Přejít na obsah

Dexter 1.8T

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    248
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Dexter 1.8T

  1. počkej ale zejtra mají zavřeno :) taky tam musim, koupil jsem tam homologovaný modrý parkovačky co svítěj bíle, a ten šmejd mi dal obyčejný modrý co nesvítěj, a stojej jen 16,- kdežto ty co jsem chtěl a zaplatil stojí jedna 50,- tak v pondělí?
  2. no to by mě taky zajímalo, né jen kvůli tomu zatmavení ale rád bych vyměnil ty plasty protože jsou od kamínků už dost zrasený... jo a kdyby si jel někdy okolo hradce tak dej vědět a můžem dát menší oktaváckej srázek ještě jsem tu tvou neviděl a ty vlastně mou taky ne :o
  3. jj, já taky parkuju radši někde stranou :D kolikrát mi říká mladá že se snad o auto bojím víc než o ní ;)
  4. taky pochválim, opravdu parádní octávka ;)
  5. koukam ani jeden neumíte zaparkovat mezi pruhy ;) (joke) ale obě moc pěkný :D
  6. opravdu MOC pěkný :D jen ty kola mi tam nějak nesednou, ale vše okolo je dokonalý ;)
  7. no kolikrát si říkám že se 17" by to chtělo asi dolů pomocí pružin, ale zas se mi líbí jak je to teď pohodlný a projedu všude, jestli si teda myslel kobylou to že je to vysoký :) Sterny: díky ;)
  8. MiR: děkuji, zatím slouží bez problémů ;) Jackie: taky díky, mám v plánu jí jen a jen vylepšovat :) , jsem z HK
  9. díky, ty jí máš taky pěknou, líbí se mi to denní svícení jak je umístěný, taky ho asi dobudoucna pořídím
  10. Konny: jj 4x4 jsou vyšší Stifmeyster: přesně tam jsem kupoval :) myslím že jsem měl na auto štěstí, slyšel jsem o jinejch lidech co tam koupili špatně, ale my jsme jí celou prolezli, napíchli atd. a vše v pořádku, pán z bazaru mi přišel v pohodě, nakonec mi udělal pojistku na 1.8 za 2300 ročně i s připojištěním proti zvěři ;) takže jsem maximálně spokojen
  11. ne nemam, ale nějakej dekl bych tam bral...
  12. McDrapi: díky, a odkuď jsi ty? Konny: taky děkuju, paket pro špatné cesty? mám 4x4 tak nevím jestli tam je.. jak si to poznal?
  13. Všechny vás tu zdravím a hlásím příchod dalšího člena který dorazil z feliciaklubu :) Asi 7let mi sloužila tato felda kterou jsem si postupně udělal podle svých představ pak přišla výměna za něco většího ... a lepšího ;) nyní jsem vlastníkem tohoto je to teda 1.8T 4x4 koupená letos na jaře, natočeno 130tis km, rok 2003, dovoz Švýcarsko verze sice ambient ale doplněna o pár věcí výbava: 4x el.okna, elektrický ovládaná a vyhřívaná zrcátka, ESP, 4x airbag, obě přední sedadla výškově stavitelná a vyhřívaná, palubní PC, multifunkční volant, tempomat, kožený paket, dešťový senzor, parkovací čidla, dálk. centrální zamykání, výškově stavitelný volant, 12V zásuvka v kufru, orig. rádio na CD, loketní opěrka, dig. klimatizace, fólie na oknech, orig. koberečky, a doděláno tažné, zimní 15" alu, letní 16" Laurin a Klement nějaké další fotky plány do budoucna jsou: chip na 150kW od sportmotor oprava škrábanců 17" kola a něco dalšího se ještě najde ...
×
×
  • Vytvořit...