Přejít na obsah

jajiN

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    1 471
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jajiN

  1. jajiN

    FROGGY by jajiN

    A jeste bych zapomel, puvodni znacek RS je na prodej :) Pokud by mel nekdo zajem. Na cene se urcite dohodneme
  2. jajiN

    daviho 1.8 20VT

    Ty kola jsou pecka :)
  3. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Peetrs: Diky za radu, az bude cas tak to snad vyzkousim
  4. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak dneska jsem to umyl a trosku udelal clean :) jen ta zadni spz je asi kriva :D Ale tak to nekdy opravim snad :D Jo a prestal mi svitit pravy xenon, vybojkou to neni, zkousel sem novou. Ale obrysovka sviti. Nevi nekdo cim to muze byt? Tady nejak foto. Konecne edice GREENLINE :D By jajin at 2012-03-02 By jajin at 2012-03-02 By jajin at 2012-03-02 By jajin at 2012-03-02
  5. Trva to tak 40minut, podle toho kolik maji prace :) Ja si chtel pujcit supa na tu chvilku, ale meli rozpujcovano vse :( tak sem trajdal po meste
  6. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak ještě jednou diky všem. Jinak potěšilo mě, že i sám pan El Presidento mi na narozky poslal darek konečně došla kartička octavia clubu auto vyzvednuté ze servisu, zítra to sklo zajet dotonovat to Tinteku a vyměnit to čelní sklo a snad aspoň na chvilku bude klid :D
  7. jajiN

    Čerňule

    Je to parada Jinak s tou spotrebou moc nemachruj, taky mam 3,9litru . . . . ale na 50km :( :lol:
  8. No jo, travnicek je parada :D Ale az to pak bude muset vase dite sekat kazdy tyden, tak vas bude proklinat (vlastni zkusenost ) Ale vypada to krasne
  9. jajiN

    Raketa

    Jo sterace bych taky potreboval :(
  10. jajiN

    Octavia RS

    Spis zacal myslet ekonomicky :D Taky v garazi jak chodim kolem kola si rikam, ze zacnu zase jezdit . . . uz rok a pul a furt nic :D Jinak hodne stesti preju s tou opravou. Ono vyriznout to a navarit nove je asi nejlepsi varianta. To rozbity si pak muzes vystavit doma jako suvenyr z demolition derby :D Tak preju at se to dari co nejrychleji a neni to nic horsiho :( http://forum.octaviaclub.cz/public/style_emoticons/default/palec.gif
  11. jajiN

    FROGGY by jajiN

    jéé :) dik kluci holt skoncilo obdobi "teenager" :D Tak ted bych mel pry dostat rozum a tak :D tak sem zvedav
  12. Deko stavi tohle :D :D :D http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420972_10150841412575031_294773970030_12808371_715448976_n.jpg
  13. jajiN

    Octavia RS

    TO nevypada moc hezky :( No kazdopadne preju co nejrychlejsi opravu s nejlepsim pomerem cena/kvalita a at okta zase jezdi. Je skoda takovyho krasnyho auta, aby stalo :(
  14. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Právě, ono Ti každý řekne, že máš jen obyčejnou okťu . . . ale to prostě tady na foru pro nikoho snad neplatí. Každá je jiná, každá je svá a hlavně na každé je děláno a staráno s laskou a péči. O to víc to pak zamrzí i takové pitomé malé zadní okynko no.
  15. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jojo na to jsem taky myslel :) Ale pochybuju, že to někdo chtěl přímo vykrást komplet. V úvahu připadají jen dvě možnosti, někdo kdo prostě neunesl RSko na parkovišti kolejí (což nechápu, když jeden týpek tu má nového lexuse :D ) a za druhé, ta víc pravděpodobná, že to byl nějaký houmles, kterému prostě byla zima a doufal, že po kapsách v bundě budou nějake cennosti, nebo peníze (ještě, že v sobotu se prala, tak tam nic nebylo :D ) Jinak už je to opraveno, v pátek jedu do Tinteku to zatonovat a do AMS autosklo vyměnit čelní sklo :)
  16. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jo nad tim jsem uz taky badal. Protoze to byla celkem velka dira, perovka a hlavne byla bila :D Tak nevim co s tim ten houmles chce delat :D
  17. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Zítra to jde na výměnu a ve čtvrtek jedu k Tinteku to zatonovat :D
  18. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Největší ironii osudu je to, že v autě je úplně nové rádio, měsíc starý herní noťas za celkem balík a peněženka s větší hotovosti. Jediná věc co se ztratila, byla zimní bunda Sice stála asi dvojku, ale kdyby mě o ní požádal . . . stejně už jsem ji nechtěl . . .
  19. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Taky se uz tesim :D Jinak pro odlehceni, tady fotky jak vypadala okta u prvniho majitele :) http://www.auto-tuning.cz/cg_car.php?page=0&sel=4&scar_name=&author=&crd=259
  20. Divej jak na me kdyz nemam stresni box kaslou :lol: Jinak hezky co jste menili/opravovali?
  21. Jasne ja to chapu. Ja mam chip na 156kw :) Tak me to jen zajimalo no :)
  22. Tak u "nas" v Ostrave je MAXCHIP a nabizi hodnoty po chipu prave tech 165kw (http://www.maxchip.cz/?option=com_jumi&fileid=3#info) a ma i valcovou zkusebnu, takze pokud by to i odbrzdil, tak bych si to zasel asi precipovat. Uvidime. Kazdopadne se tam snad tento tyden zastavim :)
×
×
  • Vytvořit...