Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


TomasB

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  11 173
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  5

O uživateli TomasB

Návštěvy profilu

2 089 zobrazení profilu
 1. Plivárna

  http://www.autoforum.cz/zajimavosti/zakazy-vjezdu-dieselu-v-hamburku-prinesly-uplny-opak-toho-co-prinest-mely/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 2. Otázky Václava Hlodavce

  Jardo, já se hádat nechci, ale někdy je třeba zareagovat. Jinak opět jsi to hezky vysvětlil. Zrovna včera jsem připravoval několik čestných prohlášení pro německou firmu, kterou zastupuji a kde jsme podávali nabídku na přímo. Zakázku, respektive dvě jsme vyhráli, ale co všechno je ještě poté potřeba prokazovat, to je masakr. Pro zahraniční firmu nereálné dát to dohromady, pokud nemá v ČR zázemí. A i já se s tím trápím. Všechno navíc pouze česky. To je teď novinka od letoška. Ve fázi nabídek dnes, což je dobře, stačí vyplnit nějaký evropský formulář, tím se snižuje náročnost ve fázi nabídky a ve výsledku tak je jednodušší pro zahraniční firmy podat nabídku. I když reálně, pokud za tím nestojí někdo z ČR, tak je to stejně pro zahraniční firmu scifi. Evropský formulář, ten jsem taky připravoval v německu u nich v kanclu a po 4 hodinách, kdy jsem se tím prokousal, mnohdy jsem nechápal, co vlastně chtějí vyplnit, tak se to v momentě, kdy jsem ho chtěl vytisknout do PDF, ten systém nějak hryznul a mohl jsem jet nanovo. Pak už to bylo ale do hodinky hotové, protože jsem už věděl co a jak. Jenže později pak bylo překvápko, že před podpisem smlouvy chtějí hromadu nesmyslů. Kdo se do toho neponořil, nechápe.
 3. Otázky Václava Hlodavce

  Pan chytrý se cítí dotčeně, všechno ví a od všeho má klíče? Takových dotací, kde není všechno v pořádku je nepochybně hodně, ale kdo se z těch lidí cpe do politiky? Řada věcí se řeší čestnými prohlášeními. Nebo se něco deklaruje, ale skutečnost je nakonec jiná. Zdánlivě jednoduché napsat nepravdu. Pak je otázka, jestli to někdo objeví nebo ne. Nezastávám se úředníků, ale zase na to nelze nahlížet tak, že mohou i za to, že někdo lže. Tím nevylučuji ani vědomou spolupráci. Ale podle toho jak pozoruji jak to ve firmách chodí, tak to obyčejný úředník asi nebude úplně na vině.
 4. Otázky Václava Hlodavce

  Ne včechno je jednoduše ověřitelné. Když máš těch žádostí na stole stoh a musíš to zpracovat v nějakém čase, protože se třeba politicky věci zdržely a pak se to honí na poslední chvíli, tak toho moc ověžovat nebudeš. Ostatně je tam případně trestní odpovědnost žadatele, pokud zkresloval údaje. To je jako s daňovým přiznáním. Dokud ti někdo nepříjde na fixl, vše je OK. Pak si může jít i sednout.
 5. Otázky Václava Hlodavce

  Marekczek, jde taky o to, jaké podklady žadatel předloží. A Burešovci předložili lživé. Problém nebyl v úřadě, ale že řada žadatelů si různě upravovala zkutečnosti. Co ten úředník může dělat? Není šance všechno prověřovat. To je jako když se dává čestné prohlášení. Taky můžeš lhát. V případě že se to provalí, tak si neseš důsledky. A protože se cpal do politiky, tak se nabízí, že se na to vrhne smečka investigativců a jiných.
 6. Otázky Václava Hlodavce

  Romane, ty jsi něco hulil? Přemýšlej, za natáčení videa 10 let? Tak v KLDR a podobných režimech. Nebo brzy tady, pokud toho grázla někdo nesejme.
 7. Otázky Václava Hlodavce

