Přejít na obsah

Maverick666

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    348
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Maverick666

  1. Maverick666

    Ústecký kraj

    Ahoj kluci Jestli to budu stíhat a jestli by vám to nevadilo tak bych se taky přidal :) Ale vše závisí na tom jak dopadnu v práci...
  2. Ahoj

    Dostal jsem na tebe kontakt ohledně montáže předních parkovacích čidel, tak ti píšu s prosbou o pomoc. Mam OII Elegance 2005 se zadníma senzorama a chtěl bych dodělat přední. Uměl by jsi to udělat? A kolik by to cca stálo?

    Předem dík za odpověď :)

  3. Tak jsem asi slepej protože jsem v návodech tu montáž nenašel...
  4. OII Elegance 103 Kw r.v 2005 ABS ESP ASR DSG
  5. Super díky za tip kraclik...určitě se mu ozvu a prokonzultuju to s ním
  6. OK díky za rady...teď ještě kde všude je chycenej nárazník a jak ho sundat...??? :D
  7. Škoda Octavia 2.0 TDI (103 KW) DSG Elegance

  8. Maverick666

    Převodovka DSG

    Ahoj Mam otázku... vlastnim OII 2005 2.0 DSG. V režimu "Sport" točí motor otáčky na hranici červeného což je v pořádku. Nicméně já na sport moc nejezdim a v Dčku když sešlápnu plyn tak točí taky až na hranici červeného...je to v pořádku? Od toho by měl být přece ten sport režim ne? Dá se nějak udělat aby mi na Dčku i při plnym plynu řadil dřív než v maximálních otáčkách??? Předem děkuji za odpovědi.
  9. A kam je připojené napájení té diody? Je tam nějaká příprava? Nebo se musí dodělávát? A máte někdo foto jak to vypadá v autě? Každopádně do nich jdu takže už je jen sehnat. Takže kdyby někdo věděl, nebo se někomu doma váleli tak je beru :)
  10. Jo to by bylo fajn...máš nějakej tip na severní čechy? Já jsem z Litvínova...
  11. Takže příprava tam neni...hmm A jak moc je to složitý?...já vim o elektrice tak akorát že je neviditelna a kope...
  12. Ahojte Chtěl bych dodělat kontru tlaku v pneumatikách...konkrétně toto: http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=332 Máte s tím někdo zkušenost? Jak je to složité a co k tomu budu ještě potřebovat? Jinak mam OII elegance 2005 Předem děkuji za odpovědi :)
  13. Zdravim přátelé Prosím o rady a postřehy. Chtěl bych dodělat na svou Octu II elegance r.v. 2005 přední parkovací senzory a potřeboval bych vědět, jestli musim měnit celej nárazník, nebo jestli se to dá dodělat i do toho co mam. A jak je to s připojením... Je tam nějaká příprava kabeláže na připojení senzorů? Nebo se to musí dodatečně dodělat? Předem mnohokrát děkuji :)
  14. Počkeeeej...takže kličky z Laurina jsou podsvícený žárovkou se stejnou paticí a daj se tam dát diodovky jo??? Tak to je pecka! Uvažovaljsem nad tim že si ty kličky taky seženu ale nejdřív mě čeká setrvák + olej a filtr v DSG ale každopádně do nich pujdu! Takže opět děkuji za info :D
  15. Ahoj Mam takový problémek... Mam OII předfacelift a jedna z trysek ostřikovačů světel je prasklá a stříka všude okolo světla. Chci jí vyměnit ale vůbec netušim jak jí demontovat. Vim že je na pružince která ho zasouvá ale netušim jak bezpečně demontovat krytku a následně trysku... :( Může mi někdo poradit? Předem velkej dík za každou radu :)
  16. Tak jsem si nechal poradit a dal jsem tam LEDky co tam dal pasat a vysledek je luxusní Dík za info pasate :D A jinak rozebrání zrcátka celkem šlo...nejhůř mi šel ten horní kryt...má ve předu jednu packu na kterou se dá blbě dostat ale dá se to... takže jen se nebát
  17. Maverick666

    Bluetooth

    Ahojte. Tak i já jsem nad tim bádal, až jsem zjistil že tam žádnou jednotku nemam A tudíš se chci zeptat. Jde tam dodat? Jakej model by jste doporučili vzhledem k tomu že plánuju koupit Columba a kolik cca bude stát? Předem děkuji
  18. Ahojte Koupil jsem OII eleganci a chci se zeptat jak připojit mobilní telefon pomocí bluetooth k HF. V menu maxidotu jsem nenašel nic co by se týkalo telefonu. Jen na velkym rádiu je v menu telefon ON/OFF Mohl by mi někdo poradit jak na to? Předem mnohokrát děkuji Jinak mam rv 2005 aaa chyba...prosím o přesunutí do cekce Octavia 2 Omlouvám se a děkuji
×
×
  • Vytvořit...