Přejít na obsah

jajiN

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    1 471
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jajiN

  1. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No asi to tak taky vidim :) a jen dotaz. Nic vam nedre pri te 8,5? Asi to fakt bude drit ta zku*vena pneu :( :D
  2. http://www.hamar.cz/cs/rozvodove-sady/1183808-ozubenisada-rozvodoveho-remene.html http://www.hamar.cz/cs/vodni-cerpadla/1181877-vodni-cerpadlo.html
  3. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jakoze chci to aspon vyzkouset a nafotit par fotek a pak nahoru zase :D :) Houmik: To je tak jediny rozmer, ktery jde tady sehnat, pac ty 205 a nic mensiho clovek ani za boha nesezene :D Muzu vedet znacku? Ja zase premyslim nad Nangangama, mel jsem je i minule nove a drzeli paradne :) Jo a taky jsem mel asi meneny jeden xenon, pac jeden sviti do bila a druhy uz se asi vysvitil a sviti spise do zluta. Tak jsem hledal a nasel jsem stranku kde prodavaji ruzne barvy :D Pisou ze je to v zavislosti a kelvinech, ale to je zase jen lakadlo asi a bude to jen nejake barvou. Kazdopadne maji tam spektrum od zlute pres bilou svetle modrou uplne jasne modrou az po fialovou. cena 200kc :D Tak jsem hnedka koupil si super jasne modre :D Tak jsem zvedav. CHtel jsem nejake vyrazne zelene, ale buh vi co by na to rekli PCR (ikdyz co reknou na cele moje auto ze :D ). takze uvidime co to bude za zazrak za 200kc :D
  4. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Neblazni :D shanim 215/35/19 nejlepe 205/35/19 ale ty u nas nejsou k sehnani :( a auto pujde jeste niz. Zadek tak o 2-3cm a predek na leto asi vykucham podbehy a o tech 5 cm to rubnu :D
  5. jajiN

    Čerňule

    Mmm ze bych si taky udelal vylet? :D Vypada to vazne krasne
  6. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No ja mel kreditku, ktera nepodporovala internetove bankovnictvi :D Tedka uz konecne nejakou plastiku mam, sice ne zlatou, ale platit se s tim da No o tlumic to prekvapive nedre, je tam 0,000001mm mista ale nedre :D Dre to vpredu naboku jak konci podbeh a zacina karoserie.
  7. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak radio uz dorazilo a maximalni spokojenost teda s komunikaci s iPhonem i s funkcema vyhledavani. Jen mi zacina nejak chybet ta bedna co zabira pulku kufru a duni :D Ale to jsem si slibil ze uz ji tam nedam. Jinak to jak se resilo, ze mi dre prave predni kolo, tak jsem to chtel vyresit podlozkama, pro jistotu 10mm a k tomu prodlouzene srouby, objednaval jsem to u REVILO TUNING SHOP (nakupoval jsem tam dost na minule auto) a musim rict ze se vyrazne polepsili. Do dvou hodin mi pan volal a prokonzultoval se mnou vse a doporucil mi radsi 5mm s tim ze pokud bych nebyl spokojeny tak mi to vymeni za stejnou cenu, ze ty 10mm nemajistredici krouzek a ze by se to nevystredilo samo jen sroubama. Takze hodnotim jednickou Potom stale ocekavam vysneny polep na auto, v reklamce si asi davaji na cas :( Taky bych chtel od Vás radu jake pneu na ty kola 8,5J? Mam tam ted 225, ale chci asi uzsi at to vypada :D Nejake doporuceni? Jo a taky bych uz mel byt oficialnim clenem octavia-clubu :D YOUPIII
  8. Tak kola jsou paradni Libi se mi kola kde je minimum paprsku a jsou tenke a krasne tak vyniknou brzdy a podobne. At uz je jaro a muzes se pochlubit
  9. Kamo musim uznat ze je to nadherne :) Hlavne ta bila, pripomina mi moji byvalou. Jen jedina nevyhoda tady te bile je to, ze neni zase az tak vyrazna. Samo, ze kdyz to nalestis atd tak to razi pekne. Ale takove frozen/alpine white :D Kazdopadne klobou dolu za tu praci co jsi na ni udelal. Uz se tesim na foto s xenama :) Jinak hlavne zavidim, ze jsi koupil auto od Rehyho a tudiz na nem nebyly (skoro) zadne chyby, tak se muzes venovat upravam To my nekteri jsme takove stesti nemeli :lool: :lool: Tak s chuti do toho a pokracuj stejnym smerem
  10. jajiN

    Raketa

    dalsi student mezi nama :D no to potes to zase bude nadavek na chudy studentsky zivot :D
  11. jajiN

    FROGGY by jajiN

    ftipalci :D No Deko to mel jako prvni uznavam :)Jinak se to hromadne objednava pres jednoho manika na vw-clubu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=90&t=199201
  12. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Zkousel jsem VT a ty zeleny lemy by nebyly spatny :D Jinak k te chybe spinace brzdovych svetel. Asi to byl . . . zkrat? Ted jsem to byl zkusit a vsechny tri sviti v poradku :)
  13. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Diky za rady chalani :) a jinak co to udelat takhlenc? :D
  14. jajiN

    Raketa

    Hezka barva :) Tak mnoho stastnych km bez nehod a bez problemu. Jinak k tem face kolum bych poridil i face zadnich prednich svetel a narazniku :)
  15. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Nevi nekdo co to muze byt? :D At to ctu jak to ctu, nechapu co mam jako kontrolovat :D
  16. Foto bohuzel nemam :( Ale potom jsem tam daval zpatky origo tu na tlutej klacek a kdykoliv jsem chtel jet sportovneji a radil trosku z ostra tak mi to zustalo v ruce :D :D
  17. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No mozna kdybych prenastavil ten budik at to ukazuje spotrebu na 50km :D tak bych se na tech 5-6litru dostal :D
  18. jajiN

    Můj Mazel

    Jeste k tem koluk, konecne taky nekdo kdo nema jen ty "obycejne" audinacke :D
  19. Ale nacpes :) Ja to na minule radicce mel taky uz od puvodniho majitele a proste to tam nejakym zazracnym zpusobem narval :D
  20. Tak tak. Jinak svetla parada :) Hned to vypada lip to auto. Jinak z Ostravy? :) Tak se snad nekdy nekde potkame :D Co sraz v unoru? :)
  21. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jinak bych si potom taky mohl dat dozadu misto toho pasecku s napisem VRS tam dat pasecek s napisem GREENLINE :lol:
  22. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jak jsme si psali, asi to tak bude jen vyraznejsi :D Ale vzdalena budoucnost :( Vse se bude odvijet jestli si najdu na prazdniny brigadu :D
  23. Tak u me problem vyresen, udelal jsem komplet novy vyfuk - od downpipe az po konec a startuje bez problemu ;)
  24. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Ja tady tohle objednaval nove za 1850 :)
×
×
  • Vytvořit...