Přejít na obsah

Krookous

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    390
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Krookous

  1. Tak servis proběhl tak jak měl :) Vše funguje, tak jak má :) Spokojenost Akorát mi teče servořízení :( A to celkem krutě :( Takže jdu hledat a googlit, ale bude to rána :( I když mam od Martina z CC-autodíly super nabídku na komplet nové
  2. TomasB: Jojo klimu jsem doplňoval, viz příspěvek někde výš... :) Dakie: No Martinovi ceny, tomu se nedá odolat Já ještě nevím, podle toho v kolik mi napíše Nesvadba, že to má hotový... Tak pak se Ti ozvu :) Partner1999: Díky tak pořád se jezdí, tak je potřeba pečovat
  3. Tak dnes vezu auto na plánovaný servis :) Čeká nás: - výměna zadních silentbloků - výměna LP čidla ABS - výměna oleje + filtru + vyčištění sacího koše - výměna volnoběžky + řemene A pak hezky vysát, naleštit, vyvonět a NALEPIT pozvánku na sraz na zadní sklo Dakie: jak jsi na tom v úterý? Pojedu si pro auto do Záholic... A nebo potom pa, so, ne pojedu do Troskovic na chalupu, tak to můžeme nějak spojit...
  4. Zítra jsem v práci v JBC až někde do 19h :( Necháme to po víkendu, to budu mít cestu přes Turnov, tak to nějak sladíme...
  5. Včera jsem sednul do rozpálenýho auta, nastartoval, pustil klimu, nastavil na 20°C, větrák se roztočil na plný kule a asi po 3. vteřinách najednou ticho - přestal fungovat. Neměl jsem čas řešit, tak jsem vypnul Climatronic a dnes jsem to začal řešit... Nakonec to bylo "jen" pojistkou, která byla KO. Je tohle normální, nebo to je náznak, že tam něco odchází...? Nebo to byla jen schoda náhod..?
  6. Krookous

    Liberecký kraj

    Určitě :) Stačí když mi dáte vědět kdo to pro mně má :) A popř. se klidně připojím k hromadnýmu lepení... :D
  7. Krookous

    Liberecký kraj

    Ahoj, já se dobrovolně hlásím :D Auto stojí v Liberci, Jablonci, pohybuji se o směr Semily aj.
  8. Chtěl bych taky a opět poděkovat Martinovi za super přístup, rychlé jednání, rychlost, lepší ceny, radu ... Doporučuji kde můžu a všichni jen chválí Díky pane
  9. Prodáno uživateli Petr81 Prosím smazat
  10. V liberci mi právě všude řekli 1200-1500 :( Jojo koupil, ale ten jsem věnoval strejdovi jako dárek, jelikož jsem zapomněl, že má narozeniny a v sobotu odpoledne cestou na chatu bylo již pozdě :D
  11. Čeče já přijel, řekl jsem, že jsem od Nesvadby a že mi má udělat klimu bez papíru za 800,- Se zasmál a říká, tak jdeme na to šéfiku :D Pak mi ukázal ten jeho stroj na klimu, pochválil mi koktu a zmizel... Asi dle nálady
  12. Přesně, lítá mezi autama, lidma, telefonuje a přitom vše zvládá, srčí z něj energie a je strašně moc vidět, že ho to baví a naplňuje - tak to má být
  13. Jj přesně ten :) Jak píšeš, je to borec! :) Mrknu na ceny a uvidíme, on toho má celkem dost, doba objednání 14 dní :(
  14. Dnes jsem byl s autem ohledně toho bouchání... - a prý mi tak max. bouchá v hlavě, prý vše v pořádku :D - dohodnutá výměna zadních silentbloků, výměna oleje + filtru, vyčištění sacího koše ( jdu psát Jeldovi ) - jelikož se mi již 2x po sobě rozsvítila kontrolka ABS + ASR po prudším brždění, tak dnes dle diag. je vadné levé čidlo ABS. Tak musím taky objednat, snad to bude ono :/ - servis klimatizace, viz. příloha Cena 800,- za komplet, doporučuji! Procházka ! :)
  15. Právě, taky mně to napadlo no... Pokud tam teda nesedí nějakej bubeníček :D Uvidíme co na to řeknou v Záholicích kluci
  16. Začalo nám něco bouchat od zadní nápravy, nejspíše z prava :/ Nejhorší to je, když jedu sám po nerovnostech typu D1. Na kostkách to nedělá skoro vůbec a pokud sedí někdo v zadu, tak také ne... Nějaký nápad? Jinak půjdeme k doktoru, ať se na to podívá a rovnou vyměníme i silentbloky na zadní nápravě, to jediné nám chybí na podvozku :) Pak nás čeká výměna oleje + filtru a vyčištění sběrného "koše". Doplnění a vyčistění klimy a hurá do Croatia
  17. Ahoj, prodávám svůj nevhodný dárek :D Samsung Galaxy Tab 2 10.1 WIFI P5110 Stav 10/10. Kupovaný 30.4.2013 - nový! CZ distribuce SETOS. Prodávám vše, co je na fotkách: - Galaxy Tab 2 10.1 wifi - Original krabičku, návody, aj. - Záruční list - DC adaptér + datový kabel - 1x folie již nalepena na tabletu + 1x folie náhradní - přímo na tento typ - Redukce z p-30pin na USB (možnost připojit usb flashdisk, hdd, myš, tiskárnu, aj.) - Kožené polohovací pouzdro přímo na tento typ. Provedení flip-cover, možnost jak na výšku, tak na šířku. Všechny konektory přístupné... Specifikace: http://www.alza.cz/samsung-galaxy-p5110-tab-2-10-1-wi-fi-pure-silver-16gb-cz-d330666.htm Cena: rád bych za něj dostal těch 6.500,- včetně příslušenství. Mně osobně vyšel ještě na 7.490,- + ACC v hodnotě 1.500,- Poštu platím já v případě platby předem, v případě dobírky je poštovné 150,- Osobní předání jasné Není v tom žádný háček, ale prostě jsem ze staré školy a raději zapnu NB a nebo HTC one X. Takže tablet jsem koupil, vše si nastavil, nalepil fólii a zjistil, že se na něj jen práší. Foto: http://www.rajce.net/a8107624 Za vše ruším!
  18. Díky Jsme doma, natočeno 650KM, vše naprosto v pořádku
  19. Zítra vyrážíme do Ždárských vrchů na wellnes pobyt na 3 dny :) Takže projedeme Pardubice a směr dolů... Zpátky přes Prahu po D1 - dr,dr,dr :D Snad bude vše ok a kokta se prohřeje
  20. Nemyslel jsem to špatně ani já a ani Dakie. Spíše se ptáme ze "zajímavosti" pač máme taky strach... Čekal jsem něco jako tajný vypínač, zámek pedálů a volantu, pojištění.... Ale jak píšeš...
  21. Máš to parádní pane, až na ty zadní bubny, co by zasloužily péči
×
×
  • Vytvořit...