Já mám problém takový, že se mi jakoby nevrací úplně spojka, nebo si to jinak neumím vysvětlit 😄
Zmáčknu tempomat a když nejde, tak nohou lehce nakopnu pedál spojky směrem nahoru. Pak už pokaždé tempomat naskočí.
Nevite co by to mohlo byt? Odvzdušnění, nebo něco takového?