Přejít na obsah

Honza9007

Moderátoři
  • Počet příspěvků

    4 203
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Honza9007

  1. Mimo téma: nový G R by měl mít kolem 300PS B)
  2. neví někdo ze zdejších škodováků, které oddělení u ŠA zajišťovalo/zajišťuje najíždění auto na pódium??
  3. stejný systém jako u G7 ;) a pokud se to podaří, tak se tento senzor v příštím roce nahradí jiným, který sice taky bude vpředu uprostřed, ale nebude jako pěst na oko a uchycení bude trošku jiný (tak to bude alespoň u golfa 7, co vím ;) )
  4. jak tak koukám na fotky, tak OIII dostala zapínání ACC ve stylu Touarega a Passata B7 a ne na volantu, jako to má G7. Volant je v tom případě moc posetý tlačítky a je to o zvyku. Takhle je to celkově přehlednější a páčka se dá ovládat poslepu - je totiž logická
  5. Dynamic Light Assist, ACC do 150km/h, Lane Assist, rozpoznání únavy řidiče. Vše věci známé od VW, konečně tedy i ve škodovce A dokonce i multikolizní brzda! :palec:
  6. když vidím ty chlapi ze škodovky, kteří tam navážej ty auta na stage, jak to tam nechaj stát, tak bych blil... by potřebovali trošku VW-feeling B) vždyť se jedná o prezentaci a ne že tam odstaví tu stříbrnou a nemá např. srovnaný kola či sedačky za to by mě od VW hnali
  7. jo ták, to jsem nevěděl. To víte hoši, já se vyskytuju spíš ve OII a sem jsem si jen odskočil počíst
  8. ta černá střecha se ti povedla! A líbí se mi i ta "spánková úprava"; pod tím máš nějakou desku, anebo jak jsi "zlikvidoval" ten hrb?
  9. Honza9007

    AMUNDSEN

    díky j0sko za doplňující informace
  10. tady přikládám jednu "špionážní" fotku z montáže... a pokud někdo sháníte 15" disky vč. nějakých pneu, tak prodávám svoje Michelin Energy http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=16200
  11. Honza9007

    AMUNDSEN

    chtěl bych poděkovat j0skovi za aktualizaci navigace jen jsme narazili na zajímavý problém - navigaci ani rádio (kanály 37 a 56)nelze diagnostikovat. Pokud jsem to pochopil správně, tak nás to tam ani nepustilo. Nesetkal se s tím už někdo?
  12. Chtěl bych tímto veřejně poděkovat uživateli j0ska za montáž GSM II sady, super odvedenou práci, slušnou cenu a aktualizaci navigace. Jsem rád, že jsem tohoto člověka potkal a že jsem ho navštívil j0sko: DÍKY!!!
  13. CJ: povedené , i když ne tak docela... ;) Je tam pár drobností, které budou/jsou trošičku jinak, ale to je tak +/- 3% ;)
  14. Honza9007

    AMUNDSEN

    Kluci sháním někoho, kdo by mi aktualizoval FW na Amundsenu. Můj stav navi: Rád bych poté ještě připojil BT jednotku pro handsfree. Nejlépe Praha, příp. východní okolí Prahy (max. Hradec Králové). Děkuju
  15. Kluci, potřebuju radu... nefunguje mi vyhřívání zadního skla. Sundaval jsem otřesné nálepky prodejce (Auto Jarov) a je možné, že jsem někde narušil ty drátky. Je možný tyto nějak opravit, aby se nemuselo měnit celý zadní okno, potažmo celá vrata? Díky
  16. Aj, tak to naštve. Hlavně, že jsi v pohodě. Budeš opravovat, anebo už se ti to "nevyplatí"?
  17. kulatý nejsou a nebudou ;) protože by to nesedělo s celkovým designem auta ;)
  18. Aha. Potahy nechci, kdyz tak uz komplet sedacky nebo alespon novy potazeni sedadel ;-) Kazdopadne dekuju za info.
  19. Kluci, jsou tohle "jen" potahy, nebo jak to mám chápat? Má s touhle firmou někdo nějaké zkušenosti? http://www.superskoda.com/skoda/octavia-ii/oem-seat-covers-rs-design-red-05 Díky za reakce
  20. Máro nefunguje ;) z AutoKelly nelze kopírovat odkazy destilka je základní a nejjednodušší způsob pročištění, ale ani nějakým tím přípravkem nic nezkazíš ;)
  21. Pěkný stroj! A s tím těsněním se musím připojit k chipmanovi; ani minulou krutou zimu dveře nepřimrzly ;)
  22. Tak to potom jo... Tohle jako argument beru!
  23. Cosby: Jetta je ještě na starý platformě. Myslel jsem to spíše tvarově ;) Blbě jsem se vymáčknul B) To co se může zdát jako úspora v řádu €centů za kus, je ve velkém výrobním počtu úspora v řádu (desítek) milionů €. A máš pravdu, že to dělá kde kdo
×
×
  • Vytvořit...