Přejít na obsah

Kullyho Rychlá Střela


Doporučené příspěvky

Diky :)

Nastesti vsechno funguje jak ma :P

S nekteryma vecma by se skodovka mohla inspirovat u uzivatelu na foru :D

 

Jinak jsem se dival tak ruzne na jednotky a u klimatizace mam kodovani 00000 a kdyz jsem pres long coding zkousel nakodovat Air Quaility Senzor, tak mi to napsalo, ze je kod mimo rozsah nebo neco takoveho ... Takze vubec nevim jestli mam ten senzor funkcni. Na tlacitku vnitrni cirkulace jde zapnout kontrolka s A

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Krásná Octávka - musím řící, že jsem při výběru váhal mezi žlutou a modrou. U mne tedy vyhrála nakonec modrá v Tdi CR - díky menší změně modré oproti starší OII RS. Ale žlutá se mi stále také líbí. Jen musím tedy říct, že se mi na Tvém autě více líbily originálni disky Neptune. Nějak mi tam ta nová kola nepasují, ale je to tvé auto a důležité je, že se líbí tobě :).

Odkaz ke komentáři

Takže tato "blbost" stála 5tis??? Taky jsem o tom uvažoval, ale po tomto už ne :lool:

 

No necele 3 tisice. Spinace vyhrivani sedacek vetsinou nekupujes, protoze bud uz je tam mas a nebo nemas vyhrivani sedacek a nepotrebujes je - dela se i panel bez vyhrivanych sedacek

Ja jsem zaroven dodelaval vyhrivani zadnich sedacek, takze ta cena je zahrnuta v tom.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...