-
Počet příspěvků
390 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Krookous
-
Tak servis proběhl tak jak měl :) Vše funguje, tak jak má :) Spokojenost Akorát mi teče servořízení :( A to celkem krutě :( Takže jdu hledat a googlit, ale bude to rána :( I když mam od Martina z CC-autodíly super nabídku na komplet nové
-
TomasB: Jojo klimu jsem doplňoval, viz příspěvek někde výš... :) Dakie: No Martinovi ceny, tomu se nedá odolat Já ještě nevím, podle toho v kolik mi napíše Nesvadba, že to má hotový... Tak pak se Ti ozvu :) Partner1999: Díky tak pořád se jezdí, tak je potřeba pečovat
-
Tak dnes vezu auto na plánovaný servis :) Čeká nás: - výměna zadních silentbloků - výměna LP čidla ABS - výměna oleje + filtru + vyčištění sacího koše - výměna volnoběžky + řemene A pak hezky vysát, naleštit, vyvonět a NALEPIT pozvánku na sraz na zadní sklo Dakie: jak jsi na tom v úterý? Pojedu si pro auto do Záholic... A nebo potom pa, so, ne pojedu do Troskovic na chalupu, tak to můžeme nějak spojit...
-
Zítra jsem v práci v JBC až někde do 19h :( Necháme to po víkendu, to budu mít cestu přes Turnov, tak to nějak sladíme...
-
Včera jsem sednul do rozpálenýho auta, nastartoval, pustil klimu, nastavil na 20°C, větrák se roztočil na plný kule a asi po 3. vteřinách najednou ticho - přestal fungovat. Neměl jsem čas řešit, tak jsem vypnul Climatronic a dnes jsem to začal řešit... Nakonec to bylo "jen" pojistkou, která byla KO. Je tohle normální, nebo to je náznak, že tam něco odchází...? Nebo to byla jen schoda náhod..?
-
Určitě :) Stačí když mi dáte vědět kdo to pro mně má :) A popř. se klidně připojím k hromadnýmu lepení... :D
-
Ahoj, já se dobrovolně hlásím :D Auto stojí v Liberci, Jablonci, pohybuji se o směr Semily aj.
-
Co kdyby hučelo Tome..? :)
-
Chtěl bych taky a opět poděkovat Martinovi za super přístup, rychlé jednání, rychlost, lepší ceny, radu ... Doporučuji kde můžu a všichni jen chválí Díky pane
-
Prodáno uživateli Petr81 Prosím smazat
-
Cena 6.000,-
-
V liberci mi právě všude řekli 1200-1500 :( Jojo koupil, ale ten jsem věnoval strejdovi jako dárek, jelikož jsem zapomněl, že má narozeniny a v sobotu odpoledne cestou na chatu bylo již pozdě :D
-
Čeče já přijel, řekl jsem, že jsem od Nesvadby a že mi má udělat klimu bez papíru za 800,- Se zasmál a říká, tak jdeme na to šéfiku :D Pak mi ukázal ten jeho stroj na klimu, pochválil mi koktu a zmizel... Asi dle nálady
-
Přesně, lítá mezi autama, lidma, telefonuje a přitom vše zvládá, srčí z něj energie a je strašně moc vidět, že ho to baví a naplňuje - tak to má být
-
Jj přesně ten :) Jak píšeš, je to borec! :) Mrknu na ceny a uvidíme, on toho má celkem dost, doba objednání 14 dní :(
-
Dnes jsem byl s autem ohledně toho bouchání... - a prý mi tak max. bouchá v hlavě, prý vše v pořádku :D - dohodnutá výměna zadních silentbloků, výměna oleje + filtru, vyčištění sacího koše ( jdu psát Jeldovi ) - jelikož se mi již 2x po sobě rozsvítila kontrolka ABS + ASR po prudším brždění, tak dnes dle diag. je vadné levé čidlo ABS. Tak musím taky objednat, snad to bude ono :/ - servis klimatizace, viz. příloha Cena 800,- za komplet, doporučuji! Procházka ! :)
-
Právě, taky mně to napadlo no... Pokud tam teda nesedí nějakej bubeníček :D Uvidíme co na to řeknou v Záholicích kluci
-
Začalo nám něco bouchat od zadní nápravy, nejspíše z prava :/ Nejhorší to je, když jedu sám po nerovnostech typu D1. Na kostkách to nedělá skoro vůbec a pokud sedí někdo v zadu, tak také ne... Nějaký nápad? Jinak půjdeme k doktoru, ať se na to podívá a rovnou vyměníme i silentbloky na zadní nápravě, to jediné nám chybí na podvozku :) Pak nás čeká výměna oleje + filtru a vyčištění sběrného "koše". Doplnění a vyčistění klimy a hurá do Croatia
-
Ahoj, prodávám svůj nevhodný dárek :D Samsung Galaxy Tab 2 10.1 WIFI P5110 Stav 10/10. Kupovaný 30.4.2013 - nový! CZ distribuce SETOS. Prodávám vše, co je na fotkách: - Galaxy Tab 2 10.1 wifi - Original krabičku, návody, aj. - Záruční list - DC adaptér + datový kabel - 1x folie již nalepena na tabletu + 1x folie náhradní - přímo na tento typ - Redukce z p-30pin na USB (možnost připojit usb flashdisk, hdd, myš, tiskárnu, aj.) - Kožené polohovací pouzdro přímo na tento typ. Provedení flip-cover, možnost jak na výšku, tak na šířku. Všechny konektory přístupné... Specifikace: http://www.alza.cz/samsung-galaxy-p5110-tab-2-10-1-wi-fi-pure-silver-16gb-cz-d330666.htm Cena: rád bych za něj dostal těch 6.500,- včetně příslušenství. Mně osobně vyšel ještě na 7.490,- + ACC v hodnotě 1.500,- Poštu platím já v případě platby předem, v případě dobírky je poštovné 150,- Osobní předání jasné Není v tom žádný háček, ale prostě jsem ze staré školy a raději zapnu NB a nebo HTC one X. Takže tablet jsem koupil, vše si nastavil, nalepil fólii a zjistil, že se na něj jen práší. Foto: http://www.rajce.net/a8107624 Za vše ruším!
-
Díky Jsme doma, natočeno 650KM, vše naprosto v pořádku
-
Zítra vyrážíme do Ždárských vrchů na wellnes pobyt na 3 dny :) Takže projedeme Pardubice a směr dolů... Zpátky přes Prahu po D1 - dr,dr,dr :D Snad bude vše ok a kokta se prohřeje
-
Nemyslel jsem to špatně ani já a ani Dakie. Spíše se ptáme ze "zajímavosti" pač máme taky strach... Čekal jsem něco jako tajný vypínač, zámek pedálů a volantu, pojištění.... Ale jak píšeš...
-
Máš to parádní pane, až na ty zadní bubny, co by zasloužily péči
