Přejít na obsah

Krookous

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    390
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Krookous

  1. Krookous

    Liberecký kraj

    Jojo taky jsem měl nabídku a taky dokonce na servisní zónu do MB, ale nestíhám a víkend mam narvanej :( Škoda :(
  2. Krookous

    Liberecký kraj

    Hm jak to vypadá z druhý strany...?
  3. Krookous

    Liberecký kraj

    Jojo ráno jsem koukal taky na tu fotku na FB a kdyžtak budeme chodit 3
  4. Hale to mně to dělá prostě na nerovnostech a hrbolech... Jak najedu na dálnici, tak je klid :) Takže to bude asi něco jinýho
  5. Hale to mi něco připomíná.. :/ Dělal jsem podvozek - všechny tlumiče, uložení, puky ramen aj. Vše ok, ale na zadku, vpravo mi něco bouchalo při jízdě na nerovnostech typu vlnky na silnici, kanál aj... Tak jsem si řekl, že to je silentblok zadní nápravy. Nechal jsem vyměnit oba dva a po jízdě ze servisu byl klid, tak jsem si řekl, paráda, mam to! Teď to dělá zase. Příjde mi, že to snad dělá podle počasí, nebo já fakt nevim. Občas si to i zavrže... Nejhroší to je když jedu sám a nemam nic v kufru. Jak to naložím, tak je to lepší... Typuji to na špatný tlumič a nebo chybu v uložení.. Budu řešit cca za 14 dní, tak dám kdyžtak info, když nepříjdeš na příčínu
  6. Tak nějaké foto: - nalepeny polepy na SPZ vzadu a vepředu jsem si musel trochu poradit, jelikož mam SPZ přímo na nárazníku bez rámečku :D - nechcete někdo slevo na O3, super nabídka! :D
  7. Až to budu mít potvrzený, tak to sem napíšu, zatím to řeším a nechci dělat poplachy
  8. Pak pokecáme až Ti povezu ten PC... Jinak je to takové všelijaké...
  9. Jojo přesně tak... Na jedny straně vadnej čep řízení, teče tam řízení... Takže přesně tak, taky si myslim, že to spadlo z heveru nebo tak...
  10. Krookous

    Liberecký kraj

    Musíme to dohodnout dopředu, včas, aby o tom vědělo víc lidí a hlavně stím počítali... Ze dne na den to je naprd :(
  11. To řeším se "servisem" kde udělali botu....
  12. Krookous

    Liberecký kraj

    Za mně až tak kolem 18h :(
  13. Krookous

    Liberecký kraj

    Do 30min by jsi měl mít hotovo :) Kam stím jdeš? Jinak klidně čtvrtek k večeru jsem pro :)
  14. Jj už to řeším, čep byl koupený v kompletu s řídící tyčí a ta je TRW. Jenže to je zase geometrie Kurnik :(
  15. Tak dnes jsem ze zvědavosti sundal kolo, abych se podíval, kde mi to teda teče / neteče a jak to tam vypadá... 1) Levý čep řízení je starý cca 3. měsíce, už je praklá prachovka naskrz - viz. fotky... 2) Na manžetě řídící tyče není origo sponka, ale sponka viz. fotky... 3) Levé rameno je v mnohem lepším stavu než pravé - nápis L žlutě, stav viz. fotky... 4) Z manžety jsem vytlačtil "zbytek" oleje, zkoušel plný rejdy, najel zase přes 60 KM a je sucho... = ta levá strana se mi nějak nezdá :( Moc náhod :/ Pravá strana ok, viz. fotky... Foto
  16. Krookous

    Liberecký kraj

    Můžu ST, ČT a nebo pak každý den po 19.30h
  17. Tak řízení je doma, vše na něm je s logem VW, takže bude snad v pohodě Akorát vtip je v tom, že od ty doby co jsem si auto vyzvedl ze servisu, dolil do nádobky olej do serva, tak jsem najel cca 400 KM a nic neubylo! Dokonce i rameno začíná být "suché" a zašlé, zaprášené... Je možný, že to prostě neteče a při servisu to mohlo vytéct když to bylo třeba špatně vypodložený..? Jinak fakt nevim :/
  18. Krookous

    ABS

    Ahoj, měl jsem stejný problém... Určitě doporučuji koupit nové a vyměnit, nic nečistit. Z cc-autodíly Tě výjde origo Siemens na nějakých 350,- a máš klid Jinak mam pocit, že není potřeba sundávat kotouč, je to zasunuté zezadu...
  19. Tak to je hodně luxusní cenovka :-O Každopádně je to kočka
  20. Sejvi měl bych zájem o 2ks na SPZ, máš ještě, můžeme se dohodnout? Díky
  21. Krookous

    Liberecký kraj

    Tak kdy dáme nějaký ten srazík? Včera jsem byl u Decatlonu a plac, teplo, sluníčko, vše super
  22. http://www.cc-autodily.cz/rizeni-octavia?brand=SKODA&model=OCTAVIA Oni tam nemají ani originál jako originál, tak nevím :/
  23. Jojo repas umí z "Itálie", ale tam to prý není dlouho skladem :( Tak mi doporučil "originál - Čínu - prý zkušenosti super a je to komplet"... Cenovka 5445,- spolu s řídícíma tyčema a čepama. Ty mam nové, takže tyto ještě prodám a ještě snad prodám to moje špatné na repas, takže to cenově bude aspoň trochu rozumný
×
×
  • Vytvořit...