Přejít na obsah

Krookous

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    390
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Krookous

  1. Jen dotaz, když vidím ty fotky... Když mam v obouch kapsách - ulož. prostorách věci jako igelitky, hasičák, lekárničku aj. Čili mam je zaplněný, ne tak hezky volný jako na fotce, vadí to něčemu..? Nebo si vzduch najde cestu i tak? :D
  2. Vojta: použil jsem stávají lišty, stačilo si to naměřit a nařezat :) Všechno k hágusům jde koupit ve škodovce.. Já tam také kupoval ty podložky + spodní plech s matkami pro uchybcení :)
  3. Zítra na Škoda park do Rokytnice nad jizerou
  4. Krookous

    Liberecký kraj

    Zítra jedu do Rokytnice nad Jizerou na Škoda Park. Koho z Vás tam potkám chlapy? :)
  5. Krookous

    Liberecký kraj

    Tak super, řeknu si o ni :) A budu moct jezdit sám, nebo semnou pojeden ten kolík ze salonu?
  6. Krookous

    Liberecký kraj

    Na Kunratický.. Myslím, že to je Kučera? :/
  7. Abych to tu trošku oživil :) KAT off zatím nebude, prozatím zavařeno kolem KATU a jinak vše ok :) EGR off - jen SW upraveno Chipem :) Plánovaný jarní servis: - zadní kotouče + desky (Brembo + Textar) - tlumiče B4 4x + vše potřebné jako dorazy, uložení atd.. - silentbloky předních ramen: přední + zadní - z TT - řídící tyče - na obouch stranách - je vůle a bouchá při jízdě na dálnici, zatím mírně, ale je to nepříjemné. Výměníme spolu s čepy řízení :) - oboje TRW. - brzdnící kapalina DOT 4 Chtěj jsem ještě kupovat nové, nižší péra, ale nakonec nechám originál. Jsou v dobrém stavu a investice 10tis + práce za jarní servis mi teď bude stačit (na chatu to mám už teď akorát, v zimě v LBC není zrovna nejmíň sněhu a ČR a její silnice známe každý. Mam rád svoji vanu a kryt pod motorem :D) Dnes otočena Praha - Libuš a z5, spotřeba 4,7, 120 tempomat
  8. Krookous

    Liberecký kraj

    4.3.13 od 13.00hod mam testovací jízdu O3 v LBC na hodinku...? Nechce se někdo přidat? :)
  9. Dotaz: objednal jsem si předváděcí jízdu O3 ať můžu po večerech slintat do peřin.. :D Jak to chodí? Asi semnou pojede ten maník ze salonu co, není to tak, že mi dají klíčky a za hodku se musím vrátit? :(
  10. Krookous

    Liberecký kraj

    Jo no, padá, až to hezký není :( A to mam zrovna službu na sníh v paneláku :D Už mně bolej záda, dnes jsem tam byl snad 4x a ještě půjdu :( A to jedu zítra Prahu od 5h ráno :( Nisa zní dobře
  11. Krookous

    Liberecký kraj

    Header009: rádo se stalo Viť Chipe Pešír: no to věřím, nějak jsem nestíhal :( Kolik Vás bylo?
  12. Aj :( Čeče do Prahy jedu ve čtvrtek a Jižní spojce se taky nevyhnu... Teď snad pojedu busem :D
  13. Krookous

    Liberecký kraj

    Já jsem v práci do 19.00hod, takže snad příští týden
  14. Krookous

    Liberecký kraj

    Tohle nebude jen tak :/ Za mně teď pa,so,ne - nemohu jsem v práci. Po víkendu mohu po,ut a potom pa,so,ne. Čas určitě odpoledne / navečer.
  15. Souhlasim s ostatníma, něco si o tom přečti :) EGR - akorát to zasrává sání a k ničemu jinýmu to tam není. KAT - u nafty to není jako u benzinu :) STK/EM v pohodě, lepší zvuk, zátah z nižsích otáček. Zbytečnost ;) A v pohodě rozhodně není, je už načatej :) EM mi dělají u známého, takže u kávy v pohodě :)
  16. Mam kombíka a origo zadní díl výfuku. Fouká dolů pěkný kus pod nárazníkem, takže já budu mít čisto
  17. Vol 2. v plánu v brzké době :) EGR off KAT off
  18. Krookous

    Liberecký kraj

    Nějak jsme to nesladili... :(
  19. Ať změníme téma... :D Mam Etku 7.3 a funguje mi na Win 7
  20. Já se bavil s Chipmanem a ten mi řekl jasně, že Cimpu. Tak jsem po tom víc nepátral a napsal jsem si jim e-mail... Pokud neměl pravdu, tak si počtu a poučím se... Díky za reakce
×
×
  • Vytvořit...