Přejít na obsah

NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents


Doporučené příspěvky

Mě to přímo praštilo do frňáku, nebo spíše že to bylo super cítit v celém autě hned po otevření dveří. Neňufal jsem dlouho tak nemůžu posoudit jestli to třeba nenabobtnává při delší jízdě nos,ale určitě to bylo lepší než klasické stromky a podobné ptákoviny, které voní maximálně dva dny.

Maros říkal, že to tam má snad dva nebo tři měsíce pokud se nepletu a to je velké plus.

Já jsem spíše pro něco jako vanilka, kokos a podobně. Možná jsem úchyl. :lool:

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři

Tak to jo, výdrž a síla je určitě lepší než u klasických stromečků ;)

 

Vanilka a kokos super, ty voní nádherně, ale POZOR, jsou to 2 nejslabší vůně, tak abys nebyl zklamaný, místo vanilky bych ale určitě doporučil mango, je dcl podobné vanilce když se v autě rozvoní po pár dnech ;)

Odkaz ke komentáři

Myslíš, že voní nejmíň? Výdrž stejná jako ostatní? Já mám rád když sednu do auta a dostanu pořádnou pecku do nosu a zatím jsem trochu ujetý na vůně jako vanilka,kokos a podobné sladkosti.

samozřejmě se nebráním vyzkoušet něco jiného co voní jinak, ale pokud možno něco s čím jsou trochu zkušenosti.

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři

Vanilka je opravdu hodně slabá (proti ostatním vůním z nabídky), místo ni bych doporučil to mango.

Samozřejmě není problém vzít ty vanilky 2, pak to bude cítit dost :D

 

Jinak višeň, žvejka, medvídci, borůvka, lesní plody...to jsou sladké vůně a navíc i hodně silné a vydrží (pecka do nosu zaručena)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

Vůní měsíce ŘÍJEN se stává

California Car Scents - MELOUN (malibu melon), který je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

SOUTĚŽ o vůně California Scents dle vlastního výběru ZDARMA pro naše fanoušky na facebooku zná již svého prvního výherce, pro ostatní, kteří neměli štěstí, přinášíme VELKOU POMŮCKU pro další soutěžní úkol :)

 

DORT k 20. výročí společnosti California Scents :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Vůní měsíce LISTOPAD se stává

California Car Scents - MANGO (mojave mango), který je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

!!! SOUTĚŽ !!!

pomozte nám vymyslet český název pro vůni Typhoon Blossom a vyhrajte 4 plechovky California Car Scents dle vlastního výběru ZDARMA.

 

...Podzim je již v plném proudu, pojďte vyzkoušet vůně, které k tomu období pasují Až do konce podzimu za sníženou cenu.

 

Poznáte, která vyvoněná plechovka si "odkutálela" SPARTAN RACE? :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Vůní měsíce ÚNOR se stává

California Car Scents - ŽVÝKAČKA (balboa bubblegum), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

Obdarujte své blízké na VALENTÝNA

ke každé objednávce o 3 a více položkách, plechovka California Car Scents - JAHODY SE ŠLEHAČKOU (strawberries & cream) navíc ZDARMA

(do poznámky k objednávce napište heslo: VALENTÝN)

Pokus o olympijské kruhy...každopádně… !!! ČEŠI DO TOHO !!!.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Vůní měsíce BŘEZEN se stává

California Car Scents - BORŮVKA (verri berry), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

Darujte ženě své srdce a vytvoří z něj rodinu. Dejte jí dům a udělá z něj domov. Žena je kouzlo tohoto světa. Přejeme krásný den žen :)

Na přelomu února a března byla prolomena hranice 1000 fanoušků na FB, DĚKUJEME :)

Odkaz ke komentáři

Moje první vůně byla Višeň - ta nasadila velmi vysokou laťku, po ní už jsem nechtěl nic jiného a následovaly:

Gumoví medvídci - velmi zajímavá vůně a voní ještě po několika měsících

Jahody se šlehačkou - velké zklamání, nešla vůbec cítit a tak šla z auta asi po třech dnech

Meloun - příjemná vůně

Žvýkačka - podobný nářez jako višeň ^_^

Vanilka - příjemná, ale velmi slabá

Jablečný štrůdl - přes zimu krásně provoněla auto skořice

Borůvka - společně s višní mi učarovala asi nejvíc, dlouhá výdrž

Mražená vanilka - po nezdaru s Vanilkou jsem si raději objednal rovnou 2 a obě otevřel naplno a opět velmi slabá, skoro až nejde cítit :( takže se chystám na Brusinku nebo něco z řady Extreme :lol:

Mimochodem višeň byla kupována cca v červenci loňského roku a stále mi voní v práci ve skříňce a ne málo!! :palec: Nechápajícím kolegům jsem podal reference a už si taky jedou v CS :lol: v neposlední řadě taky perfektí přístup prodejce :palec: Tyhle vůně mají jen jednu chybu :P - dlouho vydrží a člověk nemůže zkoušet dalši a další :D :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj klubáci,

chtěl bych vás požádat o laskavost a zároveň vám na oplátku nabídnout 25% SLEVOVÝ KUPON k nám na E-SHOP

Pokud máte účet na facebooku, stačí otevřít --> TENTO ODKAZ <-- a “olajkovat” komentář pod fotkou od uživatele TO MI NESMRDÍ nejpozději do středy 24. 9. do 23:59 hod.

