Přejít na obsah

Golficek1

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    30
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Golficek1

  1. Golficek1

    Dálka ovladaní

    Ten ovladač je origo dálka na první okty,a ten klíč,to vúbec netuším.....
  2. Golficek1

    problém s motorem

    Bych řek,že si turbo přisálo víc oleje.....
  3. Na mojem AHFku mám dlouhodobou 6.5,jinak průměr na jízdu 6.9 l,nejspíš mi odešla váha,a na ex švagrové oktě jsem měl 3.8,a na ní se pohybovala dlouhodobá na 4.5 na patnáctkách a čiplá na cca 150 kobylek.
  4. Jestli po otočení klíčku už do startovací polohy jdou spotřebiče,tak je to stopro spínačkou,nevím jak to tam je,ale na golfu je ze spoda na spínačce našrubovaný "oříšek" s kontakty a ten jak se vypálí,tak to začne dělat bordel,musel bych se mrknout do Etky jak je to na oktě,ale řekl bych že nějak podobně,aby se nemusela zbytečně kupovat celá spínačka.Mělo by to byt to číslo 5,ale píše mě to,že stojí nějakých 800kč. Skoda spinacka.pdf
  5. Golficek1

    Zlínský kraj

    Tak já jsem daleko od Hradišťa,a jak vidím poslední příspěvek,tak jste to asi vzdaly s tím srazem............. Jinak pořádám každý rok na Štěpána sraz u Tesca v Malenovicích,není to sice MB,ale na začátek by to stačit mohlo,jste koncern a lidí tam bývá dost,každý je na vánoce doma,proto ten datum,od Brodu a Hradiště se tam sejde nejvíc lidí...... ;)
×
×
  • Vytvořit...