Jump to content

DIAGNOSTIK.

Uživatelé
 • Posts

  208
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,093 profile views

DIAGNOSTIK.'s Achievements

0

Reputation

 1. A co na zaslepení AGR říkají emise při STK?
 2. Zatím jsem neměl to potěšení....
 3. Má to životnost okolo 120 000Km....
 4. A jak teda auto pozná, že někdo narušil ochranu? Nějaké čidlo to prostě potřebuje. Nebo myslíš , že případný zloděj sepne nějaké tlačítko?...Má pouze dveřní kontakty....Domontuj si alarm
 5. Pokud nemáš nějaké vnitřní čidlo, těžko aktivuješ alarm jiným podnětem...
 6. Co třeba , kdyby se něco provedlo se snímačem na akumulátoru....
 7. A když se jedná o služební auto, tak na to řidiči serou.....Nejraději bych je nechal jezdit ve starých feliciích, aby se naučili chovat k autu.
 8. Zkušenost. Malé najeti nárazníkem na obrubník, pohledově jen odřený zespodu a je vymalováno. Výměna senzoru 23000 Kč. Kč. Kdo to má, musí jezdit opatrně. K tomu ještě nastavení-geometrie.
 9. Origo škoda bez pal. počítače 4500, s počítačem 4900 materiál. Práce obsahuje přehození páčky a aktivaci. Cena do 800 Kč.
 10. U O3 funguje mazání přes MIB. A to jen na interval 15000Km a rok. A kdo má prodloužený, automaticky se mu to změní na zkrácený....Přes diagnostiku se nastavují intervaly samostatně přes dvě položky. A to pro výměnu oleje a servis. Dobře nastavený interval pro olej jsou 2roky a 30000Km , pro servis 30000Km a 1rok.
 11. Vadné vstřiky jsou stále častější závadou...Jde překontrolovat diagnostikou pouze v studeném stavu po prvním nastartování motoru. Po chvíli to elektronika dorovnává a hodnoty jsou už v normálu. Jinak vstřiky na stolici.
 12. Pokud to koupíš ve značkovém, tam jiné, než modifikované nemají...
×
×
 • Create New...