Přejít na obsah

Dexter 1.8T

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    248
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Dexter 1.8T

  1. jj kupoval jsem 2x ty neorig flaty a hrůza vydrží prd a stírají ještě hůř
  2. Steel: rušit si to nemusel, ona by ti paní ještě dneska volala aby se ujistila jaky rozměr chceš, já včera objednal a za 5min mi volala aby se ujistila jestli mam orig šrouby nebo jaký, takže sis měl změřit délku těch šroubů(od začátku po dosedací plochu) co máš a říct že máš kužel Octavinek: nechci se hádat ale jako orgio moc nevypadají(ani to tam nepíše!), a proč jsou nastříkaný černě? vidim prvně,ale možná se pletu. Proč nevíš jestli si Steel vybral dobře tu značku Sicustar? nějaké zkušenosti?
  3. až na to že tohle origo nejsou. takhle vypadají originály http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_bezpecnostni_srouby_kol_original-000071597AOCT na ně narazí nějakej nástavec (nebo do nich) a povolí každej kdo bude chtít si myslím :lool: abych jen nemlel, doporučil bych ti buď ty originály, jestli máš ovšem orig. kola, nebo já jsem koupil Sicustar http://www.e-pneumatiky.cz/zabezpecovaci-system-sicustar-sada-4ks.html jim se protáčí ty hlavičky takže když na ně někdo něco narazí tak se mu to bude protáčet. Nebo jestli chceš ještě dražší tak nej jsou asi McGard
  4. tak menší aktualizace, auto slouží bez problému, a dostalo pár nových věciček, a další zanedlouho přibydou. Dnes koupeno: 1. kastlik 2-3. bezpečnostní šrouby Sicustar 4. pořádný stěrače orig. aero 5. Continental premiumcontact 2 s boční ochranou ráfku, a dokonce datum výroby je 6týden tohoto roku, to jsem byl mile překvapen ještě k tomu za tu cenu a druhý den doma ještě nazout na disky a počkat na další zásilku něčeho co se k 4x4 hodí :D pak hodim vše na auto a udělaj se pořádný fotky konečně. ještě tento měsíc proběhne výměna brzdové kapaliny a servo oleje
  5. jen sem hodím odkaz na vestavěné led svícení které teď začli prodávat v Obautodíly, možná tak někomu ulehčím práci s rozhodováním. Já o nich do budoucna přemýšlím http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_01_led_svetla_s_originalnimi_plasty-503ps002
  6. motorpower: tak to je dobrá zpráva, jak budu mít v létě po rozvodech nejspíš zavítám k tobě ;)
  7. tak pak napište dojmy jak jste spokojeni ;)
  8. a proč si se rozhodl pro sportmotor? Třeba Cimbu má teď akci chip za 6tis myslím, já tu čekám na nějaký grafy od motorpower ale stále nic
  9. ok zkusím nejdřív to. Vyměním kapalinu, odvzdušním a rovnou zkontroluju ty třmeny. A nemůže to bý ještě touhle těsnící gumou že třeba někde netěsní? i když jsem na ní nic nenašel, a když ji zkoušim slíknout tak je pod ní vzduch a fouká furt, nějak to nechápu :(
  10. už delší dobu mi něco jakoby fouká od brzdového pedálu když na něj šlápnu a i když se vrací, sundal jsem plast u pedálu ale na nic jsem nepřišel ani necítil že by něco foukao, stává se to hlavně když auto delší dobu stojí, čím díl jedu tím víc to myslím ustává až to není slyšet. budu měnit brzdovku ale myslím že to tomu asi nepomůže. Co to může být? nikde jsem nenašel že by to někomu dělalo. Když našlapu pedál tak normálně zvrdne chod pedálu, tak snad válec je ok.
  11. taky budu dávat vložku do boxu po chipu, koupím určitě KN, měl jsem ho na feldě, najel jsem sním asi 100tis km a v pohodě(pak jsem feldu prodal), jen jsem ho občas vyčistil tou sadou, nic těžkého. Turbu se pak určitě dostává více vzduchu což není zbytečný jak tu někdo psal. Nebo proč by se asi na všechny závodní vozi dávali tyto filtry že. Jestli to bude něčemu vadit netuším, ale má to kde kdo tak snad ne.
  12. sakra ty seš chytrej :lool:
  13. gratuluju, vypadá dobře ;) šup na auto a sem šup s videem jak zní :D
  14. no taky jsem nad tím přemýšlel, ale asi vyhraje raději ruční mytí, i když kdyby si člověk dal práci a použil na konektory izolační pásku a nepral wapkou přímo na ně, myslím že by to bylo v pohodě.
  15. Dexter 1.8T

