-
Počet příspěvků
1 471 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele jajiN
-
Jorde na to Tvoje jsem taky myslel jen jsem si nemohl vybavit znacku :( Houmim jijo to by se mi libilo Ale hosi, rikal jsem ze rozhoduje cena!! :D a vy my tady postujete radia ktere stoji dvakrat vic nez to moje sony :D
-
Mas to hezky, ty kola vypadaji strasne velike :) ja mam 19" a zdaji se mi malinke a tyhle 18" mi prijdou obrovske :D ach jo :( :D
-
Jakto? :D co se vam na tom nelibi? :D
-
Pokud myslis barvu kol a podobne, tak to upravuju v Zoneru :) Jinak objednal jsem si konecne "lepsi" radio :D Mate s nim nekdo zkusenosti? http://www.alza.cz/sony-cdx-gt550ui-d230120.htm?kampan=zbozi.cz Ja objednaval hlavne proto ze si (udajne) rozumi s iphonem a umi z nej prehravat muziku a hlavni byla cena. Pokud ma nejake poznatky, klidne piste, nadavejte :D
-
Sam si psal na vwforu u fotky "pro inspiraci" :D Tak jsem se inspiroval
-
Tak dneska konecne nejaka zasilka :D Aspon neco co bude ladit k tem kolum :) Je to prozatim dane jen "naoko" :D Zitra to prichytim na pevno :)
-
ja vim ze jsem tupec :D Mam plnou hlavu nejakych monopolu, oligopolu, veblenu a podobne :D
-
Dekuju :) No odmenou za zkousky budou rozvody a dve dalsi "prekvapeni" :D Jinak ani za boha nemuzu vzpomenout na jednoho naseho clena, ktery potahuje veci do folie :( Vim ze ma na to i web a ma na nej odkaz v profilu :( :D A na netu ma fotky sve prace a je to vcelku kvalitni a hlavne pise ze dela jen za cenu materialu :( Kuciii pomozte :D :D Hlava derava ach jo :(
-
SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)
jajiN odpověděl spirus89ovi v tématu Vaše Octavia I
je to luxus :) zmenilo to auto dost :) Jenom jeste cerne xenony a je to top :) -
Lumen: Prave to by delalo na obou stranach a byl by to trosku jiny zvuk. Tohle je specificky zvuk kdyz dre penu a plast (zkusenost po predchozim aute :D ) Jinak Deko a houmik: Kola jestli pujdou do barvy nebo ne se bude rozhodovat az na podzim. Protoze verim, ze v tu dobu me bude lakat obe auta prodat a koupit si pasika B6 v nafte :D Ale pokud ne, tak urcite pujdou do barvy jen kola a nejake detaily (co jsem premyslel tak to narezle celo bych dal taky do zelene + nejake prvky na motoru. Ale to je jen daleka budoucnost). Tedka hlavne mam posledni tri zkousky pekne po sobe 24., 25. a 26. :D Takze jsou jine starosti :(
-
Houmik: Na ty Tvoje uz jsem dlouho zvedavy :) Lumen: Cerna ty kola zabije :D Chci tu zelenou :) Jinak u nas jeste snih nebyl :D To az tedka tu napadlo 50cm :D Tak nejezdi :( :D Jinak jsem se chtel zeptat, zatim jsem nemel moznost jet na suchu, ale kdyz je vlhko a trosku to seslapnu aby turbo tahlo na plno, tak jako by predni prave kolo trelo o podbeh. Takovy ten zvuk jako kdyz se tre mokra guma o plast (nehledejte v tom zadne dvojsmysly ). Zatim podbeh neni nikde odreny a jak rikam, je to jen pri plnem vykonu a kdyz to tak necham a tahnu si to dal, tak se rozne kontrolka protiprokluzu a vypne az kdyz zhasnu motor. Nekdo nejake reseni nebo napad?
-
Taky si myslim, ze za tu cena se da sehnat mnohem praktictejsi veci, ktere maji vetsi vliv na jizdni vlastnosti nebo vykon vozu. Kdyztak tady: http://www.autofam.cz/index.php?page=product&id=11817
-
Taky vitam RSaka :D Jen bych mozna ty mrizky nechal cerne no a fakt nejake jine kola :) Ikdyz potezko budes shanet nejake ktere sednou k tem vytazenym lemum no. Mozna jsi tu spojku nemel volit az tak sportovni :) A to turbo K04, taky bych mel v planu ale jen pro info, to nejde vymenit kus za kus ze? Musi se menit i svody atd? Diky za info klidne do SZ
-
:D Tu bych taky bral :( Nemit tu to stribrne tunink auto :D
-
Jo jo je hezka :) A mam dojem ze puvodni majitel mi ji nabizel :)
-
Ma to jen zvukovy efekt pokud vim. Co jsem heldal tak se to tady u nas taky prodava tusim ze kolem 3500kc :)
-
Prave me to taky prijde nuda ty kla tedka. Ale sam jsem byl prekvapen, kdyz jsem s tim musel jet, tak skoro kazdy se ohledl za autem :D Deko: Ja doufam ze me to nepopadne :( :D A bude "tunink" :D A jinak taky spatne zpravy :D jedno kolo bylo kople, ale uz je vse OK. Opraveno u pana Osmancika v Kozmicich. Paradni asi hodinovy pokoec, o tom jak jsou ti mladi tuningari blaznivi :D A to same potom v tamnim servise kam sem to sel obout a vyvazit
-
Tak jedno kolo vyjde na 1000kc (nevim jestli myslel s barvou nebo bez :D ) ale musel bych sundat zase pneu i zavazicka :/ takze jebacka s tim jak pes :D Kdyztak pristi sezonu no.
-
Deko a kolik by si tam chtel jet? :D kdyt je sneha ze ani pendolina nejezdi :D jinak ty uzavrene svinovske mosty me dost nastvaly :D malem jsem nestihl zkousku ;( :D
-
Peckaaaa :prcprc:
-
Zelene neni od skody :D
-
No jo :D Tak nekdo zaradil zpatecku a tedka jede jinym smerem co? :D
-
Deko: Nene, ze Zlina 5x100. S podlozkama by se mi nevesly do podbehu, takhle je to akorat. jedine minus je to :D Ze jak jsem jel domu, tak tu mame jeste celkem snih a bez zasterek + jak jsou siroke ty kola tak lital snih 2metry nad auto a to jsem jel 40km/h :D
-
Neboj vse je v planu, spz se budou lebit oboustranou paskou, kliky do stribrne jeste uvidim, tedka rikam chystam nejakou zmenu image te stribrne, tak uvidim jak to sedne no :) A ty parkovaky v pohode :) zase na to nespecham moc.
