Jestli po otočení klíčku už do startovací polohy jdou spotřebiče,tak je to stopro spínačkou,nevím jak to tam je,ale na golfu je ze spoda na spínačce našrubovaný "oříšek" s kontakty a ten jak se vypálí,tak to začne dělat bordel,musel bych se mrknout do Etky jak je to na oktě,ale řekl bych že nějak podobně,aby se nemusela zbytečně kupovat celá spínačka.Mělo by to byt to číslo 5,ale píše mě to,že stojí nějakých 800kč.
Skoda spinacka.pdf