Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


TomasB

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  10 917
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  5

O uživateli TomasB

 • Hodnost
  hodnost: RS

Návštěvy profilu

1 889 zobrazení profilu
 1. Co me dnes potesilo...

  No to už auto nepotřebuješ ;-)
 2. Co me dnes potesilo...

  Romane, dej link Možný myslíš tohle, ale to se nejmenuje Indián https://www.google.cz/maps/uv?hl=cs&pb=!1s0x470dcc5839e9a0ef%3A0x4ed28b3a7ff9853a!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Fwww.booking.com%2Fhotel%2Fcz%2Frestaurant-a-penzion-steak-station.html%3Faid%3D1213432%3Blabel%3Dseogooglelocal-link-imagesaow-hotel-292378_grp-2_gendate-20180802%3Butm_source%3Dseogooglelocal%3Butm_medium%3Dphoto%3Butm_term%3Dhotel-292378_photo-68220284!5srestaurace indián pardubice - Hledat Googlem&imagekey=!1e10!2sAF1QipNL-z7Z5YNvBkDY1RU_ttOtpcE5gSSbwihtUyDn
 3. Co me dnes potesilo...

  Romane, jsem si někdy minulej tejden fakt početl zkučenosti s BMW servisama a hezký čtení to nebylo. A vysolit ranec za auto a aby se to pak sralo, servis to nebyl schopnej dát dokupy a drhnul tě z kůže, tak to by mně kurva sralo. Za tyhle prachy tomu nesmí alespoň 200-300tkm být nic, jen spotřebák. Jo a byl jsem překvapenej, že se na servis může docela dlouho čekat. Indiána neznám a pochopitelně nevím kterej kruháč myslíš
 4. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Tím kde kdo mám namysli samozžejmě i zemědělce, kteří jsou ta hlavní "síla". No a na zboží z Číny mám samozřejmě názor celkem radikální, je to totálně špatně. Ale ono je těch zvrhlostí víc, třeba jako převážení vody z jedné strany zeměkoule na druhou. Proč??? Voda je všude stále voda. Je to jedno ke druhéme a zcela zbytečně a nesmyslně a devastuje to planetu. Je to trocha ke troše. Ve výsledku moc.
 5. Co me dnes potesilo...

  No můžu ti říct, že jsem byl nasranej a jsem si říkal, že příští rok do toho S-Maxe nejspíš nepůjdu a že asi nejpravděpodobněji dopadne ten Outback, nebo ze zblázním a vezmu tu pětku(ale jak čtu zkušenosti s BMW servisama a že se to sere taky, tak...). Skoro to byla taková ta pověstný poslední kapka. A nakonec nečekané rozuzlení. Cabrio se prodá buď ještě teď, jinak tak od září-října podle mně bez šance až do dubna-května.
 6. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  A proč myslíš, že jsou všude? No protože kde kdo to chemii na zahrádky a pole sere. Pak je to doslova po celém světě.
 7. DOVOLENA 2018

  No já to vždycky sežral spíš jen proto, že nemám rád vyhazování jídla. Jinak to bylo na hranici poživatelnosti.
 8. Co me dnes potesilo...

  Koho by napadlo, že když je to v menu na palubáku, tak je to ještě i hardwarově pod volantem. U Moondea to mám jen na páčce, tak to je logické.
 9. Plivárna

  No asi to je dobře, přirozený výběr funguje a darvinova teorie je stále platná. To by mohli udělat všichni takoví trotli a byl by klid.
 10. Co me dnes potesilo...

  Jinak mně dnes potěšilo, že jsem zjistil, že Asist line funguje, jen byl vypnutej na páčce. Jsme to projížděli a že to jako fakt nehlídá jízdní pruhy a nenavrací. No a technik pak říká, jestli tam náhodnou na displeji nemají být pruhy vyznačeny, že Mondeo to tak má. V ten moment jsem si vzpomněl a uvědomil, že je pravda, že v Mondeu mám pruhy zobrazeny na displeji. A jelikož v Mondeu to je na levé páčce, tak jsem na ni kouknul a uviděl jsem symbol. Pak už jen najít, kde ten čudlík je v Kuze. No a kouzlo! Funguje. To mně ani nenapadlo, že to má ještě čudlík na ON/OFF, když je to už v menu na displeji. Čili někdo to přimáčknul nedopatřením a vypnul. A to jsem pomalu výrobce proklínal, že neumí udělat dneska auto pořádně.
 11. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  No to by jsi se divil, o kolik víc sraček se dostane do okolí, když k tomu každej přistoupí takhle.
 12. DOVOLENA 2018

  No já teda nevím, ale co jsem kdy dostal v letadle, tak to mělo do dobrého jídla kurevsky daleko.
 13. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  No sice se smývá ze trávy, ale zamořuješ si zeminu, když je sucho, tak se to dostává i do vzduchu ve formě prachu. Proces opakuješ, takže se to může i kumulovat. A když to smyje déšť, kam myslíš, že se postupně dostává? No ano, prosakuje níže podložím, teoreticky klidně do podzemních vod. Ono se to sice taky rozkládá, ale zase kdo ví na co. Já bych takový věci nepoužíval, to raději škrábanec od bodláku. Nakonec části, kde ti to vadí, tak ty můžeš vzít ručně i s kořenem ven. A to píšu jako chemik. Nebál bych se kuchyňské soli, respektive koncentrovanáho roztoku, i když to nebude fungovat tak grandiózně jako ty sračky, Ale podobně jak to ničí rostliny na buněčné úrovni, tak si nemysli, že na jiné živé organismy to vliv nemá.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.