Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

1.2 TSI 63 kW

Vše o motorech 1.2 TSI 63 kW v Octavia 3

• Clovece, na to ja nemam srdce - to bych mohl rovnou nechat zapnuty stop-start... Jsem zvykly se k tomu chovat tak, jak bych chtel aby se lidi chovali k autu ktere ja koupim jako ojetinu. Ja si i na rizeni sundavam prstynek at nedrbu tu nappu na volantu. Nezavisle topeni je v hybridnim ecku automaticky
    • Ale tak třeba to ty hybridy mají. Jenže zase, smysl dává pouze elektrický ohřev oleje. A opět to zkrátí dojezd. Jinak Mercedes třeba do Ečka dává vzduchové nezávislé. To pro mě bylo překvapení. Nikdo moc neví, co tam vlastně je, respektive nepočítej, že to dealer ví nebo i importér, ale já to jednoznačně vím, protože to používám a stačím kouknout na teplotu vody a oleje a je jasno. To mě trochu mrzí, ale u mě to tak nevadí, protože jezdím štreky a to teplovzdušn zase sežere méně nafty.
    • Ahoj. Mám problém po odstavení vozidla 5+ hod. Chytne až po 20s, menší hluchý místo na plynu, následně 2km jízdy, potom cukání a následně chcípne motor. Staruju zase cca 20s, potom vše ok. Při jízdě a naslednejch startech vše bez problémů. Problém se vrací zase po odstavení vozidla 5+ hod. Počítač nic. Díky za radu.
  • Create New...