Přejít na obsah

jajiN

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    1 471
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jajiN

  1. jajiN

    FROGGY by jajiN

    To ne, jen mi přijde, ze to auto trpi s tema kolama. Mozna je to jen dojem nevim. Ale chci proste seriovku nejspis. I na okruh radsi ty 17 nez tam krouzit s 19 :D
  2. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Taky kdyz jsem videl kroutak, tak sirikam okey :D pak kuknu na vykon a jen sem kulil oci :D Jojo Deko, presne jak ty, chci na serii. Jen to chci dodrzet
  3. jajiN

    FROGGY by jajiN

    jinak kola na prodej kdyby nekdo chtel. Nejlepe za R17 spidery origo
  4. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jak jsem psal, v utery jsem objednany k MAXCHIPu :) Tak pak hodim graf, jak se to zmenilo :)
  5. Mělo by, jen prece je to za IC, takze tam jde o dost studenejsi vzduch :)
  6. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No jako rika, me se porad zdalo ze to jede fakt pekne :D Ono prechod z 55kw na cokoliv je skok do lepsiho :D Takze asi proto :D Ale nedokazu si predstavit, ze tomu pribude 50koni :D co s tim budu delat EDIT: Kuciiii nesmete se miii :lool: :lool: :lool:
  7. Tak tady dukaz jak to umi zku*vit ABC tuning. Premereno u MAXCHIPU na MaxDynu a pristi tyden jedu prehrat soft k nim. Sice to vyjde na vice penez, ale podle toho co jsem tam videl si myslim ze to bude dosti kvalitni prace :) Uploaded with ImageShack.us
  8. jajiN

    FROGGY by jajiN

    a tady dukaz misto slibu :D Uploaded with ImageShack.us
  9. jajiN

    FROGGY by jajiN

    u toho ABC to chipoval prvni majitel auta. Coz bylo pred X lety
  10. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak dneska byl den D :D Byl jsem měřit výkon :D A jak se ukázalo, pražský ABC tuning to pěkně zkurvil :D sice kroutak to ma stale 310nM ale vykon . . . a ted se drzte . . . 163HP :lol: A kdyby jste videli ten graf To je zubate az hruza Ale tak dalsi tyden jdu k nim na chip. Cele to tam dela jeden nemec, takze domluva anglicky + pan co to jakoze zprostredkovava s nim cesky. Hned po otoceni vedel, ze je komplet novy vyfuk, ze motor bere vic benzinu nez staci spalit a podobne. Takze tomu asi rozumi Prede mnou tak chipovali CLio RS na rally pro nemce a rikal, ze i dost chipuje a upravuje oktavky na zavody, takze zkusenost tam je. Rikal ze by to mohl dat na 220+hp ale ze uz to ma dost najeto a je to stare, tak ze ideal je tech 210hp. Potom sem hodim graf az mi ho poslou :)
  11. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Prave minuly rok jsem okukoval na jednom srazu tady u nas seriovku, polozenou na 18kach kolach. Mel cernou strechu a celolak nejakou moc moc hezkou stribrnou. Byla to 1,6 SR, nevite nekdo o koho se jedna? :D
  12. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No uvidíme co se vymyslí :) Jinak jsemnašel video z minuleho roku z Brna :D Je to prevazne 20 minut nudy no :( :D
  13. :D Jak se tak divam na tu modu, Bazy, Deko, . . . tak to uz tady nebudou "auta s brzdama" ale "brzdy s autama" :D
  14. Měla by to být německá firma, která teď rozšířila svou působnost i k nám. Každopádně mluvit o ní ve zlém, dokud to nikdo nevyzkoušel, by jsme neměli. Takže se hlásím dobrovolně jako zkoušečka :D Potom poreferuju co a jak :)
  15. jajiN

