Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Daniel20

Pozitivni odklon na pravem kole

11 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Potrebuju nejak poresit odklon na pravem kole. Na levem -0°33¨na pravem +0°27¨. V cepu to mam vytahle na max, ale furt je to malo, potreboval bych spodek kola vytahnout skoro o 5mm ven. Napadlo me koupit bud stavitelny horni ulozeni (pry to moc nevydrzi)  nebo cele rameno ( v USA to maji) nebo neco takoveho otazkou je, jak to bude fungovat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už nevím, snad ti to řekne někdo jiný, jestli jde nějak proměřit rameno. Mě to jen tak napadlo, protože není možný, aby na jedné straně bylo vše v pořádku a na druhé straně byl odklon i po seřízení špatný? To může být špatné snad jen to rameno...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bohuzel me napadlo, ze to nekdo mohl tuknout na patnik, nedejboze primo nabourat a sikovne poskladat. V pondeli jedu ke karosarovi, ze to pry umi promerit, tak uvidim. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

2001, ramena puvodni, cep novy, prej jeste muze byt kriva tehlice. 

ted jsem se dival na geo z roku 2016 (kup 2015) a uz tam to bylo 0,27 , takze mou vinou to neni. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Praveze se trosku sjizdi vnejsi hrana prave gumy a trosku to tahne doprava, navic uz dlouho resim takove zvlastni rany z predni napravy a kdyz jsem nedavno zjistil, ze jsem to mel cep v tom rameni zasunuty jakoby co nejvic k motoru, tak jsem ho vytahl ven asi o 2mm, sice byla spatna sbihavost, ale prestalo to mlatit, tak jsem jel na geo, seridil sbihavost a sotva co jsem vyjel, zase to zaclo mlatit, takze jsem usoudil, ze kdyz se to jeste trochu vytahne, tak by to mohlo prestat mlatit. Vypada to, jakoby bylo nejake pnuti v rizeni, jak je prave blby ten odklon. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.