Všechny vás tu zdravím a hlásím příchod dalšího člena který dorazil z feliciaklubu :)
Asi 7let mi sloužila tato felda kterou jsem si postupně udělal podle svých představ
pak přišla výměna za něco většího ... a lepšího ;)
nyní jsem vlastníkem tohoto
je to teda 1.8T 4x4 koupená letos na jaře, natočeno 130tis km, rok 2003, dovoz Švýcarsko
verze sice ambient ale doplněna o pár věcí
výbava: 4x el.okna, elektrický ovládaná a vyhřívaná zrcátka, ESP, 4x airbag, obě přední sedadla výškově stavitelná a vyhřívaná, palubní PC, multifunkční volant, tempomat, kožený paket, dešťový senzor, parkovací čidla, dálk. centrální zamykání, výškově stavitelný volant, 12V zásuvka v kufru, orig. rádio na CD, loketní opěrka, dig. klimatizace, fólie na oknech, orig. koberečky, a doděláno tažné, zimní 15" alu, letní 16" Laurin a Klement
nějaké další fotky
plány do budoucna jsou:
chip na 150kW od sportmotor
oprava škrábanců
17" kola
a něco dalšího se ještě najde ...