Přejít na obsah

PetrRS

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    724
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele PetrRS

  1. první věc jako SD kartu tam dáváš a jaký máš FW rádia některý podporovaly jen do 8GB tušim, a jestli máš hudbu ve složkách nebo jen samotný mp3. druhá věc na 99% máš KO GPS antenu, otázka 400kč za novou a hodit ji za radio
  2. PetrRS

    Black Sheep

    trošku sem ho vykolejil 😄 ale neblikal, to bude videem díky LEDkám v mlhovkách
  3. PetrRS

    Black Sheep

    už mi z toho nouzovýho stavu hrabe 😄
  4. já šel cestou úpravy origo sedadel, vlastně z nich zůstala jen kostra a elektrika
  5. PetrRS

    Black Sheep

    Za me je ten polar dobra vecicka ale stve me ze neumi na fl zapnout us sviceni i kdyz to ma umet a dalsi veci co tam chybi. Ale uz sem zkousel zklapeni zrcatka na R a dobry celkem
  6. PetrRS

    Black Sheep

    No mě vag dpf neukazuje nic ...
  7. PetrRS

    Black Sheep

    DPF L nemam tuseni co je ukazuje mi to 228 pred i po regeneraci DPF st. ff01 nevypaluje, ff02 a ff04 vypaluje filtr
  8. PetrRS

    Black Sheep

    Jezdim premiovou naftu tak mi příjde zbytečný přidávat další aditiva
  9. PetrRS

    Black Sheep

    Kritické to není, O2 RS TDi 2011, nájezd 320k km Auto jezdí normálně, do nouzáku nepadá. Spíš sem myslel na prevenci. Jediný problém co mám je že občas hodí chybu P2009 (i po výměně sání s klapkama)
  10. PetrRS

    Black Sheep

    Takze ma smysl asi jedine rozebrat a mechanicky nebo strojne ocistit ...
  11. PetrRS

    Black Sheep

    Tak jsem byl na dekarbonizaci vodíkem, hodnoty vstřiků jsou skoro totožný. Zkoušel jsem pružný zrychlení a taky mi to příjde stejný. Jediný co se asi zlepšilo je, že se ztišil motor (ale to může být jen v moji hlavě). Na spotřebu je ještě hodně brzo ...
  12. PetrRS

    Black Sheep

    To co mam nastaveny ted tak ukazuje najety km od posledni regenerace. Postupne to budu zkouset
  13. PetrRS

    Black Sheep

    Ahoj mám PF04, zatim sem to tak zběžně proběhl, je toho tam dost. Ještě budu zkoušet
  14. To sem delal pred montazi, ale uz vim cim to bylo, mel sem pripojenou jednu kravinu do obd zasuvky. Ted uz to maka krasne.
  15. PF04 Oc2 RS fl. Poradi nekdo co s tim. Kdyz chci menit parametry tak to pise hlasku s ecu
  16. PetrRS

    Black Sheep

    Polarfis, ve zkratce rozšíření zobrazovaných údajů na maxidotu. Plus to má umět zapínat nějaké funkce v autě
  17. Ahoj prodám sedačky z Octavia 2 RS. Přední výhřev a airbag. Řidičova po opravě, nový molitan spodní část a nová kůže na bočnici. cena: prodáno Dvůr Králové nad Labem
  18. pecička, prokouklo to hodně
×
×
  • Vytvořit...