Jump to content

Garrett

OctaviaClub
 • Content Count

  1 972
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Garrett

 • Rank
  paket RS

Kontakty

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

3 836 profile views
 1. Můžeš napsat víc info k maxidotu? Od loňska ten můj začal hůř zobrazovat a teď s příchodem tepla se to ještě zhoršilo. Je na výměnu.
 2. Jak nakoupit na webu, kde je za 120 Kč, za zde inzerovaných 99 Kč?
 3. Najeto téměř 170000km. Dnes ráno přezuto a auto je mnohem pohodlnější. Zítra příprava a v pondělí odjezd na dovolenou.
 4. Objednal jsem Continentaly. Snad ve čtvrtek dorazí a v pátek bych přezul, když to všechno půjde hladce...
 5. Ano, sklo je ještě originál z výroby. Používám hodně tekuté stěrače a myslím, že to nesjpíš dost pomáhá. Stěrače opravdu minimálně. Díval jsem na Dtest a letošní vítěz v 16" jsou Continental PremiumContact 6. Ještě nikdy jsem nejezdil na Barumkách, ale jezdí na nich celá rodina, celý roky a jsou spokojeni. Jdu projít net a uvidím. Na současných Goodyear EfficientGrip jezdíme 8 sezon, od roku 2014. Výborný výsledek.
 6. Stejnou jako je na foto výše. Barva stříbrná / černá, to by mi bylo jedno.
 7. Dneska byla octava na opravě čelního skla. Žena dostala kamínkem ke spolujezdci a kousek se vyštípnul, takže stačila dle názoru servisu oprava scelením. Čelní sklo je pořád ještě originál, tak snad to bude v pořádku. A taky se nám dnes potvrdilo, že uchází pravá zadní guma. Investice do opravy nebude, pneu jsou na vyhození, takže ještě dnes chci objednat nové, příští týden odjíždíme na dovolenou, chci to mít vše v pořádku. Máte někdo rychlý tip na pneu? 205/55/16.
 8. Mě se už loupe, potřeboval bych novou nálepku
 9. Používám také již několik roků tekuté stěrače a žádné poskakování nepozoruji. Chybka bude zřejmě v těch natřených gumičkách.
 10. Dceři jsme brali Superior v krásné červené barvě před dvěma lety. Teď je jí osm a sezonu na 24" ještě odjezdí. Podmínka na kolo byla pouze barva a nové, bral se loňský model za 7500,- Váhu dětských kol jsem nikdy moc neřešil a ona taky ne.
 11. Používal jsem několik let Thule 591 a můžu určitě doporučit. Jednoduchá manipulace a stabilita.
 12. Aerotwin je dobrej a slouží velmi dlouho 🙂
 13. Doufám, že problémy s elektrikou a nejen s ní se my vyhnou a bude to vše v pořádku, ono přece jen je Octavia 1 jednodušší. Dnes odpoledne jsem byl nechat zapsat do TP tažné a zároveň jsem si požádal o třetí SPZ na nosič na kola. Formuláře jsem měl předvyplněné a byl jsem objednaný, takže jsem šel okamžitě na řadu a za chvíli jsem to měl vyřízené, za lidových 50+600 Kč.
 14. Týjo, to už je ve tvém případě retro fotka 😂
×
×
 • Create New...