Přejít na obsah

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Doporučené příspěvky

Datum, čas a místo příštího srazu - pravidelně každý měsíc, druhá středa v 18:00 hod:

????

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pravidelní účastníci zájezdu:

Jim
Karlos_Brno
BalonMajkl
Alessi
ketys
Jirka_ai1
SKAJA
p2p
lubinob
seib
Tomiq07
Moen
ol@f

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak teď jsem akorát dojel z Brna a tentokrát byla opravdu dobrá účast (ani jsem to nestíhal počítat).

Tak doufám, že se to bude pořád zvyšovat. A konečně jsem viděl i balkánskou octávku a kluky z Montenegra

Akce byla pokojně ukončena ve 21:30 h. :) :) :)

post-547-1281558397_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Alessi
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Bude tedy něco?

Jinak pánové, po úspěchu ve sklípku, navrhuji další, třeba tak za měsíc (až budeme míti ještě lepší počasí) :pivo: u rodiny Mokrušovi. Včera jsem u nich byl a odvezl si vína roku 2011 - poměrně luxusní (sicé né tolik na co jsem zvykly, ale pohodička :wub: ).

Je to kousíček od toho, kde jsme byli naposledy ve sklípku - cca o 10km dále.

Je to Mutěnice, lokalita Bůdy (plno krásných vinařských baráčků - přijdete si, že jste se vrátili o 200let zpátky B)

Stránky: Zde

a navrhovaný průběh: http://www.mokrusa.cz/text/posezeni-ve-sklepe bod 3. :wub: časovou dotaci berte + -, je to individuální, majitelka s majitelem včera poseděla do nočních hodin :) rozhodně "nad rámec programu", který byl zvolen :) a vzhledem, že to je v baráčku, kde je i ubytování pro 4, tak je průběh trvání na nás.. Říkala mi, že není problém zařídit ubytko pro dalších 12lidí kousek vedle (cca 100-200m od sklípku resp. naproti :lool: ).

Táááááááááááááákže?

čekám odezvy, návrhy, plány.. :ph34r:

Odkaz ke komentáři

Zdravím pánové..

 

Ještě nedávno, jsem počítal s odjezdem do Rakouska, ale nakonec, kvůli jedné slečně, se stěhuju pod Brno. Takže bych rád mezi vás, jestli mě vezmete.. :D

Od března jsme si pronajali byt, takže se v úterý stěhuju.

Tak vás rád uvidím na nějakém srazu..

Odkaz ke komentáři

Ano, na víno není třebas spichat B) jinak není problém zařídit ubytko klidně na zítra :D

Mají víceméně poměrně volno (ale počítám, že se zlepšujícím se počasím budou rezervace narůstat..) takže předběžný termín by se hodil :) každopádně se nesmíme akorát trefit do "otevřených sklepů", to je plno už snad na 2 roky dopředu :lol:

http://www.vinozmutenic.cz/

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...