Ahoj, elektricky ovládaná zrcátka neznamenají automaticky i sklápění. Poznáš to nejlíp tak, že koukneš na ovladač ve dveřích, jestli má i polohu prp sklápění. Já sám je nemám ani sklápěcí, ani s osvětlením.
No já zatím tolik nemám, ale stejně bych dělal rozvody cca po 150 tis. preventivně. Prostě tomu dlouhému intervalu moc nevěřím. Na jednu stranu jsem rád, že odejde nejdřív pumpa nebo kladka. Pokud by byl první řemen, bylo by to horší.
No jestli nechceš mít problém s policajty, tak to nedělej, protože bez kompletní přestavby to není schválené. Kup si radši lepší žárovky, např. Osram Nightbreaker, mám je také a jsem spokojen.
Já jsem kupoval auto na skodaplus a zadnou slevu jsem nevyhadal, i kdyz tam stalo uz pul roku. Ale aspon mi dali slusnou cenu na fabii na protiucet. Na druhou stranu ta cena byla slusna.