Jump to content

h2oenergy

Uživatelé
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutrální

Kontakty

 • Website URL
  http://www.toyopneu.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co diagnostika? Co odpor drátů od čerpadla k budíkům? Co akční členy pro ručičku paliva?
 2. Vadná redukce, nebo elektrika v koncovce na autě.
 3. Ano jsou i zrcátka co neumí zatmavit venkovní. Dokonce na některém zrcátku nejsou ani osazeny piny.
 4. tak mi ukaž kde je ten can bus napojený prosím
 5. Jak to chceš nakódovat když není na CAN bus napojené? To že to tam zadíš tak ti stejně bude hlásit že je jednotka tažného nedostupná. Kódování má smysl jenv případě CAN BUS jednotky tažného.
 6. Ne je to obyč, jinak by se nenapojovala na světla.
 7. Jednotka musí jít načíst i když není zapsána do gateway (19), pokud nejde vidět je špatně zapojený CAN BUS nebo je na jednotce klema která deaktivuje komunikaci po CANu s jednotkami. Projít návod a zkontrolovat.
 8. Kup si filtr pro tyto případy, je tu toho celkem dost o tom napsáno. Stačí do googlu napsat filtr pro couvaci kameru a vyjede ti toho plno.
 9. Kamera bude fungovat bez pohledů, může se stát, že přijde bez datové sady a tím pádem ji pak nerozběháš. Aby pak byla kamera bez chyb bude dobré udělat kalibraci kamery. Počítám, že po instalaci bude ještě chyba v systému a parkaly pak nebudou na rádiu fungovat korektně.
 10. Pokud jsou přední a zadní senzory tak na aktivaci je na palubce tlačítko. Pokud máš jen zadní ty se aktivují zpátečkou. Rádio řeší jen jejich zobrazení.
 11. Co vám na tom zlobí? Mne to jede v pohodě, jen jsem musel použít novější aplikaci ta starší neukládala nastavené hodnoty.
 12. Pokud chceš něco takového a nechceš dodělávat tak jak z výroby, doporučuji takový co má v sobě bt a přes aplikaci si můžeš nastavit intenzitu čidla i délku svícení coming a living home a podobně. Cena na Ali okolo 1000,-
 13. Ahoj, Gateway se dá přehrát, Dotaz 2 gateway nemá nic společného s danými funkcemi.
×
×
 • Create New...