Přejít na obsah

Beuticek

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    155
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Beuticek

  1. No ještě to může ubývat přes chlazení sacího potrubí nebo těsnění pod hlavou. Ale to údajně dělá u starších ročníků.
  2. Tohle radio je ale pro Octavii 2, tady jsi v sekci O3.
  3. Čau chlape, i tady ti moc gratuluju ke krásný káře, moc ti sluší! Doufám, že tě s ní uvidím někdy naživo!
  4. No, tomu se říká krásná práce
  5. Zdar, měl jsi bezpečnostní šrouby?
  6. Ahoj, elektricky ovládaná zrcátka neznamenají automaticky i sklápění. Poznáš to nejlíp tak, že koukneš na ovladač ve dveřích, jestli má i polohu prp sklápění. Já sám je nemám ani sklápěcí, ani s osvětlením.
  7. Scout má ale nádrž na 55 litrů, standard O3 jen 50.
  8. Asi jak kde. V Praze bych si takový auto nekoupil. Ale mám takový a jsem spokojenej.
  9. No současný benzín už moc ne. Nemá akorát filtr pevných částic. To se ale příští rok změní. Pak už to bude skoro jedno.
  10. Beuticek

    Šrouby na plechace

    Já mám originál hliníková kola, na zimu plechová a šrouby mi pasují. Je to O2, ale šrouby jsou stejné jako mám i na O3.
  11. Ty červený doplňky k černý kastli je fakt bomba!
  12. Tak to je ale krásnej kousek! Gratuluju! Ať slouží bez problémů.
  13. Přímo ve škoda eshopu mají černé a stříbrné.
  14. No já zatím tolik nemám, ale stejně bych dělal rozvody cca po 150 tis. preventivně. Prostě tomu dlouhému intervalu moc nevěřím. Na jednu stranu jsem rád, že odejde nejdřív pumpa nebo kladka. Pokud by byl první řemen, bylo by to horší.
  15. Beuticek

    Led sviceni

    Jj, vydrží tak rok, pokud s tím svítíš furt. Teď přepínám na denni svícení a už je tam mám rok a půla furt drží. Za ten výkon to ale stojí.
  16. Beuticek

    Led sviceni

    No jestli nechceš mít problém s policajty, tak to nedělej, protože bez kompletní přestavby to není schválené. Kup si radši lepší žárovky, např. Osram Nightbreaker, mám je také a jsem spokojen.
  17. Beuticek

    Zadní blatník

    Souhlas, tohle nemá cenu ani smysl měnit
  18. Jj, jsou tam 3. Já jsem do prostřední ale koupil canbus, aby mi v noci neprosvítaly. Pokud máš ale vepředu toho Kropáčka, tak by to snad mělo být ok.
  19. Ještě si dovolím opravit specfikaci: s DPF už musí byt vždy norma 507.00 bez ohledu na délku intervalu výměny.
  20. Ahoj, já mám naftu, ale najedu skoro 30 tis. za rok. Pro tebe bude TSI jasná volba. Navíc tady ten motor prakticky všichni chválí.
  21. Beuticek

    Kabinový filtr

    No obávám se, že toho si právě nevšiml, proto se ptá.
  22. Já jsem kupoval auto na skodaplus a zadnou slevu jsem nevyhadal, i kdyz tam stalo uz pul roku. Ale aspon mi dali slusnou cenu na fabii na protiucet. Na druhou stranu ta cena byla slusna.
  23. Beuticek

    Krádeže

    Ahoj, tohle jsem převzal z FB, kdyby se někoho týkalo.
×
×
  • Vytvořit...