Jojo na to jsem taky myslel :) Ale pochybuju, že to někdo chtěl přímo vykrást komplet. V úvahu připadají jen dvě možnosti, někdo kdo prostě neunesl RSko na parkovišti kolejí (což nechápu, když jeden týpek tu má nového lexuse :D ) a za druhé, ta víc pravděpodobná, že to byl nějaký houmles, kterému prostě byla zima a doufal, že po kapsách v bundě budou nějake cennosti, nebo peníze (ještě, že v sobotu se prala, tak tam nic nebylo :D )
Jinak už je to opraveno, v pátek jedu do Tinteku to zatonovat a do AMS autosklo vyměnit čelní sklo :)