Přejít na obsah

kinzii

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    114
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele kinzii

  1. Cau,mne to pise jen leve,prave brzdove-jinak nic.Tak jestli je to tak slozite tak to tam necham svitit,zhasne my nachvili,jak seslapnu brzdu. jo ja jsem se spletl,tak ne brzdove,ale 01502 - zarovka koncoveho mlhoveho svetla vlevo (L46) 012 - chyba v elektr. obvodu info o závadě: Stav závad: 01101100 Priorita závad: 2 Frekvence závad: 1 Počítadlo resetů: 49 Kilometry: 208701 km Indikace času: 0 info o závadě: ZAP Napětí: 11.75 V ZAP ZAP VYP VYP VYP 01506 - zarovka koncoveho mlhoveho svetla vpravo (L47) 012 - chyba v elektr. obvodu info o závadě: Stav závad: 01101100 Priorita závad: 2 Frekvence závad: 1 Počítadlo resetů: 49 Kilometry: 208701 km Indikace času: 0 info o závadě: ZAP Napětí: 11.75 V ZAP ZAP VYP VYP VYP
  2. tak to ja budu muset asi do autorizaku co ok dik za radu nekde se poptam,mej se
  3. a nevys jak nebo kde,ja mam diagnostiku-VCDS,pujde to tim nebo ne. nepujde to diagnost.VCDS mam ji,nevys jak to udelat,dik za radu
  4. Tak mne to nedalo a uz to sviti,opravdu jen to zapojit a sviti to cele.ale hlasi mne to prasklou zarovku.Martin.Nevys co stim.
  5. No uvidim ,zatim diky za rady,pekne Vanoce
  6. Diky za radu,ale ja to dam asi nejakemu elektrikarovy, protoze ja jsu stoho uz mag.......
  7. Cau,ja na tech svetlach LED mam jeden kablik nezapojeny a je zluty myslis,ze to mam zapojit na tento kablik tu obrysovku,tam zadne jinaci misto volne neni ve svorkovnici svetla.Dik za radu.
  8. CHlapy zdar,potrebuji poradit mam LED zadni svetla-sedan,nejsou od Litecu.A nesviti my cele svetlo-na starych svetlach mam navic dve zarovky,ktere svitily,aby svitilo cele svetlo,a u techto svetel tam zadne diry na ty zarovky nejsou,tak nevim co stim,Muzete my nekdo poradit diky.Martin.
  9. jj cetl,ja to skusim prepojit a uvidim. ja tam zadne bile konektory nemam,nebiva to jenom u combika.
  10. Ok diky,skusim to,ale tam jeden drat neni zap.vubec-stech svetel jde drat,ale ze zapojeni s auta nic,tak skusim to prepojit,ale jsu s toho nanic,protoze to melo byt udelane tak,aby to clovek jen predelal ty svetla a ne,aby to prepojoval.Uvydim.Zatim dik za radu.
  11. Zdar hosani,potreboval bych poradit.Koupil jsem si LED zadni svetla a nesviti my cele svetlo mam sedana a svetla nejsou od Litecu,hlasi mne prasklou zarovku,kdyz seslapnu brzdu a nebo zap.mlhovku tak hlaseni zmyzne.Muzete my poradit co stim.Diky Martin.
  12. Cau,zdravim vsechny-nedavno jsem si koupil na octavii II zadni led lampy a nesviti my cele svetlo jen nahore a dole,potreboval bych poradit jak to prepojit,aby svitilo cele cecko.Mam sedana.Diky za radu.Martin. Podotykam Litec nemam.
×
×
  • Vytvořit...