Přejít na obsah

jajiN

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    1 471
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jajiN

  1. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jorde na to Tvoje jsem taky myslel jen jsem si nemohl vybavit znacku :( Houmim jijo to by se mi libilo Ale hosi, rikal jsem ze rozhoduje cena!! :D a vy my tady postujete radia ktere stoji dvakrat vic nez to moje sony :D
  2. jajiN

    Můj Mazel

    Mas to hezky, ty kola vypadaji strasne velike :) ja mam 19" a zdaji se mi malinke a tyhle 18" mi prijdou obrovske :D ach jo :( :D
  3. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jakto? :D co se vam na tom nelibi? :D
  4. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Pokud myslis barvu kol a podobne, tak to upravuju v Zoneru :) Jinak objednal jsem si konecne "lepsi" radio :D Mate s nim nekdo zkusenosti? http://www.alza.cz/sony-cdx-gt550ui-d230120.htm?kampan=zbozi.cz Ja objednaval hlavne proto ze si (udajne) rozumi s iphonem a umi z nej prehravat muziku a hlavni byla cena. Pokud ma nejake poznatky, klidne piste, nadavejte :D
  5. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Sam si psal na vwforu u fotky "pro inspiraci" :D Tak jsem se inspiroval
  6. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak dneska konecne nejaka zasilka :D Aspon neco co bude ladit k tem kolum :) Je to prozatim dane jen "naoko" :D Zitra to prichytim na pevno :)
  7. jajiN

    FROGGY by jajiN

    ja vim ze jsem tupec :D Mam plnou hlavu nejakych monopolu, oligopolu, veblenu a podobne :D
  8. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Dekuju :) No odmenou za zkousky budou rozvody a dve dalsi "prekvapeni" :D Jinak ani za boha nemuzu vzpomenout na jednoho naseho clena, ktery potahuje veci do folie :( Vim ze ma na to i web a ma na nej odkaz v profilu :( :D A na netu ma fotky sve prace a je to vcelku kvalitni a hlavne pise ze dela jen za cenu materialu :( Kuciii pomozte :D :D Hlava derava ach jo :(
  9. je to luxus :) zmenilo to auto dost :) Jenom jeste cerne xenony a je to top :)
  10. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Lumen: Prave to by delalo na obou stranach a byl by to trosku jiny zvuk. Tohle je specificky zvuk kdyz dre penu a plast (zkusenost po predchozim aute :D ) Jinak Deko a houmik: Kola jestli pujdou do barvy nebo ne se bude rozhodovat az na podzim. Protoze verim, ze v tu dobu me bude lakat obe auta prodat a koupit si pasika B6 v nafte :D Ale pokud ne, tak urcite pujdou do barvy jen kola a nejake detaily (co jsem premyslel tak to narezle celo bych dal taky do zelene + nejake prvky na motoru. Ale to je jen daleka budoucnost). Tedka hlavne mam posledni tri zkousky pekne po sobe 24., 25. a 26. :D Takze jsou jine starosti :(
  11. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Houmik: Na ty Tvoje uz jsem dlouho zvedavy :) Lumen: Cerna ty kola zabije :D Chci tu zelenou :) Jinak u nas jeste snih nebyl :D To az tedka tu napadlo 50cm :D Tak nejezdi :( :D Jinak jsem se chtel zeptat, zatim jsem nemel moznost jet na suchu, ale kdyz je vlhko a trosku to seslapnu aby turbo tahlo na plno, tak jako by predni prave kolo trelo o podbeh. Takovy ten zvuk jako kdyz se tre mokra guma o plast (nehledejte v tom zadne dvojsmysly ). Zatim podbeh neni nikde odreny a jak rikam, je to jen pri plnem vykonu a kdyz to tak necham a tahnu si to dal, tak se rozne kontrolka protiprokluzu a vypne az kdyz zhasnu motor. Nekdo nejake reseni nebo napad?
  12. Taky si myslim, ze za tu cena se da sehnat mnohem praktictejsi veci, ktere maji vetsi vliv na jizdni vlastnosti nebo vykon vozu. Kdyztak tady: http://www.autofam.cz/index.php?page=product&id=11817
  13. jajiN

    Octavia RS

    Taky vitam RSaka :D Jen bych mozna ty mrizky nechal cerne no a fakt nejake jine kola :) Ikdyz potezko budes shanet nejake ktere sednou k tem vytazenym lemum no. Mozna jsi tu spojku nemel volit az tak sportovni :) A to turbo K04, taky bych mel v planu ale jen pro info, to nejde vymenit kus za kus ze? Musi se menit i svody atd? Diky za info klidne do SZ
  14. :D Tu bych taky bral :( Nemit tu to stribrne tunink auto :D
  15. jajiN

    Carcoolka

    Diky moc za radu! :)
  16. Jo jo je hezka :) A mam dojem ze puvodni majitel mi ji nabizel :)
  17. Ma to jen zvukovy efekt pokud vim. Co jsem heldal tak se to tady u nas taky prodava tusim ze kolem 3500kc :)
  18. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Prave me to taky prijde nuda ty kla tedka. Ale sam jsem byl prekvapen, kdyz jsem s tim musel jet, tak skoro kazdy se ohledl za autem :D Deko: Ja doufam ze me to nepopadne :( :D A bude "tunink" :D A jinak taky spatne zpravy :D jedno kolo bylo kople, ale uz je vse OK. Opraveno u pana Osmancika v Kozmicich. Paradni asi hodinovy pokoec, o tom jak jsou ti mladi tuningari blaznivi :D A to same potom v tamnim servise kam sem to sel obout a vyvazit
  19. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak jedno kolo vyjde na 1000kc (nevim jestli myslel s barvou nebo bez :D ) ale musel bych sundat zase pneu i zavazicka :/ takze jebacka s tim jak pes :D Kdyztak pristi sezonu no.
  20. Deko a kolik by si tam chtel jet? :D kdyt je sneha ze ani pendolina nejezdi :D jinak ty uzavrene svinovske mosty me dost nastvaly :D malem jsem nestihl zkousku ;( :D
  21. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No jo :D Tak nekdo zaradil zpatecku a tedka jede jinym smerem co? :D
  22. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Deko: Nene, ze Zlina 5x100. S podlozkama by se mi nevesly do podbehu, takhle je to akorat. jedine minus je to :D Ze jak jsem jel domu, tak tu mame jeste celkem snih a bez zasterek + jak jsou siroke ty kola tak lital snih 2metry nad auto a to jsem jel 40km/h :D
  23. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Neboj vse je v planu, spz se budou lebit oboustranou paskou, kliky do stribrne jeste uvidim, tedka rikam chystam nejakou zmenu image te stribrne, tak uvidim jak to sedne no :) A ty parkovaky v pohode :) zase na to nespecham moc.
×
×
  • Vytvořit...