-
Počet příspěvků
390 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Krookous
-
Takže zabezpečení nebylo...
-
Tyhle má Chipmann jestli se nepletu
-
Já jsem klidně pro obojí Osobně třeba víkend 26-28.4.13?
-
Souhlasím Jinak kdyby jste potřebovali, nebo věděli o někom, kdo se trápí nechť se ozve www.servis-liberec.cz
-
TomasB: - no vidíš i po 10 letech slouží :D - světla si nemůžu vynachválit, šetřím baterku, altik a paráda :) - jojo však já vím, ale chtěl jsem to udělat komplet... Proto až teď. Předky jsou dobré, jen byly asi špatně zajeté, teď už zase super :) A zadek jak píšeš :) - rozdíl neskutečný, vůbec když jedu ve 4 lidech Martin: - díky Dakie: - přesně O víkendu snad hodím taky letní a k tomu pořádný lesk
-
Kola vypadají moc dobře Přehlídl jsem se, nebo jsi se ve vláknu nezmínil o chipu? :) Na spotreby.cz to info máš, tak se poděl
-
Neskutečně si užívám nový podvozek. Nečekal jsem, že to bude takový rozdíl! Kdo o tom uvažujete a váháte, tak to opravdu stojí za to!!!
-
Tak dnes jsem si vyzvedl auto z dílny, bylo tam skoro 3 dny a 2 noci :( :D Máme hotové vše viz. výše... Takže teď si budeme spokojene jezdit a chrochtat Tlumiče a zadní kotouče + desky byly teda v "super" stavu Další plán je: - doplnění a vyčistění klimy - výměna předního a zadního skla Jen dotaz, jsou ty hodnoty z geometrie v pořádku? Díky za odpovědi...
-
Většinou zákon schválnosti funguje :( Ale zase budeš mít nový okno a bude se Ti líp koukat Já to taky plánuji v rámci jarníé údržby :D
-
Přesně :) Musíme dát ten sraz, až bude jaro, i když to teď fakt tak nevypadá :(
-
Že děkujeme moc :) Chci u ty decentnosti a originality zůstat :) Na zimu stačí věř mi, jsem ze severu :D
-
Prosím o DELETE, kupce je Spooky1
-
Jelikož jsme včera otočili Liberec - Hradec a z5, tak jsem dnes provedl trochu očisty, pač místo modré to byla spíše bílá barva :( Hned se na to líp kouká
-
Takže edit: - zkoušeli jsme to u Lukse a jemu to nešlo, jelikož má rok 98. Z toho plyne, že to asi nejspíš půjde až na modely po face... Stále tedy volný, kdo ho chce?
-
Jasně :) tel.: 739 402 982 kdyžtak volej nebo piš, kdybych tady nereagoval
-
Hale mam pa,so,ne volno a dnes jsem v práci do 19.00hod. Takže se můžeme určitě dohodnout :)
-
Mam tenhle jeden, nemam to na kšeft, ale měl jsem to doma a již to nevyužiji... Není to na objednávku z Číny, ale z Liberce :D Luks: je to něco jako resetovací tlačítko, ostatní jsou bez no, tohle bylo jako "special" :D Pojede: Všechna ostatní Asijská a Evropská Auta '96 ~ 2013 (OBD-II)
-
Noo já to měl na Androidu a na Windows, ale program na Symbian k tomu je OBD Scope Nemáš ani tablet s Androidem?
-
Prodám diagnostické zařízení ELM 327 BT, komunikuje se všemi OBDII kompatibilními vozy (tudíž rok výroby 2001 a výše). Pro komunikaci s modulem je zapotřebí PC, notebook, chytrý telefon, tablet - např. Android OS, Windows, Symbian. Dodám Torque pro Android OS při koupi. Na instalačním CD naleznete mnoho programů pro Windows. Osobně vyzkoušeno: - komunikace, čtení paměti závad, smazání chyb, prohlížení live dat, grafické zobrazení aktuální měřené hodnoty atd. Podporované protokoly : ISO15765-4 (CAN) - 11bit 500k baud ISO15765-4 (CAN) - 29bit 500k baud ISO15765-4 (CAN) - 11bit 250k baud ISO15765-4 (CAN) - 29bit 250k baud ISO14230-4 (KWP2000) ISO9141-2 J1850 VPW J1850 PWM J1939 CAN hrysler '96 ~ 2013 (OBD-II) Ford '96 ~ 2013 (OBD-II) GM '96 ~ 2013 (OBD-II) Honda '96 ~ 2013 (OBD-II) NISSAN '96 ~ 2013 (OBD-II) Toyota '96 ~ 2013 (OBD-II) Všechna ostatní Asijská a Evropská Auta '96 ~ 2013 (OBD-II) Cena: - při platbě předem 300,- = pošta zdarma - dobírka 380,- - osobní předání jasné Pokud jsem drahej ozvy se, pokud uvádím něco špatně vynadej mi, pokud máš zájem kup :)
-
Omlouvám se, že "zasírám" vlákno :) Ale dnes jsem narazil na: http://www.sbazar.cz/Novotnyyy.jan/detail/713136-skoda-octavia-19-tdi-elegance-rs-paket/nejnovejsi/2 Není to Chipe tvoje "bejvalka"? Stočená asi tak o 100tis? :D Volal jsem na inzerát, kilometry sedí na 110%, vše pry doloží :D Takový prodejci by zasloužili jednoho ukrajince na "sobotní návštěvu"
-
Jojo snad to je vše, nebude přebývat a ani chybět
-
Tak kdy bude nějaký ten sraz chlapáci?
-
-
Já taky díky Martine :) Dnes to dorazilo, tak snad jsme to vybrali dobře a bude vše sedět :) Díkes
-
Dnes jsem to zkusil a okna vybouhly, ještě, že mam pojištěný všechny skla
