-
Počet příspěvků
180 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Halbi
-
abych pravdu rekl tak tusim,ze minuly rok jsem vyjizdel v 6:00 a v 7 sraz na HK :)
-
Pánové a dámy nešlo by zase jak minulý rok domluvit - ofiko sraz v Hradci Králové na začátku dálnice jak je benzina+Mcdonalds , pak v praze, pak v chomutově ? bylo to super, tuším,že čas byl nějak v HK v 8:00, v praze 9:30 a pak nějak v chomutově ? Bylo by to nejlepší aby jsme se takto scházeli :)
-
za patek,sobotu,nedeli nemam uz pak co delat :)
-
-
To dáme chlape ;) Rád tě uvidím :) teda pokud do té doby to dám do kupy :) Ještě jsem v lakovně :) Ale má přijet příští středu tak to snad dám do kupy :)
-
bude tam Alessi a Ol@f
-
byl jsem tam 2x nejdrive na 132kw a pka na 138 na brzde .
-
to bylo ještě před upravou sani a pred katem a jeste oddelam EGR. kouri to pekne :D ale kdyz ma nafta jet tak musi kourit protoze nestihne spalit naftu :) http://www.chiptuning.cz/reference/6296/%C5%A0koda%20Octavia%202.0%20TDI%20PD%20103kW
-
sportovní filtr do airboxu, kat vykuchal, a udelal se chip, jeste asi zaslepim EGR
-
dlouhodobou spotřebu na 4500 mám 6 litrů , když jedu z České Třebové do Hradce Králové tak za 4,3l na 100km
-
snad jsem ještě nezažil aby u O2 2.0 TDI 16V nehoukalo turbo :)
-
at si lita, turbo houka ale neresim to :)
-
chip + sportovni sani ( filtr) + kat off a tohle vyslo.
-
Kdyz Ti rikam kolik mam v aute tak ze me budes delat blbecka?
-
Mam 103 BKD a najeto 260 tis km, ve 200 tis udelan chip a namereno 138kw a 420Nm. Jede to krasne a hlavne celkem luxusni spotreba a motor slape ;-)
-
Ol@f přijedete do Opatova ? Kdyby jsi přijel nějak vlakem nebo nějak do České Třebové tak bych Tě vzal klidně já :)
-
Doufam ze se se mnou take pocita ? :-)
-
-
to já jsem čekal také ... netuším
-
přesně tak !! všechny díly na lak, zničené lišty u dveří, čelní sklo, xenony
-
barva stejná. odvolávám se, bude se to řešit fakturou ,kterou mě doplatí
-
Stickler mas predstavu o cenach laku,prace, celniho skla, xenonu apod.. ? Servis to ohodnotil na 90 000.... cele auto - vsechny dily vozu v laku + xenon svetla + celni sklo
-
pojišťovna mě poslala 34 000 .... :-/
-
-
Abych řekl pravdu tak si myslím,že docela lícuje dobře :)
