-
Počet příspěvků
724 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele PetrRS
-
první věc jako SD kartu tam dáváš a jaký máš FW rádia některý podporovaly jen do 8GB tušim, a jestli máš hudbu ve složkách nebo jen samotný mp3. druhá věc na 99% máš KO GPS antenu, otázka 400kč za novou a hodit ji za radio
-
trošku sem ho vykolejil 😄 ale neblikal, to bude videem díky LEDkám v mlhovkách
-
už mi z toho nouzovýho stavu hrabe 😄
-
já šel cestou úpravy origo sedadel, vlastně z nich zůstala jen kostra a elektrika
-
Za me je ten polar dobra vecicka ale stve me ze neumi na fl zapnout us sviceni i kdyz to ma umet a dalsi veci co tam chybi. Ale uz sem zkousel zklapeni zrcatka na R a dobry celkem
-
No mě vag dpf neukazuje nic ...
-
DPF L nemam tuseni co je ukazuje mi to 228 pred i po regeneraci DPF st. ff01 nevypaluje, ff02 a ff04 vypaluje filtr
-
Jezdim premiovou naftu tak mi příjde zbytečný přidávat další aditiva
-
Kritické to není, O2 RS TDi 2011, nájezd 320k km Auto jezdí normálně, do nouzáku nepadá. Spíš sem myslel na prevenci. Jediný problém co mám je že občas hodí chybu P2009 (i po výměně sání s klapkama)
-
Takze ma smysl asi jedine rozebrat a mechanicky nebo strojne ocistit ...
-
Tak jsem byl na dekarbonizaci vodíkem, hodnoty vstřiků jsou skoro totožný. Zkoušel jsem pružný zrychlení a taky mi to příjde stejný. Jediný co se asi zlepšilo je, že se ztišil motor (ale to může být jen v moji hlavě). Na spotřebu je ještě hodně brzo ...
-
To co mam nastaveny ted tak ukazuje najety km od posledni regenerace. Postupne to budu zkouset
-
-
To sem delal pred montazi, ale uz vim cim to bylo, mel sem pripojenou jednu kravinu do obd zasuvky. Ted uz to maka krasne.
-
-
Polarfis, ve zkratce rozšíření zobrazovaných údajů na maxidotu. Plus to má umět zapínat nějaké funkce v autě
-
Ahoj prodám sedačky z Octavia 2 RS. Přední výhřev a airbag. Řidičova po opravě, nový molitan spodní část a nová kůže na bočnici. cena: prodáno Dvůr Králové nad Labem
-
pecička, prokouklo to hodně