    vyfuk 1,8T 4x4

    a ten zadní originální díl sis objednal odkuď? a za kolik?
  16. a jak ti funguje tenhle BOV? v létě budu pořizovat nejspíš taky, ale co tak čtu tak každý má uplně jiný zkušenosti, někomu šlape kopie HKS někomu zas ne, co má potom člověk vybrat :( mám taky el. ovládání plynu
  17. Dexter 1.8T

    vyfuk 1,8T 4x4

    no podle ETKY a fotky v ní je ten střed opravdu on, akorád jestli sis všimnul tak oba tlumiče jsou spojeny trubkou bez žádného spoje, takže budeš muset koupit ještě takovou tu sponu co je řeba mezi katem a středním tlumičem, aby jsi mohl oba tlumiče spojit. Pak dej vědět jak si dopadl a jak se podařila výměna, taky mě to bude určitě v budoucnu čekat ;)
  18. já koupím origo škoda hodím na to i ty origo plastové krytky a hotovo, jak už píše PROCHY když někdo bude chtít nebo se tím bude živit stejně ti je ukradne. Je to dobrý možná tak proti nějakým amatérům.
  19. co jsi koupil za pojišťováky? já plánuju originál a hodit na to ty krytky. Meguiars je dobrá znáčka ;)
  20. Dexter 1.8T

    vyfuk 1,8T 4x4

    no tak jsem koukal do ETKY a střední díl má mít číslo 1J9253209G což v eshopu mají -> http://www.cc-autodily.cz/vyfuk-stredni-dil-2 takže můžeš od nich koupit oba ;)
  21. Dexter 1.8T

    vyfuk 1,8T 4x4

    no na 1.8T 4x4 je problém, jelikož těhlech modelů je sakra málo, nikdo náhrady nevyrábí co vím. Zadní orig. díl maj tady levnější -> http://www.cc-autodily.cz/vyfuk-zadni-dil střední dík jsem nenašel zatím, ale já bych to řešil asi tak že bych místo tlumiče tam navařil jen trubku, nejlevnější řešení, nebo případně nechat si udělat výfuk na zakázku třeba od této firmy http://www.laityng.cz
  22. jo já to chápu, ale tak proč by to všude troubili žejo, takovýhle prkotiny asi těžko co já si pamatuju tak když už to je v médiích a veřejný tak to je opravdu "něco" co ohrožuje bezpečnost nebo poškození nějakých částí auta. prostě dostali požadavek od výrobce těch cívek ať jim je vymění a staré pošlou zpátky. Jak jsem psal s cívkama asi nic moc nebylo když kde komu vydrželi do teď ale tak asi výrobce radši doporučil výměnu, né nařídil že by se mohlo něco poškodit nebo tak. Někdy není zas tak špatný jezdit do autorizovaného servisu no, i když já tam taky nejezdím, max pro náhradní díly.
  23. co mi říkal pán ze servisu, tak tohle není taková ta klasická velká svolávací akce co by e všude řešilo, to je když je opravdu velkej problém, vzešlo to asi od výrobce cívek. prostě auta co jezdí do autorizovaného servisu s tímhle motorem, se mají při nějakém servisu zkontrolovat a případně ty cívky bezplatně vyměnit, ty staré modely se myslím posílají zase zpátky výrobci. Proto o tomhle vědí vlastně jen lidi v servisu, protože to není že by hrozila nějaká škoda nebo tak, ty cívky fungujou, ale prostě se asi mají vyměnit za novější "lepší"...tak nějak sem to pochopil
  24. paráda, neděli bych měl mít taky volnou, doufám že mi to už konečně výjde a dorazím vás poznat a pokecat ;)
  25. a tobě k tomu nedali snad šrouby a středící kroužky? většinou se prodávají stím. orig šroub má myslím M14x1,5x27 a má kulovou dosedací plochu, jestlí mají tyto kola šikmou(kuželovou) nebo kulovou poznáš když se na to koukneš a jestli jsou dost dlouhé zjistíš také sám, jestli máš ještě orig kola co si tam měl předtím tak zkus zastrčit šroub do něj a koukni kolik kouká a pak ho zastrč do toho novýho kola jestli to je stejný
×
×
  • Vytvořit...