Zdravím, neví někdo, kde by se dala sehnat tahle nová hlavice dsg? Je z Octavia III, ale dnes jsem jí viděl v Superbu v Roudnici. Takže by měla pasovat i do Octy II. Díky!
Atrix24 - A s nosičem a boxem se přes týden nedá jezdit nebo co? :lool:
Když přece někdo ví, že pojede tři víkendy po sobě na hory, tak to furt nebude jak kkt sundavat a nandavat ne?
Měl jsme ho tam dva dny, ale takhle mi to přijde takový čistý. Takže spokojenej:) Možná je to blbá fotka, na fotce se mi to taky nelíbí:D Zkusím pak udělat jinou:D
Motorizaci chci dát dolů určitě, nemyslím si že to musí každej vědět:D Jinak souhlas s tím prostorem. Tenhle má i střešní okno a to ještě víc zvětšuje, takže pecka:) Pro dva lidi vzadu ideál! :)