Přejít na obsah

Halbi

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    180
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Halbi

  1. abych pravdu rekl tak tusim,ze minuly rok jsem vyjizdel v 6:00 a v 7 sraz na HK :)
  2. Pánové a dámy nešlo by zase jak minulý rok domluvit - ofiko sraz v Hradci Králové na začátku dálnice jak je benzina+Mcdonalds , pak v praze, pak v chomutově ? bylo to super, tuším,že čas byl nějak v HK v 8:00, v praze 9:30 a pak nějak v chomutově ? Bylo by to nejlepší aby jsme se takto scházeli :)
  3. za patek,sobotu,nedeli nemam uz pak co delat :)
  4. jj bohužel ano :( teď je v plniči, příští týden bude hotové :)
  5. To dáme chlape ;) Rád tě uvidím :) teda pokud do té doby to dám do kupy :) Ještě jsem v lakovně :) Ale má přijet příští středu tak to snad dám do kupy :)
  6. byl jsem tam 2x nejdrive na 132kw a pka na 138 na brzde .
  7. to bylo ještě před upravou sani a pred katem a jeste oddelam EGR. kouri to pekne :D ale kdyz ma nafta jet tak musi kourit protoze nestihne spalit naftu :) http://www.chiptuning.cz/reference/6296/%C5%A0koda%20Octavia%202.0%20TDI%20PD%20103kW
  8. sportovní filtr do airboxu, kat vykuchal, a udelal se chip, jeste asi zaslepim EGR
  9. dlouhodobou spotřebu na 4500 mám 6 litrů , když jedu z České Třebové do Hradce Králové tak za 4,3l na 100km
  10. snad jsem ještě nezažil aby u O2 2.0 TDI 16V nehoukalo turbo :)
  11. at si lita, turbo houka ale neresim to :)
  12. chip + sportovni sani ( filtr) + kat off a tohle vyslo.
  13. Kdyz Ti rikam kolik mam v aute tak ze me budes delat blbecka?
  14. Mam 103 BKD a najeto 260 tis km, ve 200 tis udelan chip a namereno 138kw a 420Nm. Jede to krasne a hlavne celkem luxusni spotreba a motor slape ;-)
  15. Ol@f přijedete do Opatova ? Kdyby jsi přijel nějak vlakem nebo nějak do České Třebové tak bych Tě vzal klidně já :)
  16. Doufam ze se se mnou take pocita ? :-)
  17. Další moje událost :-/ Facelift :-/ :D
  18. to já jsem čekal také ... netuším
  19. přesně tak !! všechny díly na lak, zničené lišty u dveří, čelní sklo, xenony
  20. barva stejná. odvolávám se, bude se to řešit fakturou ,kterou mě doplatí
  21. Stickler mas predstavu o cenach laku,prace, celniho skla, xenonu apod.. ? Servis to ohodnotil na 90 000.... cele auto - vsechny dily vozu v laku + xenon svetla + celni sklo
  22. pojišťovna mě poslala 34 000 .... :-/
  23. Takto dopadl muj milacek po zasahu nejakeho zmrd...a ... cele auto... :-(
  24. Abych řekl pravdu tak si myslím,že docela lícuje dobře :)
×
×
  • Vytvořit...