-
Počet příspěvků
1 471 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele jajiN
-
No asi to tak taky vidim :) a jen dotaz. Nic vam nedre pri te 8,5? Asi to fakt bude drit ta zku*vena pneu :( :D
-
http://www.hamar.cz/cs/rozvodove-sady/1183808-ozubenisada-rozvodoveho-remene.html http://www.hamar.cz/cs/vodni-cerpadla/1181877-vodni-cerpadlo.html
-
Jakoze chci to aspon vyzkouset a nafotit par fotek a pak nahoru zase :D :) Houmik: To je tak jediny rozmer, ktery jde tady sehnat, pac ty 205 a nic mensiho clovek ani za boha nesezene :D Muzu vedet znacku? Ja zase premyslim nad Nangangama, mel jsem je i minule nove a drzeli paradne :) Jo a taky jsem mel asi meneny jeden xenon, pac jeden sviti do bila a druhy uz se asi vysvitil a sviti spise do zluta. Tak jsem hledal a nasel jsem stranku kde prodavaji ruzne barvy :D Pisou ze je to v zavislosti a kelvinech, ale to je zase jen lakadlo asi a bude to jen nejake barvou. Kazdopadne maji tam spektrum od zlute pres bilou svetle modrou uplne jasne modrou az po fialovou. cena 200kc :D Tak jsem hnedka koupil si super jasne modre :D Tak jsem zvedav. CHtel jsem nejake vyrazne zelene, ale buh vi co by na to rekli PCR (ikdyz co reknou na cele moje auto ze :D ). takze uvidime co to bude za zazrak za 200kc :D
-
Neblazni :D shanim 215/35/19 nejlepe 205/35/19 ale ty u nas nejsou k sehnani :( a auto pujde jeste niz. Zadek tak o 2-3cm a predek na leto asi vykucham podbehy a o tech 5 cm to rubnu :D
-
Mmm ze bych si taky udelal vylet? :D Vypada to vazne krasne
-
No ja mel kreditku, ktera nepodporovala internetove bankovnictvi :D Tedka uz konecne nejakou plastiku mam, sice ne zlatou, ale platit se s tim da No o tlumic to prekvapive nedre, je tam 0,000001mm mista ale nedre :D Dre to vpredu naboku jak konci podbeh a zacina karoserie.
-
Tak radio uz dorazilo a maximalni spokojenost teda s komunikaci s iPhonem i s funkcema vyhledavani. Jen mi zacina nejak chybet ta bedna co zabira pulku kufru a duni :D Ale to jsem si slibil ze uz ji tam nedam. Jinak to jak se resilo, ze mi dre prave predni kolo, tak jsem to chtel vyresit podlozkama, pro jistotu 10mm a k tomu prodlouzene srouby, objednaval jsem to u REVILO TUNING SHOP (nakupoval jsem tam dost na minule auto) a musim rict ze se vyrazne polepsili. Do dvou hodin mi pan volal a prokonzultoval se mnou vse a doporucil mi radsi 5mm s tim ze pokud bych nebyl spokojeny tak mi to vymeni za stejnou cenu, ze ty 10mm nemajistredici krouzek a ze by se to nevystredilo samo jen sroubama. Takze hodnotim jednickou Potom stale ocekavam vysneny polep na auto, v reklamce si asi davaji na cas :( Taky bych chtel od Vás radu jake pneu na ty kola 8,5J? Mam tam ted 225, ale chci asi uzsi at to vypada :D Nejake doporuceni? Jo a taky bych uz mel byt oficialnim clenem octavia-clubu :D YOUPIII
-
Tak kola jsou paradni Libi se mi kola kde je minimum paprsku a jsou tenke a krasne tak vyniknou brzdy a podobne. At uz je jaro a muzes se pochlubit
-
SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)
jajiN odpověděl spirus89ovi v tématu Vaše Octavia I
Kamo musim uznat ze je to nadherne :) Hlavne ta bila, pripomina mi moji byvalou. Jen jedina nevyhoda tady te bile je to, ze neni zase az tak vyrazna. Samo, ze kdyz to nalestis atd tak to razi pekne. Ale takove frozen/alpine white :D Kazdopadne klobou dolu za tu praci co jsi na ni udelal. Uz se tesim na foto s xenama :) Jinak hlavne zavidim, ze jsi koupil auto od Rehyho a tudiz na nem nebyly (skoro) zadne chyby, tak se muzes venovat upravam To my nekteri jsme takove stesti nemeli :lool: :lool: Tak s chuti do toho a pokracuj stejnym smerem -
dalsi student mezi nama :D no to potes to zase bude nadavek na chudy studentsky zivot :D
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
A pak ze neupravujes vypadaji hodne hezky -
ftipalci :D No Deko to mel jako prvni uznavam :)Jinak se to hromadne objednava pres jednoho manika na vw-clubu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=90&t=199201
-
Zkousel jsem VT a ty zeleny lemy by nebyly spatny :D Jinak k te chybe spinace brzdovych svetel. Asi to byl . . . zkrat? Ted jsem to byl zkusit a vsechny tri sviti v poradku :)
-
Diky za rady chalani :) a jinak co to udelat takhlenc? :D
-
Hezka barva :) Tak mnoho stastnych km bez nehod a bez problemu. Jinak k tem face kolum bych poridil i face zadnich prednich svetel a narazniku :)
-
-
Foto bohuzel nemam :( Ale potom jsem tam daval zpatky origo tu na tlutej klacek a kdykoliv jsem chtel jet sportovneji a radil trosku z ostra tak mi to zustalo v ruce :D :D
-
No mozna kdybych prenastavil ten budik at to ukazuje spotrebu na 50km :D tak bych se na tech 5-6litru dostal :D
-
Jeste k tem koluk, konecne taky nekdo kdo nema jen ty "obycejne" audinacke :D
-
Ale nacpes :) Ja to na minule radicce mel taky uz od puvodniho majitele a proste to tam nejakym zazracnym zpusobem narval :D
-
Tak tak. Jinak svetla parada :) Hned to vypada lip to auto. Jinak z Ostravy? :) Tak se snad nekdy nekde potkame :D Co sraz v unoru? :)
-
Jinak bych si potom taky mohl dat dozadu misto toho pasecku s napisem VRS tam dat pasecek s napisem GREENLINE :lol:
-
Jak jsme si psali, asi to tak bude jen vyraznejsi :D Ale vzdalena budoucnost :( Vse se bude odvijet jestli si najdu na prazdniny brigadu :D
-
Tak u me problem vyresen, udelal jsem komplet novy vyfuk - od downpipe az po konec a startuje bez problemu ;)
-
Ja tady tohle objednaval nove za 1850 :)
