peter2410
Uživatelé-
Počet příspěvků
49 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele peter2410
-
cennik, vybavy nema stale nikto?
-
Info k vybave ambition nahodou nemas? :)
-
Cennik zatial nevypluli, ma byt ale urcite tento tyzden, info od predajcu: benziny pojdu + 100 eur, nafta + 150 eur
-
Mna by zaujimalo ci to bude mat denne led aj pri halogenoch.
-
No to som zvedavy na ten cennik, budem objednavat asi uz ten facelift a firemny budget mat tak LTT na style vybavu. Dufam ze ceny nepojdu rapidne hore, lebo ma...
-
Tak pri mojom vystupovaní ich odfajcim po roku :D sedia mi lepšie kvôli užšiemu bočnému vedeniu oproti ambition sedačkam. Štandardné ambtition sú širšie ako v OII (ktoré sú mi akurát) , tak by som v nich asi lietal.
-
Ja moc veci neovplyvnim, musim vyberat podla nasich mudrych tabuliek. Aj zato dakuhem rakusanovi, ktory po 3 rokov bol vyhodeny na vyssiu poziciu :D musi to byt 1,6tdi ambition + 10% z ceny ako doplnkova vybava (vyberám Ja) + cca 600 eur povinna vybava (určené firmou). A dsg by sa uz pocitalo ako tych 10% moja vybava. Tzn by to bola standard ambition s dsg. Ja volim radsej vybavu, nech to aj vyzera konecne po tych autach co som mal.
-
Neviete Kolko je teraz cca cakacka na liftback/kombi? (1,6tdi)
-
Tie sedadla by aj mna zaujimali (planujem ich objednat). Na mieste vodica je vidiet nejaky flak alebo to je osoupane? Ma to dost malo najazdene aby uz boli opotrebovane.
-
:) nie, sluzebak musí byt octa... Podľa tabuliek :)
-
Zaťal to súhlasí s mojim pravdepodobným rozhodnutím :) o xenony by až tak nešlo, skôr o tie ledky, a tie šport sedačky sú tiež paráda :)
-
Dobrá odpoved :D skôr mi ide o tie led pásiky :)
-
Dilema. Vyberám sluzebak(50000km/rok). Do budgetu mám na vyber: 1,6tdi DSg iba v základe ambition alebo 1,6tdi manuál + výbava (xenony, dynamic paket, 17 kolá, Bolero, ambition plus) . Automat by bol pekný pri tých km ale už konečne by som chcel aj vybavené auto. A bez xenov mi to príde take chudobné to auto. Aj tie zákl sedačky sú pre mna moc široké. Čo by ste vybrali vy?
-
Dilema. Vyberám sluzebak(50000km/rok). Do budgetu mám na vyber: 1,6tdi DSg iba v základe ambition alebo 1,6tdi manuál + výbava (xenony, dynamic paket, 17 kolá, Bolero, ambition plus) . Automat by bol pekný pri tých km ale už konečne by som chcel aj vybavené auto. A bez xenov mi to príde take chudobné to auto. Aj tie zákl sedačky sú pre mna moc široké. Čo by ste vybrali vy?
-
ako citam, tak prechod zo sirky 225 na 205 je na dynamike citit. Idem objednat 1,6 tdi a planujem 17" ale zase pri tom motore sa bojim ze to bude az moc na ten vykon. Jazdim vela takze nechcem prist zbytocne o kW, kedze ta 1,6 ich nema na rozdavanie. 1,6 mam predpisanu, takze 2-litre mi neodporucajte :-) Vas nazor (17" resp 16")?
-
Je rozdiel medzi bolerom a swingom? ... Okrem väčšieho displeja.
-
Zdravím. Neviem či to bol niekto tu, ale niekto písal že má na sedačke z dynamic paketu nejaký akoby fľak na sedacej časti. Odstránili ste to? A ešte otázka, už som čítal o sťažnosti so žmolením latky na sedačke. Vy to nepozorujete? Dik za info.
-
Ako hoodnotis dsg v 1,6? Rozmyslam ci dag alebo manual. Akurat ked dsg tak mi tam nevychadzaju xenony. Resp. sa vzdam nejakej vybavy zostanu 16ky ale bude dsg :). Tiez jazdim vela. Pri dsg sa bojim ci je tam dostatocna vykonova rezerva na automat. Ci sa s tym da vobec vyblaznit aj na okreskach a pod. Asi budem musiet niekde vyskusat. Teraz dojazdievam 1,6tdi OII fl.
-
otazka je ci clovek ten rozdiel tuhosti pri jazde spozna. Dalsie vec je hlavne u Octavie III liftback, kde boli staznosti na podvozok a u combi sa uz vyladil a mal sa aj u liftbacku ale nikde neviem najst porovnanie, ako sa to auto sprava teraz.
-
160R: len neviem nikde najst test kde by uz hodnotili rozdiel a pod. Neviem ci tam bude hrat taku rolu aj vacsia tuhost karoserie pri combi. Pri liftbacku sa mi hodi tvrde Plato nad batozinou, aspon lepsie oddeluje ten bordel co nosim vzadu ako iba roletka v combi. To je pre mna jedno plus u liftbacku.
-
Diky. Akurat dnes som pozeral vzorkovnik s latkami a som trosku v rozpakoch. Tie sedadla maju v potahu take semisove pruzky alebo co. sa bojim aby sa na to zbytocne vsetko nechytalo ale sa to nebodaj nezodralo alebo co. Trosku ma to teraz zneistilo.
-
Ma niekto so sedackami z dynamic paketu skusenosti? Su tvrdsie ako standardne? Potahovy material je taky isty aku u standardnych?
-
Zdravim, Liftback vs combi - v prvych testoch chvalili combi pre vacsi komfort tlmenia a mensiu hlucnost. Uz to vyriesili aj pri liftbacku? Chcel som liftback ale pokial su tam stale problemy tak beriem combi. Tuhost karoserie Asi nemusim riesit alebo to ma vobec vyznam? v kufri stale nosim sluzobne cca cez 50kg batozinu. Dakujem za kazdu info.
-
Zdravim, Vyberam novy sluzebak a Mam par otazok: 1. Paket dynamic - oplati sa tam dat tie sport sedacky alebo zostat pri standardnych? (mam rad tvrde sedacky) 2. Liftback vs combi - v prvych testoch chvalili combi pre vacsi komfort tlmenia a mensiu hlucnost. Uz to vyriesili aj pri liftbacku? Chcel som liftback ale pokial su tam stale problemy tak beriem combi. Tuhost karoserie Asi nemusim riesit alebo to ma vobec vyznam? 3. Nechavam tam asi 16ky kolesa. Dalo by sa to zvladnut na 17kach? (komfort + mensia dynamika pri motore 1,6 tdi) , jazdim Cca 50 tis/rok. Dakujem za kazdu info.
