Ahoj, zkus jeste kytarovy trsatko, tim to jde taky vyborne. Nebo v sunnysoftu maji naradicko na demontaz telefonu cca za 150 Kc a tam jsou 2 kliny (sirsi a uzsi) a trsatko.
Ahojte. Uz mi odesel drujy kompresor klimatizace. Je to asi tim, ze jsem nenechal udelat proplachnuti a nevymenil vysousec. Pls, doporucite mi nekdo spolehlivy servis klimy v Praze nebo okoli? Diky.