  Laurine, já dokážu být dost šílený, takže je dost možné že ano. Ale nejsem v té pozici, takže na to neumím odpovědět. Ale vím, že nemám problém jít do konfliktu, když jsem přesvědčený, že mám pravdu. V minulosti jsem už takhle dostal nakládačku od tlupy cigošů, kterým jsem nehodlal vyhovět z principu, prostě jsem neuhnul a nepodvolil se. Někdy cca 10 let zpátky jsem šel do akce, kde taky reálně hrozila újma. Každý o tom žvanil, nikdo s tím nic nechtěl dělat, že nejsou důkazy, že se není o co opřít a blablabla. Tak jsem do toho šel, protože mně to sralo. Prostě jsem je šel podráždit, abych získal podnět k řešení. Jistá podnikatelská rodinka si myslela, že může cokoliv, včetně porušování kdejakého předpisu a zákona. Nebyla to sranda, ale ustál jsem to. Velmi vážně mi šlo minimálně o pěknou nakládačku. Nakonec u toho zasahovala PČR a tehdy mi z neznámého důvodu jim šla na ruku, řešil jsem to přes inspekci, vyšetřoval to nějaký jejich vnitřní odbor nebo co to bylo. Ti vyšetřovatelé mi naznačovali, že se jim to nelíbí a že tam něco není v pořádku. Ale! Oni byli tlačení krajským policejním ředitelem, aby to zametli pod koberec. Dokonce mi po nich krajský ředitel vzkazoval, že se přece nějak dohodneme. Na to jsem odpověděl, že se určitě nedohodneme. Bohužel mně nakonec vydrbal jeden důležitý svědek, který mi nakonec řekl, že se už s nimi domluvil, že je pro něj lepší čerpat výhody, než svědčit. No tak jsem to asi po roce vzdal. Ve finále totiž reálně nikdo nic řešit nechtěl. Až teprve asi před rokem jsem se náhodou dozvěděl, proč jim ti policajti šli tak na ruku. On totiž jeden z nich byl rodinný příslušník, takže toto bylo, co ten krajský ředit chtěl zamést pod koberec. A věděli to tehdá i ti vyšetřovatelé z vnitřního, ale evidentně se báli jít proti nadřízenému. Myslím si, že se jim oddechlo, když jsem se v tom přestal šťourat. Ale jak jsem viděl, jak všichni jen držkovali, nadávali takzvaně u piva nebo u klávesnice, ale když se mohli přidat, tak najednou nikdo nic. Ve finále jsem konstatoval, že jsem tomu věnoval tolik energie a výsledek prakticky nula. Ano, nasral jsem je, potrápil, dost možná měli i strach, ale ve finále jsem postrádal munici. Z druhé strany na mně zkoušeli podávat TO, podávali nějaké podněty na město, ale nic z toho nikdo vůbec nezačal řešit, nebylo ani co. To mělo sloužit jako nástroj zastrašování. Jediné, čeho jsem dosáhnul, že po bratru 20 letech nečinnosti nějakým způsobem zareagovalo ministerstvo změdělství a krajský úřad a došlo k úpravě dekretů a byl vymezen nějaký právní stav věci. Že následně dodnes zřejmě toto není dodržováno je věc jiná. Takže asi jsem dost šílený, abych chcal proti větru, ale když to nikdo neudělá, tak se nic nezmění. Když to udělá, třeba se přidají další. A nebo ne a odvážlivec si nabije hubu.
 8. Otázky Václava Hlodavce

  To jsem říkal hned. Ten má dávno sedět ve vazbě.
 9. Otázky Václava Hlodavce

  A už je junior umlčenej https://www.seznamzpravy.cz/clanek/matka-na-me-zacina-tlacit-otec-uz-urcite-tlaci-na-ni-reporteri-seznamu-vyjeli-znovu-za-andrejem-babisem-ml-60691?dop-ab-variant=2&seq-no=3&source=hp
 10. Otázky Václava Hlodavce

  Ale to je preci len tá hodná ŠTBéééé.
 11. Otázky Václava Hlodavce

  Ten ji totálně dehonestoval a snížil do úplného dna.
 12. Otázky Václava Hlodavce

  Petře, jak si to mám vysvětlit? Přece není možné je volit, pokud trošku má člověk něco v hlavě. Nebo minimálně alespoň konečně teď to musí jasně vidět. Ano, někteří je volí z vychcanosti, i takové znám. A někteří neschopní, kteří by si rádi hojili svoji neschopnost na možnosti likvidovat ty schopné.
 13. Otázky Václava Hlodavce

  Jak to, že není ve vazbě a jede ovlivňovat svědka? https://www.novinky.cz/domaci/489435-babis-odjel-za-synem-do-svycarska.html
 14. Otázky Václava Hlodavce

  Jardo, já se k tomu co Palo napsal už ani nemínil vyjadřovat, protože to mluví o mnohém. Ostatně, když jsem mu řekl, že máme to co máme, protože tyhle zmrdy volí 1/3 tupounů, tak mi prásknul s telefonem. Ale ty jsi to trpělivě zvládl. Já k tomu jen dodám, že zvolením za prezidenta nemusí získat nutně ta osoba vysokou vážnost. Ano, nějakou vážnost ano a sám by pak měl na ní pracovat. Ale Tuzemák nejen že všechnu ztratil, ale on navíc znevažuje a špiní úřad prezidenta. Pošlapal veškerou symboliku.
 15. Otázky Václava Hlodavce

  Už jsi se vybrečel? Tak by jsi si mohl ještě postěžovat u svého vůdce guru Ovara. Dělej jak myslíš, nemáš načínat politiku, zejména když není šance na shodu. A to jsem ti říkal, že není dobrej nápad řešit politiku, protože prostě nemůžu souhlasit s těmi nesmysly. Ale ty jsi se rozohnil. Myslíš, že mně baví poslouchat ty nesmysly?

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Důležitá informace

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.