Od: jih Moravy
Já jsem si vůně objednal v sobotu a již dnes v úterý "voním". Tohoto prodejce můžu doporučit pro velice vstřícné a rychlé jednání

cruiser

cruiser

• Uživatelé
  • Pip
  • 5 Příspěvků
  • Člen číslo: 6256
Zdendo, jakou vůni sis objednal? Spokojenost? Jen pro inspiraci ostatních. Přece jen nabídka je velmi široká a není jednoduché si vybrat z Calif. scents!

Doli

Doli

ModerátoRS

• Moderátoři
  • 815 Příspěvků
  • Člen číslo: 27
  • Od: České Budějovice
Já taky děkuji za obchod. Prvně jsem objednal "nové auto", ale z toho jsem moc nadšený nebyl, moc nevoní ale ani nesmrdí. Tak jsem objednal višeň a meloun-mango. A teď mám višeň a to je fakt psycho... :lol: Fakt síla, je to neskutečně cítit! A hezky sladký.

Témata se stejnými klíčovými slovy: California Scents, vůně do auta, osvěžovače vzduchu, pohlcovače pachu

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních