-
Počet příspěvků
181 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Stackle
-
Právě, že jsem taky koukal :D ale ta cena je fakt brutální Mám další otázečku, potřebuju novou řídící jednotku motoru. Ten strejda co měl auto přede mnou dostal řídící jednotku do "recovery modu" a prej to nejde spravit :D jak poznám, že koupím stejnou ? :D a kolik za ní mám max dát ? :)
-
Nexen N9000 225/40 ZR18 92Y XL Já jen že ty co napsal šátec, tak stojí kus 5 361 Kč/ks. Mě by stačili Nexen N8000 225/40 ZR18 92Y XLta cena 1 680Kč/ks, je daleko přijatelnější :D
-
Tyto jsou zlé ? :) SAVA INTENSA UHP XL FP ? :)
-
Klucí, nějaká rada jaké pneu koupit ? Chci 225x40 R18 do 1600,-/ks letní :)
-
Zdravím, chtěl bych jet :) vím kde :D v 17:30 ? :) Musím nějak dopředu hlásit zda pojedu ? :D
-
Mooc pěkně ti to lícuje :D
-
Tak jsem vzal autíčko umýt a zjistil sem, že wapka odloupla trochu toho laku od spreje na světlech. Takže to pujde asi celý dolů. :D
-
Brzdová + obrysová + mlhová světla vzadu svítí normálně. Pouze směrovky a couvačky jsou zatmavené. Ale při rozsvícení je tam nepatrný rozdíl. Předek není nějak EXTRA ovlivněn. :P
-
Stříkal jsem to tímto zatmavovacím sprejem. Kupoval jsem to v meteoru za vydřidušskou cenu 290,- :D Akorát víčko je černé :) pak je i sprej černý, tu je červené :)
-
Zadky blikaji podle me lepe nez na bilem :) ;) a delal jsem to zatmavovacim sprejem na sklo :) a videjko udělam zitra ;)
-
Tak tady jsou fotky. Sice špatné bylo to narychlo. Nevím jestli to vidíte, ale mě se to strašně líbí
-
Total ignore ze stránky prodejce. Nejdou jim ani webovky. Jinak jsem se na to vykašlal :-) začal jsem si spíše hrát se zatmavováním světel :-
-
Nastříkáno, zítra nafotím :)
-
Ok, večer vyzkouším, začerním to úplně a blinkry vepředu dám do hodně tmavé kouřové černé :)
-
Jak moc to "může" (nemůže :D) být zatmavený :D Tím myslím, aby bylo vidět světlo a blinkr :D
-
No možná jsem to dělal z velké vzdálenosti :D
-
4 vrstvy ze zhruba 20-25cm :) zadek a 3 vrstvy předek, ze vzdálenosti jakš takš stejné. :D Ale ted se mi to zdá opravdu máloo, takže večer asi opět spacák v garáži :D ono se to nezdá ale od 4 jsem to dělal do 7, abych neměl žádný roh ostrý, ale kulatý :D
-
Měl jsem strach, aby pak šla vidět žárovka na couvání a blinkr. Uvidíme jakto bude vypadat. Nevytáhl jsem auto ven zatím. Dneska až to vytáhnu na světlo, tak uvidím. ;) Možná zatmavím více i vepředu na blinkrech, uvidíme :)
-
-
U mě to jde taky pomalu :D Lip jsem tam dal v říjnu. Teď ladím mračítka + zatmavení světel. Jinak přidávám pár fotek. INFO: Modry Leon 2001 Žlutá OIII RS sedan 2015 Červená OII RS Look 2007 Rodinné foto před domem, když se o víkendu sejdeme RSW 18" letní kola na mazlika :)
-
Ano, předchozí majitel hodil RS Look a černou střechu masku. Chtělo to menší opravy, protože jsem punťa, ale i když je to Ambiente, tak jsem spokojen. Červená s těmi černými doplńky mi učarovala.... ^_^ ^_^
-
Nevím jestli mohu hodit odkaz, když tak to někdo pak smaže :-) http://www.sbazar.cz/ACARScz/detail/14949150-alu-kola-elektrony-skoda-5x112-18r18-et
-
Elektrony Škoda 5x112 18"(r18) ET43 = 14 900,- Podle mě je to super cena :) je to bez gum :D
-
Ahoj, viděl jsem :D a souhlasím. Chtěl bych 19" Extreme z OIII. :D U nás v Třebíči je týpek prodává. ;)
-
Tak tak, je to foceno v Náměšti :-) Já nejsem přímo z Náměště, jsem z Třebíče, ale bývám tam víkendy :-) Ty jsi odkud ? :-)
