-
Počet příspěvků
135 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele ccdeny
-
Odsávání oleje +rychlejší a pohodlnější práce bez zvedání auta +pokud ti olej mění někde v servisu nez.....j ti prahy-málokdo octu zvedá jak má! - případnej bordel ti zůstáva v olej.vaně a pak se ti časem může snižovat tlak oleje v důsledku zanešeni "koše"(hlavně u nafty) Na druhou stranu než se to stane tak to nějakej čásek trvá. Znám pár členů co takhle měněj olej a nestěžujou si.
-
Diky. Jinak to zvednutí+další úpravy nebudou tak rychle. Důvodem je stavba garáže-v sobotu se mělo bagrovat,ale bohužel je to všechno tak rozmočeý,že jsem bagrování musel odložit až to vyschne.
-
Tak včera jsem konečně vyměnil žárovku v popelníku. Musím říct,že to teda moc nesvítí-nějak mě to nenatchlo,ale na druhou stranu-mohlo mě to napadnout
-
Octávečka vypadá zachovale Co se týče těch km-toho bych se nebál
-
To chápu,ale já myslel,že se má sepnout až když se otevře popelník-nebo ta žárovka má svítit jakmile se zapnou světla?
-
Bordel tam nemám :P Tak že ho spíná to žluté ozubené kolečko co je pod popelníkem?
-
Kluci potřeboval bych radu: Dnes jsem sundal manžetu řadičky+rámeček co v něm drží manžeta řadičky a zjistil jsem,že je tam žárovička(nefunkční) stejná jako je v knoflíku u spouštění ventilátoru. Moc nechápu co má osvětlovat,když je vevnitř v tunelu?
-
Kluci díky-nechci za každou cenu "šperkovat"a pak bejt nas... . Musím to ještě zvážit fakt nevím
-
Máte někdo zkušenost s chromovanýma klikama značky Jom? Mám je možnost koupit za dobrou cenu-jen mám trochu obavu,aby to nezačalo pak reznout
-
Ahoj kluci, v roce 2011 jsem si splnil sen a koupil O1, která byla vstupenkou mezi Vás. Jedná se o: Škoda Octavia Combi Elegance,barva-9460-temná hlubinná metalíza Motor : 1,9 TDI modelový rok 2004, rok výroby 2003 prodej vozidla-Autosalon Klokočka-dne 11.12.2003 kód motoru: ASV kód převodovky: EGS Výbava:4x airbag,4x el.okna s pojistkou proti sevření,el.zrcátka s vyhříváním,přední a zadní loketka, přední sedadla výškově stavitelná s vyhřiváním,bederní opěra v předních sedadlech, 8x repro,manualní klimatizace,ABS/ASR/EDS s elektronickou uzávěrkou diferenciálu,radio Mid,zadní kotoučové brzdy,alu Triton. úpravy po koupi:denní svícení zn: AEG(před měsícem kaput-nahrazeno denním svicením zn: Osram),maxidot(budíky z laurina),parkovací senzory zn: Valeo,radio Kenwood,přídavné dálkové světla,zapojení pravé zadní mlhovky,přední stěrače aero,plech pod motor,zadní napis z Octavie 2. Servis po koupi: Komplet rozvody,repas turba-teklo jak olejnička,olej,přední kotouče+desky ferodo,přední plné silonbloky(TWR),vyčištění olejové vany+koše-preventivně,vyčištění agr ventilu. Opravy-uznaná reklamace na 5té dveře-rez kolem značky,brzdový spínač,prasklá hadice chlazení-za chladičem-prodřel ji ventilator na chladiči,výměna volnoběžky alternátoru+tlumiče+drážkového řemenu Plánované úpravy a udržba:přední + zadní brzdy brembo,trisky sprint 764,chip-asi dieselpower,nové tlumiče+zvíšení světlé výšky,alu Dezent F 16",volant z rs o1,tonování oken.
