Přejít na obsah

KryštofKoska

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    79
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele KryštofKoska

  1. Hledal jsem na fóru, světlo vyndal a byla urvaná parabola. Jsem zase o neco chytřejší. Kdyby nekdo řešil stejný problém tak zde dávám topic na tema, kde jsem se dozvěděl co a jak.
  2. Já mám problém takový, že se mi jakoby nevrací úplně spojka, nebo si to jinak neumím vysvětlit 😄 Zmáčknu tempomat a když nejde, tak nohou lehce nakopnu pedál spojky směrem nahoru. Pak už pokaždé tempomat naskočí. Nevite co by to mohlo byt? Odvzdušnění, nebo něco takového?
  3. Zdarec! A vadí na technické, když svítí jen polovina Diod??? 😊
  4. Ahoj! Potřeboval bych poradit jak mám postupovat, pokud mi na mé O1 levé přední světlo svítí výrazně níž než pravé a nelze ani seřídit. Muže byt někde opravitelný problém, nebo je špatný cely svetlomet? Moc se v tom nevyznám a budu rad za každou radu. Nevím taky, zda se tu již neřešilo. Děkuju moc! 😊
×
×
  • Vytvořit...