Přejít na obsah

Stackle

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    181
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stackle

  1. Stackle

    OII Combi

    Právě, že jsem taky koukal :D ale ta cena je fakt brutální Mám další otázečku, potřebuju novou řídící jednotku motoru. Ten strejda co měl auto přede mnou dostal řídící jednotku do "recovery modu" a prej to nejde spravit :D jak poznám, že koupím stejnou ? :D a kolik za ní mám max dát ? :)
  2. Stackle

    OII Combi

    Nexen N9000 225/40 ZR18 92Y XL Já jen že ty co napsal šátec, tak stojí kus 5 361 Kč/ks. Mě by stačili Nexen N8000 225/40 ZR18 92Y XLta cena 1 680Kč/ks, je daleko přijatelnější :D
  3. Stackle

    OII Combi

    Tyto jsou zlé ? :) SAVA INTENSA UHP XL FP ? :)
  4. Stackle

    OII Combi

    Klucí, nějaká rada jaké pneu koupit ? Chci 225x40 R18 do 1600,-/ks letní :)
  5. Zdravím, chtěl bych jet :) vím kde :D v 17:30 ? :) Musím nějak dopředu hlásit zda pojedu ? :D
  6. Mooc pěkně ti to lícuje :D
  7. Stackle

    OII Combi

    Tak jsem vzal autíčko umýt a zjistil sem, že wapka odloupla trochu toho laku od spreje na světlech. Takže to pujde asi celý dolů. :D
  8. Stackle

    OII Combi

    Brzdová + obrysová + mlhová světla vzadu svítí normálně. Pouze směrovky a couvačky jsou zatmavené. Ale při rozsvícení je tam nepatrný rozdíl. Předek není nějak EXTRA ovlivněn. :P
  9. Stackle

    OII Combi

    Stříkal jsem to tímto zatmavovacím sprejem. Kupoval jsem to v meteoru za vydřidušskou cenu 290,- :D Akorát víčko je černé :) pak je i sprej černý, tu je červené :)
  10. Stackle

    OII Combi

    Zadky blikaji podle me lepe nez na bilem :) ;) a delal jsem to zatmavovacim sprejem na sklo :) a videjko udělam zitra ;)
  11. Stackle

    OII Combi

    Tak tady jsou fotky. Sice špatné bylo to narychlo. Nevím jestli to vidíte, ale mě se to strašně líbí
  12. Stackle

    Folie na mlhovky

    Total ignore ze stránky prodejce. Nejdou jim ani webovky. Jinak jsem se na to vykašlal :-) začal jsem si spíše hrát se zatmavováním světel :-
  13. Stackle

    OII Combi

    Nastříkáno, zítra nafotím :)
  14. Stackle

    OII Combi

    Ok, večer vyzkouším, začerním to úplně a blinkry vepředu dám do hodně tmavé kouřové černé :)
  15. Stackle

    OII Combi

    Jak moc to "může" (nemůže :D) být zatmavený :D Tím myslím, aby bylo vidět světlo a blinkr :D
  16. Stackle

    OII Combi

    No možná jsem to dělal z velké vzdálenosti :D
  17. Stackle

    OII Combi

    4 vrstvy ze zhruba 20-25cm :) zadek a 3 vrstvy předek, ze vzdálenosti jakš takš stejné. :D Ale ted se mi to zdá opravdu máloo, takže večer asi opět spacák v garáži :D ono se to nezdá ale od 4 jsem to dělal do 7, abych neměl žádný roh ostrý, ale kulatý :D
  18. Stackle

    OII Combi

    Měl jsem strach, aby pak šla vidět žárovka na couvání a blinkr. Uvidíme jakto bude vypadat. Nevytáhl jsem auto ven zatím. Dneska až to vytáhnu na světlo, tak uvidím. ;) Možná zatmavím více i vepředu na blinkrech, uvidíme :)
  19. Stackle

    OII Combi

    Včera večer přibylo zatmavení světel :-)
  20. Stackle

    OII Combi

    U mě to jde taky pomalu :D Lip jsem tam dal v říjnu. Teď ladím mračítka + zatmavení světel. Jinak přidávám pár fotek. INFO: Modry Leon 2001 Žlutá OIII RS sedan 2015 Červená OII RS Look 2007 Rodinné foto před domem, když se o víkendu sejdeme RSW 18" letní kola na mazlika :)
  21. Stackle

    OII Combi

    Ano, předchozí majitel hodil RS Look a černou střechu masku. Chtělo to menší opravy, protože jsem punťa, ale i když je to Ambiente, tak jsem spokojen. Červená s těmi černými doplńky mi učarovala.... ^_^ ^_^
  22. Stackle

    OII Combi

    Nevím jestli mohu hodit odkaz, když tak to někdo pak smaže :-) http://www.sbazar.cz/ACARScz/detail/14949150-alu-kola-elektrony-skoda-5x112-18r18-et
  23. Stackle

    OII Combi

    Elektrony Škoda 5x112 18"(r18) ET43 = 14 900,- Podle mě je to super cena :) je to bez gum :D
  24. Stackle

    OII Combi

    Ahoj, viděl jsem :D a souhlasím. Chtěl bych 19" Extreme z OIII. :D U nás v Třebíči je týpek prodává. ;)
  25. Stackle

    OII Combi

    Tak tak, je to foceno v Náměšti :-) Já nejsem přímo z Náměště, jsem z Třebíče, ale bývám tam víkendy :-) Ty jsi odkud ? :-)
×
×
  • Vytvořit...