Přejít na obsah

jirina5

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    164
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jirina5

  1. Otázkou zůstává, jak dlouho je budeš mít... Doba je zlá, lidi kradou a nemají soudnost. Já bych za takové světla dal maximálně půlku a to bych ještě hodně uvažoval... Ale jinak - bude to vypadat pěkně.
  2. Tak dá se to udělat třeba takto. Jinak origo nic není a co se dělají hotové mřížky, jsou tak drahé, že by si to asi nikdo nikdy nekoupí... Kdyžtak písni SZ.
  3. Pan Odvárka Tě objednal až na zítra? :) Cccc! Nebo dokonce Marcel?
  4. Ale pánové. :) Chvála od Vás je mou pýchou. Děkuji! Jinak já se tady nějak úplně neorientuju, tak kdyby se tu někdo ptal po fotkách z nedělního srazu u kiky/v podzemkách - tady odkaz http://jirina5.rajce.net/sraz ještě to není všechno. Perličky s pózujícím Liborem budou následovat. :)
  5. Wau! :) Super! Ale čekal jsem, že přidáš fotky tak o dvě hodky dříve. :D Podle rozvrhu, jak jsi to na dnešek plánoval. Takže nebude mat, ale zůstane lesk? Fandím. Moc! Už to máš skoro tak hezké jako já. (vtip) :D
  6. Pokud by jsi se rozhodnul, že to chceš zavařit, tak se můžem domluvit. :) To zvládnu, ale určitě by se to pak muselo lakovat.
  7. Už vidím, jak auto leštíš. :) Ale já jsem pro. Ve tvém podání to bude něco...
  8. Kubo, na Tebe si budu dávat pozor. Jasněěě Libore.
  9. Kuuurňa, kdyby to na cestě vypadalo jako tady na té fotce, tak měním názor na fleky. :)
  10. Tak po delší době jsem zpět... Krom přechodu na letní režim - koberečky, kola... nic moc nového. Za zmínku ale určitě stojí mo rozhodnutí denního svícení. Když jsem přes zimu brouzdal po netu a prakticky všude četl, jak mají všichni problémy s vypalováním xenonů a vlastně světlometů obecně, padlo rozhodnutí, že své nové xenony budu šetřit, aby vydržely co nejdéle svěží. :) A to tedy denním svícením. U octávek je problém udělat svícení tak aby vypadalo dobře. Rozhodně se mi nelíbí ty rovné řady ledek. Naopak mě inspiroval David (DEKO), který mi dal svolení, že můžu jeho nápad okopírovat. Za což mu znovu děkuji!!! No a tak jsem se dal do práce. :) Po pár zlomených nožících, popálených prstech a třech stezích na stehně se dílo podařilo. ;) Teď ještě dopasovat a zapojit ledky... Na poslední fotce je svícení jen tak vloženo...
  11. Třepaly se mu ruce? :) Libore, vem na sraz komponenty na to svícení, ať se pohneme...
  12. kjáááásnééé. :)Hmmm, vevnitř vyleštěno, vysáto. Venku vyleštěno, vysáto. SuPeR! :) Já už mám taky, akorát jsem chtěl ušetřit a nenechal jsem převážit kola. A to byla chyba... GRRR VRRRR! Tak zase půjdou dolů :/
  13. Kucíí z AR cars umí vše. :) Akorát cena geošky.. Ufff. Ale prej 3D... Jsi spokojen? Naser tam to svícení zpátky a nehraj na city. :D S ním to bylo best... Jinak vše super - ale to víš.
  14. Jak jsem psal jinde... Souhlas s Liborem Co je to za svícení? Hella?
  15. jirina5

    Čerňule

    asi fakt zkreslují fotky, protože se mi zdá, že moc výrazně svítí i displeje. Na těch fotkách to působí tak nesouměrně. Proč jsi neměnil i ostatní podsvit budíků? třeba takto :)
  16. jirina5

    Čerňule

    Tak to nevím teda... nesvítí ti ty ručky nějak moc???
  17. Udělám první testovací vzorek - ať potom předejdeme omylům. Ale už teď vím, že to bude superrr! Jinak Libore, mapy hotovy, takže v týdnu Ti konečně vrátím + tvé kopie a xenón ... ehm. ve středu jedu do dílny, tak to tám otočím vzůru nohama. :D
  18. jajiN: No snad to svícení nechceš dávat na tu krávu? B) Jinak já už mám nakoupeny díly, včetně svářečky plastů, dneska jsem to tak od oka poměřil a zítra do toho říznu. Pak k sobě hodím fotky... Akorát uvažuju jaké svícení použiju... Asi budu chtít ledky, co myslíš Dejve??
  19. Pozičky superr! :) Kurnik, že já tady k Tobě vůbec chodím... Vždycky když vidím, co je u Tebe nového, tak to chci taky. :D Jinak dneska budu kutit denní svícení "ala deko". :P Ty sundáš, já nahodím. Jinak viděl jsi nové podzemky v Karolíně? Tam se bude fotit... Teda jestli tam vjedeš :lool:
  20. Fakt fakt fakt můžu doporučit CALIFORNIA SCENTS. To je neskutečné!!! Manželka mi to už nedovolila odnést z obýváku, takže se mi to do auta ještě nedostalo a musím koupit další. :) Máme tu vůni coronado cherry a lehounce to voní i když je ta krabka úplně zavřená. kupoval jsem zde http://detailing-obchod.cz/ a dobré jednání - měl jsem osobní odběr a pánovi ani nevadilo, že jsem přijel v neděli večer. :) A to jsem si myslel, že ambi-pur car je nejlepší. pche...
  21. Ovosh: Vag Ti bude vyhrožovat, že je to nebezpečné atd... Normálně otevři 15ku a smaž závady a ,áš klid. Deko: Se tak blbě zeptám: Je v tom majáku i siréna?
×
×
  • Vytvořit...