Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Ol@f

Brno a Jihomoravský kraj

2 559 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Datum, čas a místo příštího srazu - pravidelně každý měsíc, druhá středa v 18:00 hod:

????

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pravidelní účastníci zájezdu:

Jim
Karlos_Brno
BalonMajkl
Alessi
ketys
Jirka_ai1
SKAJA
p2p
lubinob
seib
Tomiq07
Moen
ol@f

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

VYSLEDEK HLASOVANI NA TEMA PRAVIDELNE SRAZY - DIKY !!!

hlasovani.JPG

jinak z podpisu rusim nejenBRNEnsky teambuilding a s Kubikem, Alessim, Technikem a p2p se asi domluvime individualne na nejake akci

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak teď jsem akorát dojel z Brna a tentokrát byla opravdu dobrá účast (ani jsem to nestíhal počítat).

Tak doufám, že se to bude pořád zvyšovat. A konečně jsem viděl i balkánskou octávku a kluky z Montenegra

Akce byla pokojně ukončena ve 21:30 h. :) :) :)

post-547-1281558397_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Alessi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

dobrej srazek rad jsem vas zase všechny po dlouhe době videl.

jestě přidam par fotek z focení a dekuji Alesimuza pujčeni techniky a rad k nezaplaceni :)

myslim že se to vcelku povedlo diky

post-1784-1313016476_thumb.jpg

post-1784-1313016493_thumb.jpg

post-1784-1313016505_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bude tedy něco?

Jinak pánové, po úspěchu ve sklípku, navrhuji další, třeba tak za měsíc (až budeme míti ještě lepší počasí) :pivo: u rodiny Mokrušovi. Včera jsem u nich byl a odvezl si vína roku 2011 - poměrně luxusní (sicé né tolik na co jsem zvykly, ale pohodička :wub: ).

Je to kousíček od toho, kde jsme byli naposledy ve sklípku - cca o 10km dále.

Je to Mutěnice, lokalita Bůdy (plno krásných vinařských baráčků - přijdete si, že jste se vrátili o 200let zpátky B)

Stránky: Zde

a navrhovaný průběh: http://www.mokrusa.cz/text/posezeni-ve-sklepe bod 3. :wub: časovou dotaci berte + -, je to individuální, majitelka s majitelem včera poseděla do nočních hodin :) rozhodně "nad rámec programu", který byl zvolen :) a vzhledem, že to je v baráčku, kde je i ubytování pro 4, tak je průběh trvání na nás.. Říkala mi, že není problém zařídit ubytko pro dalších 12lidí kousek vedle (cca 100-200m od sklípku resp. naproti :lool: ).

Táááááááááááááákže?

čekám odezvy, návrhy, plány.. :ph34r:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen je třeba myslet na to, že je tam potřeba se objednat a nevím, zda to bude až tak expresně rychlý, že tam pojedeme příští víkend... Navíc by se k tomu hodila menší předkampaň v Cole, neb to tu všichni nečtou...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.