Jump to content

Babik78

Uživatelé
 • Posts

  174
 • Joined

 • Last visited

Kontakty

 • ICQ
  113595996
 • Skype
  Babik78

Profile Information

 • Auto
  Octavia I

Recent Profile Visitors

853 profile views

Babik78's Achievements

0

Reputation

 1. Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
 2. Já jsem podobného názoru. Nejsem si vůbec jistý jestli bych vůbec měkčí obyčejnou gumy díky vzduchovému podvozku vůbec poznal.
 3. 245/45 R19, vzduch. Já prostě nevím - když píchneš runflat tak se prý opravovat nesmíš a musí se koupit nová guma, tak většinou dvě. Obyčejnou gumu můžeš opravit.
 4. Kluci Runflaty nebo obyčejnou gumy a sadu na opravu? Rozdíl finančně zanedbatelný, hlučnost srovnatelná.. dokonce runflaty o 1db menší. Co vy na to?
 5. čistě uživatelsky: Jak postupuješ, když nastupuješ po ženě? Zmačkneš tlačítko paměti, odjede sedačka, nastoupíš, a pak vybereš svůj profil, kdy se donastaví vše ostatní?
 6. S tím držením tlačítka paměti jsem si toho taky všimnul. Ale, u mě je to myslím vázané jestli auto stojí či jede. Pokud stojí, tak se to myslím nastaví po stisknutí tlačítka a pokud jede, tak to musím držet. Tohle mi zrovna dává logiku. Omylem si zmačkneš za jízdy paměť manželky a sedačka tě přimáčkne na volant. Infotainment je kapitola sama pro sebe. Kámoš má OIV a zadní senzory nefungují, tak jednou ze čtyř. Říkal, že přijel na chalupu a chladil. Odjížděl chtěl si zatopit. Infotainment za 80km vůbec nenaběhl, takže celou cestu klimatizoval. Já jsem byl svědkem, hrála muzika - u auta nikdo nebyl - muzika přestala hrát - za 5 min začala znovu hrát. Atd.
 7. Sorry za mylnou informaci. Myslel jsem si, že konfigurace je natvrdo zapsaná v EPROMce. 😞 Něco jak u telefon, kde je jedno jestli je baterka nebo ne.
 8. Hele když vyměňují motor, tak to taky odpojí. Maximálně se vymažou nějaká uživatelská data.
 9. Jistě to nevím, ale myslím si, že ano.
 10. Tak to je na chuti, každého soudruha. Na Laguně jsem jezdil Continental Sport Contact, ale sadu jsem většinou nedojezdil, protože jsem strihnul dráty. Teď na Espace jsem jezdil Hankooky a na [emoji198] jezdím ani nevím co. Mám tam prémiovku, runflat, a MO. Řešil jsem zimáky. Nokiany v runflatu se nedělají. Tak jsem hrabnul po tom co mělo označení MO a bylo. To že guma byla o 200Kc dražší než bez MO jsem neřešil. Odesláno z mého ONEPLUS A5010 pomocí Tapatalk
 11. První po 4letech, pak po dvou. Mě na auto vyznačili technickou jako pokračování z Německa. Auto do provozu 01/2020 a na STK jdu 01/2024. Odesláno z mého ONEPLUS A5010 pomocí Tapatalk Koupeno do ČR 09/2021. Odesláno z mého ONEPLUS A5010 pomocí Tapatalk
 12. průměr 51km/h není městský provoz 🙂
 13. Strašně záleží i na provozu. Rekord mám 4,9l, dálnice cestovní rychlost do 170, jezdím okolo 6,5 a pak to Brno. Průměrná spotřeba počítána mnou je 7,6. Ja třeba najezdím po Brně denně 100km a více. To je treba i 20 startu. Spíš mě sere, že tyhle úžasné motory posílají do věčných lovišť. Odesláno z mého ONEPLUS A5010 pomocí Tapatalk
 14. Přesně, kolik najezdíš za rok? Já mám přesně těch 7,8. 50% město. 50% dálnice. Najedu 20-25tis km.
 15. Pro zajímavost https://www.autoforum.cz/technika/zvedavec-rozparal-nozem-sedacku-mercedesu-s-a-nestacil-se-divit-co-nasel-uvnitr/
×
×
 • Create New...