Přejít na obsah

Krookous

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    390
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Krookous

  1. Ahoj, hezké.. :D Odkud z LBC jsi? :)
  2. TomasB: nevěřím, že novější octávky za příplatek nemají, popř. Suberb... Dakie: škrábu při odjezdu do práce, při odjezdu z práce.. :D Ale vždy si nejdřív nastartuju, tak se kokta aspoň hezky ohřeje :)
  3. Mam jasno o výbavě dalšího auta: vyhřívané přední a boční skla, jen zadní a zrcátka fakt nestačí :(
  4. Joo Tome, budeš muset hold vzít hever, klíč a dát se do toho sám :P Neboj se toho :P
  5. Já měl v autě -2°C a na autě tu bílou věc no :(
  6. Tak dneska jsem poprvé škrábal a ometal z auta vrstvu cca 5-10cm sněhu, co Vy? :(
  7. Tome, já vím, že bych měl mít klid do 300tis, volal jsem dokonce tam, kde bylo auto servisovaný a ten technik mi to podle VIN potvrdil, ale prostě nějaká vačka tam za studena hvízdá a po debatě s kamarádem, který má servis v Praze mi bylo potvrzeno, že těch 150tis je fakt max. doporučuje držet 120tis. A raději dám 4tis za rozvody + práci, než aby se to potkalo (náhoda je blbec) a řešit potom motor, popř. hlavu aj. Rovnou bych nechal vyměnit ten tlumič vibrací a co bude potřeba. Mam rád prostě věci v pořádku na 110% Jj už byly hodně jetý. Teď tam mam ty z toho pytlíku, nový, stříbrný, svítěj :D Na léto koupím zase nový
  8. Zimáky jsou na autě Ovšem 3 kola šly v pořádku, ale to 4 mně tedy dalo :/ Nemohl jsem povolit bezpečnostní šroub, zabral jsem a strhl ten extra jemný závit, co tam byl :( Takže jsem pátral, pátral... No nakonec jsem tam palicí narval 4 hran a opatrně to povolil a podařilo se Na léto kupím nový bezpečnostní šrouby, ale rozhodně již jiné, jelikož tenhle jemný závit je na h***o :( Ještě jsem natřel gumy kolem dvěří olejíčkem, aby mi to nepřimrzlo :) No snad jsem na nic nezapomněl a přípravu máme :) Zimní VIF v kufru je samozřejmostí :) V motoru mi něco za studena "hvízdá". Jak se motor ohřeje, tak je to ok. Měl jsem za to, že to je volnoběžka. Ale po přečtení nějakého topicu, kde radil "chipman" zkusit stříknout WD-40 jak na klínák a volnoběžku a potom na rozvodák. No je to rozvodák, asi nějaká vačka :/ Stříkl jsem trocha WD-40 a je ticho. Takže mně asi co nejdřív rozvody a moc se nerozmýšlet co...? Interval 150tis je nesmysl, ted tam je 229.000 :/
  9. Ahoj, čeče není lepší si ty hágusy sehnat a dát si je tam...? Já je taky neměl a komplet mně to vyšlo na 1500,- a jsou tam :) Jelikož ta zahrádka je takový provizorní řešení mi příjde a cenově jsi +/- na stejné ceně
  10. Krookous

    Green Devil

    Hale stím carbonem... Jak to je potom na STK? Nemaj stím problémy...? Plánuji kapotu a taky střechu, ale abych to nemusel potom sundávat :D
  11. Jojo vím, neboj po zimě plánuji úpravy :) Něco pošetřím a budou se díť věci :D
  12. Doufám, jezdím tady ty naše hory, tak jsem potřeboval něco pořádného :D Taky jsem měl jeden disk nějaký kopnutý, ale nakonec jsme to vyměnili za rezervu a ten disk tak nějak vyvážili, na rezervu to stačí :)
  13. Dnes jsem zajel na disky nazout nové zimní gumy - nakonec jsem koupil Sava Eskymo S3+ Natřel jsem disky, auto naleštil, vysál, dal gumové koberce na zimu, dolil nemrznoucí směs do ostřikovačů, promazal zámky, dveře a příští sobotu nahodíme zimáky a může začít padat :(
  14. Nakupovali jsme A jedna servisní :)
  15. Tak tohle je fakt služebák s velkým S Kolik jsi za to dal?
  16. Čau, asi bych měl kupce. Táta něco sháněl... Do večera se Ti ozvu, jestli je bere nebo ne, oki?
  17. Budou jiné disky + gumy... Tyto potom prodám :)
×
×
  • Vytvořit...