Následně mi napište zprávu buď na náš FACEBOOK nebo na tominesmrdi@gmail.com, uveďte své jméno, pod kterým jste olajkovali komentář a já vám obratem zašlu slevový kupon :)

PS: platnost kuponu je 3 měsíce, takže ho lze využít i k nákupu dárků před Vánoci.

PPS: samozřejmě můžete tuto informaci šířit i dál mezi své přátele (budu jedině rád). Kupon získá každý, kdo splní shora uvedené podmínky :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj klubáci,


rok se s rokem sešel a na e-shopu přibylo několik nových produktových řad z produkce California Scents.


Jste zvědaví, jaké jsou? Chtěli-li byste je vyzkoušet, ale bojíte se kupovat "zajíce v pytli"?


Nakupte jakékoliv jiné, vámi již vyzkoušené a oblíbené produkty California Scents, pro sebe nebo jako Vánoční dárek a my vám ZDARMA, podle výše vaší útraty, přidáme k objednávce některý z nových osvěžovačů vzduchu.


Více informací v odkazu níže :)

vanoce_2014.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Ahoj klubáci,

hodně z Vás mi psalo, ať se přidám do klubových skupin na Facebooku a dávám různé akce a slevy tam, protože tady už to lidé tolik nesledují. Přiznám se, že se mi to osvědčilo a je pro mě pohodlnější být s Vámi v kontaktu na FB, kde je ta interakce mnohem rychlejší.

Na druhou stranu, nerad bych úplně zanevřel na komunitu lidí zde na klubu a diskuzním fóru, která nejvíce pomohla k tomu, aby se povědomí o značce California Scents v ČR tak rozšířilo.

 

S ohledem na to, že tento rok, z důvodu stále rostoucího kurzu dolaru, došlo k zvýšení ceny u některých produktů California Scents, rád bych vám, jakožto první skupině lidí, která zkoušela, doporučovala a hodnotila výrobky California Scents, nabídl do budoucna nějaké cenové zvýhodnění.

 

Myšlenka je taková, že pro ty, kteří by měli zájem a jsou členy klubu, by u nás na e-shopu byl připraven speciální klubový ceník, který by se každému po registraci a následné autorizaci z naší strany, aktivoval. Dále by pro Vás byl spuštěn věrností program, affiliate program pro klubáky a pár dalších věcí, které jsou momentálně v řešení.

____________________________________________________
Kdo by měl zájem dozvědět se něco více o novinkách za tento rok, kompletně jsem aktualizoval úvodní příspěvek v tomto topicu, kde jsou doplněny všechny aktuálně prodávané produktové řady a odkazy na pár informačních článků :)

____________________________________________________

A pro ty, kdo jste dočetli až sem, posílám info o několika v současné době probíhajících akcích:

1. Pro nejrychlejší z Vás, až do konce tohoto víkendu probíhá 30% Halloween sleva na veškeré pohlcovače pachu California Scents.
2. Pro méně rychlé probíhá až do konce podzimu 20% sleva na vybrané vůně.

____________________________________________________

A to je pro tuto chvíli asi vše, budu rád, když mi dáte vědět do SZ, zda by z Vaší strany byl zájem o výše uvedené a já se pokusím domluvit s vedením klubu o možné spolupráci :)

 

www.tominesmrdi.com

 

Děkuji za pozornost, konec hlášení.

Upraveno uživatelem TO MI NESMRDI
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

DEN DOPRAVY ZDARMA

Venku už nám přituhuje a čím dál tím více z nás místo po “dvou” využívá k přesunům své čtyřkolé mazlíky.

Využijte naší akce a zpříjemněte si s vůněmi California Scents své cestování.

- u každého nákupu v hodnotě minimálně 300,-Kč je poštovné a balné zdarma

- akce probíhá od 18. listopadu do 19. listopadu

den_dopravy_zdarma.png

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj klubáci,


rok se s rokem sešel a na e-shopu opět přibylo několik nových produktů z dílny California Scents.

Například celá nová produktová řada -->ZDE<--


Kdo by chtěl vyzkoušet některou z novinek nebo do auta na léto šoupnout jednu z osvědčených klasik jako je CAR SCENTS - VIŠEŇ,

tak níže přikládám slevový kupon pro nejrychlejší z Vás :)


+ 20% slevový kupon č.: NOVINKY

(platnost kuponu je omezena do konce června a pro prvních 50 objednávek,

pak se kupon automaticky zneplatní)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • TO MI NESMRDI changed the title to NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...