-
Můj názor je,že zadek je lehčí o proti předku s motorem a tudíž se kola na zadku zablokují dříve. Jestli ne tak mě opravte
-
Konny:Chtěl jsem je dát za masku-bohužel mám žebra v masce zkosená "do šípu" a tak jsem je dal za žebra pod značku-tam jsou "kolmo"
-
Přídavné dálkové světla-legislativa Jednotná ustanovení pro schvalování typu vozidel z hlediska montáže zařízení pro osvětlení a světelnou signalizaci 6.1. Dálkový světlomet 6.1.1. Užití Povinné na motorových vozidlech. Zakázané na přípojných vozidlech. 6.1.2. Počet Dva nebo čtyři. U vozidel kategorie N3: mohou být montovány dva další dálkové světlomety. Pokud je vozidlo vybaveno čtyřmi zakrývatelnými dálkovými světlomety, je montáž přídavných dálkových světlometů přípustná pouze pro účely světelné signalizace za denního světla, představované jejich přerušovaným rozsvěcováním v krátkých časových intervalech 6.1.3. Uspořádání Žádné zvláštní požadavky. 6.1.4. Umístění 6.1.4.1. Na šířku: žádné zvláštní požadavky. 6.1.4.2. Na výšku: žádné zvláštní požadavky. 6.1.5. Orientace Směrem dopředu.Nejvýše jeden z dálkových světlometů na každé straně vozidla se může stáčet a poskytovat osvětlení zatáčky. 6.1.6. Elektrické zapojení 6.1.6.1. Dálkové světlomety mohou být rozsvěcovány současně nebo ve dvojicích. Pokud jsou u vozidel kategorie N3 montovány dva další dálkové světlomety, nesmí být současně rozsvíceny více než dvě dvojice světlometů. Při přepínání z potkávacího světla na světlo dálkové se musí rozsvítit nejméně jedna dvojice dálkových světlometů. Při přepínání z dálkového světla na světlo potkávací musí zhasnout současně všechny dálkové světlomety. 6.1.6.2. Potkávací světla mohou zůstat rozsvícena současně se světly dálkovými. 6.1.6.3. Pokud jsou namontovány čtyři zakrývatelné světlomety, musí jejich odkrytí zabránit současné funkci jakýchkoli namontovaných přídavných dálkových světlometů, které jsou určeny pro vytváření světelného signálu za denního světla, představovaného jejich přerušovaným rozsvěcováním v krátkých časových intervalech.6.1.7. Kontrolka-Kontrolka zapojení obvodu je povinná. 6.1.9. Další požadavky 6.1.9.1. Maximální svítivost souboru dálkových světlometů, které mohou být zapnuty současně, nesmí překročit 225000 cd, což odpovídá vztažné hodnotě 75. 6.1.9.2. Tato maximální svítivost se zjistí sečtením vztažných hodnot, které jsou na jednotlivých světlometech vyznačeny. Kluci-chápu,že se někomu nezamlouvá co na autě mám! Moje o1 nemá xenony a hid sady neuznávám a jsou nepovolené stejně jako zatmavení předních oken pod přípustnou mez atd. Potřeboval jsem lépe vidět(jezdím hodně v noci)-vyčištění a nové osram NB nestačilo proto jsem zvolil přidavné dálky. No a co se umístění - ono moc šancí na předku není. Docela jsem překvapen jaká revoluce vznikne kůli příd. dálkám. Mám návrh-nebudem se tady hádat a budeme dávat příspěvky pro inspiraci. Já jsem Vás neinspiroval a beru to :( -třeba tady bude něco co mě osloví :D . KaJe
-
No budeš se divit,ale poctivou technickou to prošlo. Jinak nemusí se libit jeden má rád to jinej ono
-
Já mám od loňkého roku Sava Eskimo S3+ a jsem spokojen-na horách nebyl problém ani na uježděným sněhu a ani na čerstvě napadaným .
-
Asi klasická otazka:bylo nějaké zabezpečení? Jinak přeju ať se auto najde a chytnou toho hajzla
-
Dnes byl u nás bratranec mé manželky. No a začal vyprávět o tom,že jezdí s dodávkou(je velká asi jako stará avie)že si užívá tempomat atd Pak ale říká: že ráno, když je dálnice prázdná, tak si při tempomatu klidně čte knížku :( . Na to jsem mu řekl:jsi debil? Výsledek? Byl jsem doma poučen,že si mám věci jen myslet a né je filtrovat ven a rozeštvat rodinu . Doufám,že tenhle magor brzo příjde o tu malou kartičku v peněžence
-
Ahoj kluci, víte je jedno zda je to auto firemí či soukromé-chtěl jsem hlavně upozornit na rizikové parkoviště. Jak jsem se dozvěděl není to na tomto parkovišti ojedinělá záležitost (kola,prop.nádrže,vykradená auta). Moc dobře vím,že takových krádeží je v našem státě spoustu-tak jsem chtěl jen varovat. Ještě jedna věc auto nebylo moje a stejně to byl šok
-
