Kluci, potřebuju radu...
nefunguje mi vyhřívání zadního skla. Sundaval jsem otřesné nálepky prodejce (Auto Jarov) a je možné, že jsem někde narušil ty drátky. Je možný tyto nějak opravit, aby se nemuselo měnit celý zadní okno, potažmo celá vrata?
Díky