Přejít na obsah

Kvalitné autopohay


9393andy

Doporučené příspěvky

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=8231

 

ps . více foto potahů dodám do neděle :palec:

 

ale moc ti je nedoporučuji na předních sedadlech na zádech sou dost napasovaný , sedák OK . zadní sedačky sedák taky OK ale zase horní část na záda je veliká a můžeš to šponovat jak chceš :P musís usoudit sám

 

ale třeba mám jenom blbě ušité :P

 

ale jinak ty potahy sou moc pěkný a strašně se mi líbí a sluší tomu autu

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

V tom prvním e-shopu jsem nakupoval. Připadá mi, že kmautodoplnky je celkem slušný podnik. Kupoval jsem zde sice koberečky a řetězy, ale obojí je kvalita! Když si objednáš potahy, tak budeš riskovat jenom cenu poštovného, protože do 14ti dní to můžeš vrátit. Ale myslím, že vracet to nebude potřeba. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 3 týdny později...
Guest B.OCTAVAN

Ahoj, Octávku teprve budu kupovat (v neděli už snad bude doma), ale páč máme 2 malé děti, tak tam půjdou hned potahy. Mám vyzkoušené i u známých, kvalitní potahy od českýho výrobce Oderon (šije potahy přesné na míru, žádný univerzální "houpací sítě") např. Oderon na Octavii I a dá se tan domlivit i vlastní nápis na potah :-) , cena za tu kvalitu je super!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...