    FROGGY by jajiN

    rehy: Nad tou jsem premyslel, jen o krapet tmavsi, ale je to fajn barva :) zabiak: Prave ta seda pastel se mi libi, ale k tomu bych asi musel dat nejake jine kola :( Jinak bratranek mel dneska narozky, a jelikoz jeho prvni slovo bylo "auto" tak bylo jasne co za darek :D By jajin at 2012-04-08 A taky jsem se doma trosku nudil, tak jsem sel okouknout ten vyfuk. A ejhle! Nevim jak, ale uvolnila se mi downpipe u vyfuku, jeden sroubek uplne chybel, a jeden byl dost povoleny :( Tak jsem to pritahl, vyrovnal vsechny ostatni spoje tak aby to bylo rovne a drzi to! S vysledkem jsem moc spokojeny a hlavne v aute je nyni uzasne ticho na muj vkus :D A taky je pryc to upadavani vykonu v 2500otackach, jak jsem tady porad resil :D Takze maximalni spokojenost. Jen to jak snezilo dneska me nastvalo :D Ale tak jsem to auto trosku otrel a nafotil aspon nejake fotky :) By jajin at 2012-04-08 By jajin at 2012-04-08 By jajin at 2012-04-08
  16. Paráda pane. Líbí se mi, že jsi zvolil takovéto snižení a ne na každé nápravě stejné, pač potom zadek vypadá niž než předek (nemoc oktavek ) Takže velká pochvala :)
  17. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Nafotím Ti to tam ve čtvrtek :D :D
  18. jajiN

    FROGGY by jajiN

    zase bíla RS má něco do sebe :D Jinak na čtvrtek jsem objednany na zkoušku na brzdě k MAXCHIP, ať se potvrdí, že ta chyba je opravdu v softu a můžou to tak prechipovat. Jestli to teda vůbec půjde, ale snad jo. Hodnoty mají 165kw/289nM, tak jsem opravdu zvědav. A pro všechny lidi z OSTRAVSKA! Firma sídlí v Ludgeřovicích a mají nyní slevy 50% !!! Takže brzda stojí 500kč a chip na 1,8T 132kw výjde na 4000kč! Což je si myslím fajn cena
  19. Ve čtvrtek jdu k MAXCHIP co je tady u nas na Ostravsku. Maji slevu na chip 50%, takže to stojí za to. Ve čtvrtek se jdu domluvit a na brzdu, protože už chip mám, tak to chci prechipovat, tak uvidím eco mi řeknou :)
  20. jajiN

    FROGGY by jajiN

    myslíš tuhle? http://www.clutchd.com/wp-content/gallery/17_may_2010-skoda-octavia-rs/clutchd-com-skoda-octavia-rs-3.jpg Je fakt, že k ty by se nějaké barevné kola hodily dost Ale nevím jak by vypadala na jedničkové oktě. Jen přece, ta nová je víc "mohutná"
  21. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No ja doufám, že lakování se podaří nějak sehnat zadarmo nebo za minimalní cenu Láka mě bíla, ale k te bych musel dát jiné kola, max 18ky a nějaké speedline OZ nebo tak neco. Potom mě napadá černá se žlutýma nebo fialovýma třpitkama a k tomu bud žlute nebo fialove kola. Ale kdo vi no. Chci něco co zaujme na první pohled, ale žádne křiklave barvy typu lambo green, lambo orange a tak. Jeste prichazi v uvahu modra metla z OII RS
  22. jajiN

    FROGGY by jajiN

    jo garáž je fajn, pro tři auta, bohužel to moje je 4 :D Takže většinou stojím venku :( :D A ještě dotaz na vaše názory, při sundávání těch fleku jsem na pár místech, hlavně na předním nárazníku strhl i lak. Tak budu řešit celolak a nevím jakou barvu. Napadá mě zase frozen white, černá metla se třpitkama, nebo červena s metalizou.
  23. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Deko: Tak u mě hlavní problém vytvořit pořádnou spojku z 65mm na 55mm :( NIkdy nemůžu sehnat, ale další týden už snad bude no :) Vladan: NO měla by to být zelená :D Ale v realu je to spíše bíle, dost to zkresluje :D
×
×
  • Vytvořit...