Jump to content

pissi

Uživatelé
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutrální

Recent Profile Visitors

705 profile views
 1. Jj stříbro je stříbro..
 2. Dívám se,že mi to vlákno trochu zatuhlo.. Za ty tři roky jsem neudělal vubec nic,jen pravidelný servis.. Jen jezdím a užívám si jak auto bezvadně funguje.. Jinák,letos už mám nachystáno na sezónu. Rozleštěno a navoskováno.. Možná ještě trochu poladím výšku. Teď jsem jezdil o něco výš,ale nějak mě to zase táhne dolů... :-D
 3. Povedené.. :palec: :palec:
 4. Leštíme na Žamberk. Ve třech to jde mnohem líp :) . A taky jsem si udělal minulý týden malou radost.. Zatím jsem je měl ve všech autech,takže nebudu porušovat tradici..
 5. Bohatě by mi stačilo Bolero a byl bych spojojený ;) . Manželka ale protestuje,protože Bolero neukazuje údaje z klimatroniku na hlavní obrazovce a prý neuvidí z místa spolujezdce teploty a čas :D :D ..
 6. Taak povedlo se.. S velkou pomoci načerpaných informací tady z fóra,ale nakonec vlastními silami namontováno :D ..
 7. Chytaly o kloub,či co? Pošlo to něco níž? O kolik?
 8. Zdravím. Podle toho,co jsem se dočetl tak nejde nastavit sklapění zrcátek pouhym zamknutím,chapu to dobře? Nepřišel už náhodou někdo na to jak je nakódovat aby se klíček nemusel přidržovat? Aby se teda sklopily hned při zamknutí.
 9. Venku zase chcalo,tak se trochu pohnul s OPS.. Po mechanické stránce by to mělo být všechno hotové. Teď ještě nakodovat,odskoušet a složit :) ..
 10. Luxusní barva na RS ;) ,a ty celokožené sedačky jsou největší pecka... :palec:
 11. lifty: díkes.. phobas: vím,že ty už to teď asi řešit nebudeš,ale i velké čidla se běžně dávaly dopředu. Měl by si to jako z fabriky.. ;)
 12. Máš moc pěkné auto :palec: .. Sedačky jsou festovní :palec: Akorád ty zástěrky podle mě trochu kazí celkový dojem..
×
×
 • Create New...