Zdravím,potřeboval bych poradit,mám octavia II facelift a dával sem přední nárazník rs komplet,ale na denním avícení jsou dva piny a světla svítí jako pozičky tedka jsem koupil org.a ten má tři piny,nevíte skama ten třetí dotáhnout,aby svítili naplno?díky za pomoc