Přejít na obsah

Beuticek

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    155
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Beuticek

  1. No prej se vodni pumpy u tyhle motorizace sypou. A ve SA pry o tom vedi a maji na to SPI.
  2. Ahoj, zkus jeste kytarovy trsatko, tim to jde taky vyborne. Nebo v sunnysoftu maji naradicko na demontaz telefonu cca za 150 Kc a tam jsou 2 kliny (sirsi a uzsi) a trsatko.
  3. Beuticek

    klimatizace oII

    Super, diky za rychlou odpoved.
  4. Beuticek

    klimatizace oII

    Ahojte. Uz mi odesel drujy kompresor klimatizace. Je to asi tim, ze jsem nenechal udelat proplachnuti a nevymenil vysousec. Pls, doporucite mi nekdo spolehlivy servis klimy v Praze nebo okoli? Diky.
×
×
  • Vytvořit...